Formula 1 ve Diğer Motor Sporları - Genel Yorum & Sohbet Konusu

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060

İnanılmaz bir yarıştı gerçekten, uzun zamandır almadığım kadar keyif aldım bir Formula 1 yarışı izlerken. Gasly adına çok sevindim, Hamilton'ın aldığı cezadan kaynaklı olsa da güzel bir galibiyet aldı. :A

Gasly.jpg

• Beğendim
Reactions: mesmeso and 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,384
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: Sherlock

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,631
Puanı
860
Sorun o değil ki :D Çocuk geçen sezon Red Bull'a geçtiğinde resmen kendi başına takıldı, arkasında takımdan kimse durmayınca B takımına geri gönderildi :A
Red Bull sadece Max'ın üstüne oynamaya devam ettiği sürece başarılı olamayacak. İkinci pilotuna sürekli ayrımcılık yapıyor.

• Harika
Reactions: batuhankaralar

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Şu an Formula 1’in en antipatik takımını desteklemek de ne bileyim... :A
Huyumuz kurusun daima güçlüden yanayız; Almanya'da Münih ve Leipzig, İspanya'da Barça, İngiltere'de Liverpool-City, Türkiye'de Galatasaray... Dizilerde Breaking Bad, filmlerde Godfather, telefonlarda IOS, oyunlarda FIFA... Formula'da Mercedes ve Red Bull... Tam bir antipatik tip itemlerini toplamışım kendimde resmen... :eek:

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,384
Puanı
1,060
Huyumuz kurusun daima güçlüden yanayız; Almanya'da Münih ve Leipzig, İspanya'da Barça, İngiltere'de Liverpool-City, Türkiye'de Galatasaray... Dizilerde Breaking Bad, filmlerde Godfather, telefonlarda IOS, oyunlarda FIFA... Formula'da Mercedes ve Red Bull... Tam bir antipatik tip itemlerini toplamışım kendimde resmen... :eek:
Maşallah!Ne var Ne yoksa sıralamışsın. :A

Son düzenleme:
  • Harika
Reactions: Tolstoyevski