Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Benim Adım Melek | TRT 1

Oy: 0 0.0%
  • Diğer (Lütfen belirtiniz)

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    23

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,396
Puanı
710
Sırf birisiyle yattığı için güçlü kadın olunmuyor zaten. Kimsenin böyle bir şey dediği yok. Kadının kendisine ihanet eden herkese karşı susmayıp kendisine yapılan kötülükleri aynen onlara yaparak cevap verdiği için güçlü oluyor. :)
İntikam uğruna birilerini öldüren dizileri severek izleyip bu diziyi eleştirmek çok mantıklı bir haraket, insanın zihniyetini gösteriyor. :A Birisiyle sevişmek adam öldürmekten daha anormal ve kötü bir şey sanırım. :)
Benim görüşüme göre güçlü kadın olmuyor aynı şekilde karşılık vermek bir güçlülük göstergesi olduğunu düşünmüyorum. Bunu yapınca ondan ne farkı kaldı.Bu dizide bunu normalleştiren şeyler var ve ben bunu fazla buluyorum. Tabiki dizilerde her türlü konu işlenebilir buna diyecek bir şeyim yok bu benim öznel düşüncem. Adam öldüren her diziyi sevmediğim gibi entrika ilişki temalı baktığım diziler de oldu. Direkt ben de bu zihniyet olduğunu düşünmen şaşırtıcı. Ben kadın aldatınca ceza kesip erkek aldatınca ceza kesmeyen zihniyete dolaylı yoldan bu tarz ilişkileri basitleştiren erkeği dolaylı yoldan ilişki yapmasını normal karşılatan dizilere karşıyım. Sadece sözde arkadaşının bunları dediği sahnede yok bu dediklerim.

Son düzenleme:

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,876
Puanı
1,061
'Sadakatsiz' TOTAL'i de almış böylece, beklediğim bir durumdu. Uçuşa devam ediyor dizi maşallah, tabi zirve bölümlerden biriydi dün. Şaşırmadım da. Başarısı daim olsun. :Z

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,396
Puanı
710
Sadakatsiz birinci olması şaşırtmadı beklenen sahnesi vardı ve Kuruluş Osman'da maçtan illaki etkilenecekti.

• Harika
Reactions: Carpe Diem

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,199
Puanı
1,061
SÇK batışa devam ediyor. :Z Üstelik bunun uğruna günü değişen Öğretmen son bölümüyle AB'de daha fazla reyting almıştı (ki bu hafta da alabilir çünkü fragman izlenmesi 1 milyonu geçti). Fanlar şimdiden gün değişsin diye sızlanmaya başlamış ama değişse bile en fazla yıl sonunu görecek gibi. Demek ki rakipsiz boşluk reytingleriyle hareket edince sonuç böyle oluyormuş hayrını görsünler şimdi. :A

Güldür Güldür salı kalsa 4+ alabilirdi ama bu haliyle de dolu güne rağmen fena değil.

Pek ilgimi çeken bir dizi olmasa da 90-100 dakikayla bu reytingleri alıp sektöre ders veren Sadakatsiz'e tebrikler. 👏

Forum İstatistikleri

Konular
170,508
Kullanıcılar
8,421
Son Üye
tekin