Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Benim Adım Melek | TRT 1

Oy: 0 0.0%
  • Diğer (Lütfen belirtiniz)

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    23

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,801
Puanı
559
TV izlemeyeceğim intikam için başka biriyle yatarak güçlü kadın olunan diziden izlemeyeceğim :A
Haklısın, hiçbir şey yapmayıp her şeyi sineye çekerek ve onu affederek intikam almalıydı. :)
ATV'yi de sevmem ama Gel Dese Aşk'a sosyal medyada linç gelirken buna herkes olumlu. Ama RTÜK'te tam tersi tabi :A
İkisinin ne alakası var?

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,687
Puanı
1,060
TV izlemeyeceğim intikam için başka biriyle yatarak güçlü kadın olunan diziden izlemeyeceğim :A
Sonunda güzel bir yorum. :A Şu diziyi de ne abarttılar gerçekten. :A
D9bAkzIXkAU0OQg.jpg

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,053
Puanı
1,061
ATV'yi de sevmem ama Gel Dese Aşk'a sosyal medyada linç gelirken buna herkes olumlu. Ama RTÜK'te tam tersi tabi :A
Oradaki durum ve bu tamamen aynı değil en azından yaş farkı falan yok. Ben zaten dizinin içeriğinden ziyade yorum yapanların fazla coşmasından biraz sıkıldım yoksa bu devirde 90-100 dakika süren bir dizi olduğu için saygı duyuyorum. :A

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,395
Puanı
710
Oradaki durum ve tamamen aynı değil en azından burada yaş farkı yok. Ben zaten dizinin içeriğinden ziyade yorum yapanların fazla coşmasından biraz sıkıldım yoksa bu devirde 90-100 dakika süren bir dizi olduğu için saygı duyuyorum. :A
Orada başka durumlarda vardı evet ama bu diziye dediğin gibi bu kadar olumlu yorumlar gelmesini saçma buluyorum. Orijinal senaryo bitince ne yapacağız diye kara kara düşündüklerinden dolayı kısa bence :A
Onu resmi attın diye çöp kovası olmadık :A

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,395
Puanı
710

Şu adamı yaptığı her videoda takdir ediyorum yapımcı kanal platform fark etmeksizin çok güzel ve haklıca gömüyor :A

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,395
Puanı
710
Kadın aldattığı için ahlak yapına ters gelmiştir, anladım. Haklısın büyük rezalet cidden. Gel dese aşktan farkı yok. :)
Gel Dese Aşk'ı da Sadakatsiz'i sevmiyorum zaten yani bir kıyaslama yaptım farklılıkları olsa da aldatmalı dizi olabilir bir çok dizide var ama bunu çok basitleştiren erkektir yapar ne olacak sıradan diye yanındaki arkadaşlarının demesi bana evet çok uygunsuz geldi. Hangi kişi böyle olay karşısında bunları şer ki. Hepsinden intikam alsa güçlü kadın imajını gösterse cidden çok farklı bir dizi olabilir.

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,801
Puanı
559
bunu çok basitleştiren erkektir yapar ne olacak diye yanındaki arkadaşlarının demesi bana evet çok uygunsuz geldi. Hepsinden intikam alsa güçlü kadın imajını gösterse cidden çok farklı bir dizi olabilir.
Arkadaşı -sözde arkadaşı- kocasının tarafında olduğu için öyle bir şey diyor. Zaten dizinin konusu da bu, kadının çevresindeki herkesin sadakatsiz çıkıp kendisine yalan söylemesi, ihanet etmesi. Ayrıca arkadaşlarından da intikam aldı, almaya devam edecek zaten?

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,395
Puanı
710
Arkadaşı -sözde arkadaşı- kocasının tarafında olduğu için öyle bir şey diyor. Zaten dizinin konusu da bu, kadının çevresindeki herkesin sadakatsiz çıkıp kendisine yalan söylemesi, ihanet etmesi. Ayrıca arkadaşlarından da intikam aldı, almaya devam edecek zaten?

Evet dizinin konusu bu olabilir aldatma entrika temalı diziler var nadir olsa benim de izlediğim var ama kusura bakmayın intikam için başka biriyle yatarak güçlü kadın olunmuyor ben bu algıyı sosyal medyada çok saçma buluyorum ve bu dizinin bu kadar ilgi görmesi herhalde akıcı olduğu için izleniyor. Dizi kendini çeker izlenir güzel gelir kimisine. Çünkü bu tarz şeyler izlemem ama dizi kendine çekiyor ondan izliyorum demişti bir arkadaşım. RTÜK'ün taraflı olarak ceza vermesini de doğru bulmuyorum. Aslında benim demek istediğim her şey bu videoda var bunu izlerseniz benim neyi kast ettiğimi anlarsınız. Başları değil de sona doğru benim ne demek istediğimi çok iyi anlatmış.

Şu adamı yaptığı her videoda takdir ediyorum yapımcı kanal platform fark etmeksizin çok güzel ve haklıca gömüyor :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,687
Puanı
1,060

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,801
Puanı
559
kusura bakmayın intikam için başka biriyle yatarak güçlü kadın olunmuyor
Sırf birisiyle yattığı için güçlü kadın olunmuyor zaten. Kimsenin böyle bir şey dediği yok. Kadının kendisine ihanet eden herkese karşı susmayıp kendisine yapılan kötülükleri aynen onlara yaparak cevap verdiği için güçlü oluyor. :)
İntikam uğruna birilerini öldüren dizileri severek izleyip bu diziyi eleştirmek çok mantıklı bir haraket, insanın zihniyetini gösteriyor. :A Birisiyle sevişmek adam öldürmekten daha anormal ve kötü bir şey sanırım. :)