Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Benim Adım Melek | TRT 1

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    26

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,270
Puanı
1,060
Gecenin süprizi Sadakatsiz oldu, Atv yi Ab bandında tahtından indirecek kadar bir gelişim gösterdi 2 haftada dizi... Tebrikler. Show un dizisi, sanırım haftaya yayına verilmez. Üzücü, emek, çaba ama pfff... Birde gereksiz ve saçma linç yedi. Beni üzen DEK oldu düşmeye devam ediyor çünkü.... Güvercinde bulmak adına 2 kere taradım meğersem 83. Olmuş dizi. Gecenin kazananı Sadakatsiz, Kafası rahat olanı Kuruluş Osman... Dertsiz gözükenleri Dek ve SÇS... Şz ve Gü geldiği gibi final yapar.

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,620
Puanı
1,061
Şeref Sözü aşırı düşük başlamış. Umarım her gün tekrarını verip Lale Devri 2 yapmayı başarırlar, çok emek verildiği belli.

Sadakatsiz beklediğim gibi yükselmiş. Osman kitlesini tamamen çekene kadar 9-10 arasında liderliği alır.

Osman ikinci sezonunda çöküşlerde :A Demek ki 173714718 transfer yapmak ters tepmiş :D

SÇK için 3 5 bölüme düşüş yaşar demiştim, 8 reytinglerden 3'lere düşmesi sadece 3 hafta sürdü :A Savaşçı başlamazsa Öğretmen ile yer değiştirmesi lazım.

Güvercin yorum yapmaya değecek kadar bile reyting almamış, Star iyice battı :F

• Güldürdün
Reactions: Carpe Diem

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,898
Puanı
1,060
Bu oranlarla belli ki Çarşamba kalabalıklığı fazla uzun sürmeyecek. :A Güvercin zaten uçtu, Şeref Sözü de sözünü tutamadan biter. :A
0KHKKcs-_400x400.jpg

• Güldürdün
Reactions: Özgür