NOW Öğretmen - Dizi Yorumları

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Sezon fragmanında ki sahne ile bitti galiba, harika bir bölüm oldu. Finalde ne olacak çok merak ediyorum.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
İşte dizi dediğin böyle olur müthiş bölüm yine sıkılmak imkansız

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Her ne kadar bitiyor olmasına üzülsem de bu dizinin izleyiciye çok fazla geldiği gerçeğini hatırlayınca iyi ki bitiyor diyorum. İçerisinde töre zoru ile evlendirilen kadın olmadığı için, iki tane mafya tipli adam olmadığı için tutmadı, izlenmedi.

İlker Kaleli'yi, Ceren Moray'ı umarım böyle dizilerde ama "dijital platformda" görmeye devam ederiz.

Akif vurulacak ve bitecek diye bekliyordum, ama öğrencilerin bu hamlesi şaşırttı. Keşke final bölümü rekorlar kırsa. :T:

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
Her ne kadar bitiyor olmasına üzülsem de bu dizinin izleyiciye çok fazla geldiği gerçeğini hatırlayınca iyi ki bitiyor diyorum. İçerisinde töre zoru ile evlendirilen kadın olmadığı için, iki tane mafya tipli adam olmadığı için tutmadı, izlenmedi.

İlker Kaleli'yi, Ceren Moray'ı umarım böyle dizilerde ama "dijital platformda" görmeye devam ederiz.

Akif vurulacak ve bitecek diye bekliyordum, ama öğrencilerin bu hamlesi şaşırttı. Keşke final bölümü rekorlar kırsa. :T:
Final rekor kırsa ne olacak seyirci zamanında değer vermeliydi dizimize! :mad:

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Orijinalinde sanırım Akif'in canlandırdığı karakter intihar ediyormuş.
EmU8yHfXEAMRz7U

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Güzel bir finaldi ama tabi çok şey de yarım kaldı. 4 bölüm daha bozmadan kesinlikle daha yapılırdı. İlker Kaleli daha önce hiç izlememiştim adama hayran kaldım. Poyraz Karayel çok öneriliyor. Hiç dizi başlamak için uygun zamanım değil ama yazın izlemeyi düşünüyorum.

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
Güzel bir finaldi ama tabi çok şey de yarım kaldı. 4 bölüm daha bozmadan kesinlikle daha yapılırdı. İlker Kaleli daha önce hiç izlememiştim adama hayran kaldım. Poyraz Karayel çok öneriliyor. Hiç dizi başlamak için uygun zamanım değil ama yazın izlemeyi düşünüyorum.
Çok güzeldi Final. :( Öğretmen'im de hiç unutulmayacak. :(
POYRAZ KARAYEL de çok iyi diziydi Allah var.

• Beğendim

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Çekilen bölümün haksız yere erken verilen karar sonrası büyük ölçüde değişmesine rağmen gerçekten on numara bir final oldu. Akif Hoca hem öğrencilerine hem de ekran başında izleyen bizlere çok değerli mesajlar verdi ama bazılarına maalesef battı ve geçen sezon çok yüksek reytingler alan dizi apar topar bitirilmek zorunda kalındı. Neyse ben işin olumlu tarafına bakmaya devam edip diyorum ki her açıdan çok önemli ve kaliteli bir işti. Maceramız kısa sürse de izlemekten dolayı çok mutluyum. Poyraz Karayel'den sonra yine muhteşem bir performans çıkaran İlker Kaleli başta olmak üzere tüm ekibe ne kadar teşekkür etsek az. Eminim bu diziden bir sürü genç yıldız da çıkacak o yüzden hepimiz kazandık aslında. Tabii ne idüğü belirsiz saçma salak dizileriyle (MD'yi hariç tutuyorum) caka satan malum kanal hariç. Sonunda istedikleri oldu ve kurtuldular artık bir yerlerine kına yaksınlar. :)

Hoşçakalın güzel ekip...

20201115_210821.jpg

• Beğendim

ᴍᴜ̈ɴᴢᴇᴠɪ

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,211
Puanı
310
Bence izlemelisin Poyraz Karayel gelmiş geçmiş efsanelerden birisidir net 👍😅

• Beğendim

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Yayına başlamasının üstünden 1 sene geçmiş hey gidi günler. :( Oysa daha dün gibi hatırlıyorum fragmanlarını beklediğimiz anları. İlk bölümün sabahında 10+ aldığındaki o şok da hala aklımda. Eski normalin en son güzelliklerinden biriydi ama maalesef hem vermek zorunda kaldığı upuzun ara hem de lanet kanal yüzünden acımasızca harcandı. O yüzden yeri gelmişken bu projede emeği geçen herkesin eline sağlık demek istiyorum. Az ama öz bir yolculuktu...
------

@kerem'le bu dizi için ettiğimiz kavgaları bile özlemişim resmen. :(

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
1 yıl önce bugün başlamıştı, hiç unutulmadı bu dizimizde :T