Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Of yine mart ayındaki tartışmalara başlamayalım aylarca ara verip döndün hala aynı terane. :A
Bak onu hiç düşünemedim. :A Gerçi konuktan rakip olmaz. :A Geçen de Farah ve Ahmet Rıfat rakip demiştin. :A
Olsun sonuçta bir haftalık da olsa öyle. :A Ayrılmalarından sonra bunu görmeye hiç dayanamazdım doğru zamanda değişiklik oldu. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür and kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,587
Puanı
1,060
Of yine mart ayındaki tartışmalara başlamayalım aylarca ara verip döndün hala aynı terane. :A

Olsun sonuçta bir haftalık da olsa öyle. :A Ayrılmalarından sonra bunu görmeye hiç dayanamazdım doğru zamanda değişiklik oldu. :A
İşine gelmeyince kıvırırsın böyle, bende artık senin taktiğini deniyorum. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,145
Puanı
860
20200731_170654-jpg.90402

Star TV'nin sevilen dizisi 'Menajerimi Ara'da gün değişikliği!

Yapımcılığını Ay Yapım'ın üstlendiği, başrollerinde Canan Ergüder, Barış Falay, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Ayşenil Şamlıoğlu ve Deniz Can Aktaş'ın yer aldığı yapımda geçtiğimiz hafta yapılan senarist değişikliğinin ardından gün değişikliğine de gidildi.

Yayın hayatına Salı günü başlayan dizi, bu haftadan itibaren Pazar akşamları ekrana gelecek. Böylece, bir hafta içerisinden dizinin iki yeni bölümü yayınlanmış olacak

'Menajerimi Ara' yeni bölümüyle 18 Ekim Pazar 20.00'de Star TV 'de!

Yaşasııııın harika bir haber:oley:Güvercini bundan mı tekmeledi :A çarşamba ya aldı çok mutluyuuumm

Son düzenleme:
  • Harika
Reactions: Doğan

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,170
Puanı
1,060
Cumartesi gününe alınsaydı bari, Pazar ne ya? :A

Ürütmen ile rakip olacakları için bu gelişmeye de sevinmemişsindir sen şimdi. :A @Aserat

Haftalardır istenilen değişiklik oldu. :Z

@Aserat sonunda istediğin oldu ama bu sefer de Öğretmen ile çakışıyor. :A Gerçi sen Cumartesi istiyordun. :A

Pazar günü yayınlanan tekrarın aldığı reytingden sonra Pazar olmaması saçmalık olurdu. Ay Yapım da inadını kırmış oldu. :Z
@Aserat ın fendi,Ay Yapım'ı yendi. :A

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,101
Puanı
710
pazarsa ne güzel gün koydu..hayırlı olsun bol reytingler nolsun.. @Sherlock bak bu dizi hakkında doğru neyse onu yazarım kardeşim..ama yarası olan gocunur

• Harika
Reactions: Carpe Diem

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Hayırlısı olsun ama cidden çok sıkıntılı bir günde artık. Tekrarda aldığı oranlarda kurtarmayabilir bu diziyi. Bari en azından orijinali kadar bölüme izin versinler yeter.

Benim için iyi yanı hem salı gününden bir dizim gitti hem de Hekimoğlu biraz nefes alabilecek.
Ay Yapım hatrına devam ettirir. :A Babil reytinglerde sürünüyor, ama hala daha devam ediyor.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Babil'i kaldırsa onun yerine koyacak iş yok daha Star'ın. Yurt dışı satışlarından devam ettirdiğini zannetmiyorum, Bay Yanlış'ın da satışları yüksekti.
Babil şu ana kadar 70 ülkeye satıldı Bay Yanlış daha bir elin parmağını geçmemiştir. Evet yayın akışının boş olması da etkili ama önemli olan kanalın cebine ekstra para girmesi.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam and mesmeso

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Show programı cumartesi geç saatte daha iyi gider zaten haddini bilsin. :A

Elinde sadece Özcan Deniz dizisi ve Sol Yanım var onlar da kesin hafta içi olur yani Menajerimi Ara'nın bittiğini göremeyeceksin. :A
Kazara Aşk da var Ocak’ta gelecek. :A