Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Benim Adım Melek | TRT 1

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    26

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,832
Puanı
1,060
Şeref sözünü daha tamamlamadım ama izlediğim kadarı ile iyiydi o yüzden ben gününden dolayı kaybettiğini düşünüyorum bahsedilen sahnede tepki gösterilecek birşey yoktu aslında Dek için düşmesine şaşırdım izleyemedim daha ama Benal olduğu sürece yükselmez diye düşünüyorum senaryo revize oluyormuş set yokmuş bir kaç gündür bakalım ne olacak :D

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,504
Puanı
1,060
Sadakatsiz çok iyi oranlar almış Medyapım başka kanalda dizi tutturdu sonunda. :A Gelecek hafta çift hanelere ulaşır, tekrarları çılgın atmış.

Sen Çal Kapımı tipik yaz dizisi, 2 haftada beş reyting birden düştü, birkaç bölüme postalanır.

Benim Adım Melek bunca güçlü rakibine rağmen iyi iş çıkarıyor.

DEK total de 4 bile alamamış Acun Ocak ayında final yaptırabilir bu oranlar kesmez onu.

Kuruluş'un havası iyice söndü, bir Diriliş olamadı. :Z

Şeref Sözü tam bir fiyasko, Cevdet Mercan adına üzüldüm.

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Yalnız neden yasakmış sebebin bilen var mı, izlediğim dizinin kaç reyting aldığını bilmek istemem kadar doğal bir şey var mı merak ediyorum. :A
Bilmiyorum TİAK yasakladı. :A Biz de sosyal medyadan görüyoruz işte anca. :A

• Üzücü
Reactions: kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,590
Puanı
1,060
Die-Warum-Phase.jpeg

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,774
Puanı
559
Bende Pazar'a kadar izlemiş olurum samırım. Çizim derken? :A
Teknik resim. Başlangıç olarak yaptığımız basit şeyler bile yordu beni. Mimarlık falan okusam kafayı yerdim heralde :A
Ben izledim 2 bölümü de. Biraz düşük tempoluydu ama fena değildi yine de. Beğendim ama çok da bağlanmadım yani. Trt olduğu için izlemezsin muhtemelen ama masumlar apartmanı sezonun en iyi dizisi. Bence ona da bir bak :A

• Beğendim
Reactions: kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,590
Puanı
1,060
Teknik resim. Başlangıç olarak yaptığımız basit şeyler bile yordu beni. Mimarlık falan okusam kafayı yerdim heralde :A
Ben izledim 2 bölümü de. Biraz düşük tempoluydu ama fena değildi yine de. Beğendim ama çok da bağlanmadım yani. Trt olduğu için izlemezsin muhtemelen ama masumlar apartmanı sezonun en iyi dizisi. Bence ona da bir bak :A
İyi, kolay gelsin. :bhr:

Kadrosuna bakmadım, konusu neymiş? Günahlarını almayayım ama reytingleri şişirme geliyor bana nedense. :A

• İlginç
Reactions: phoebebuffay