'Yasak Elma'da Başroller Diziden mi Ayrılıyor? | FOX

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,774
Puanı
559
Müthiş haber, en sevmediğim 2 karakter diziden ayrılıyor. Merakla bekliyorum bölümü :Z

• İlginç
Reactions: Emre Ozansoy

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,774
Puanı
559
Gökhan müthiş bir haber de, Talat Bulut için aynı şeyi diyemeyeceğim. Nasıl olacak onsuz merak ediyorum. :T:
Halit'in hikayesi geçen sezon Yıldız'ı Leyla ile aldatıp fakirleştiğinde dolmuştu zaten. Yeniden zenginleşip Yıldızla barışması falan aşırı gereksizdi, geç bile kaldılar diziden çıkarmakla. Yıldız-Ender-Şahika üçlüsüne dokunulmadıkça benim için sorun yok. Bunların yanına takviye olarak yeni sağlam karakterler gelmeli.

Klaus

Favori Üye
Reaksiyon puanı
513
Puanı
135
Halit'in hikayesi geçen sezon Yıldız'ı Leyla ile aldatıp fakirleştiğinde dolmuştu zaten. Yeniden zenginleşip Yıldızla barışması falan aşırı gereksizdi, geç bile kaldılar diziden çıkarmakla. Yıldız-Ender-Şahika üçlüsüne dokunulmadıkça benim için sorun yok. Bunların yanına takviye olarak yeni sağlam karakterler gelmeli.
Keşke Ceren Moray gelse yakışır bence diziye :A

• Güldürdün
Reactions: phoebebuffay

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,791
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Fakirleştikten sonra hemen bir kaç bölümde zenginleşmesi falan çok saçmaydı. Yıldız'ın ise barışması akla mantığa sığmaz. (Annesini de göndermeleri gerek :A)

Eğer Ender ilk sezonlar olduğu gibi olmayacaksa dizi tamamen bitsin, yoksa sezon başladığında gördük "Şahika yaptı, Şahika yaptı" deyip deyip durdu. Ender - Şahika - Yıldız üçlüsünden güzel hikaye çıkar, ama dediğin gibi yeni karakterler gelmeli.

Şahika sezonun ortasında gelmişti, renk katmıştı hikayeye. Keşke kaç aydır ortada dolaşan iddialar doğru olsa da Merve Boluğur, Nebahat Çehre gelse. :bhr:

• Beğendim
Reactions: phoebebuffay

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
No comment :A

images - 2020-10-17T180239.868.jpeg