mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
Ben izleyicisi olarak söylüyorum senaryoda sıkıntılar fazlasıyla var kaç bölümdür Dicle-Barış üzerinden yürüyorlardı sonuç ne hala yerlerinde sayıyorlar. Hicham yerine Mayda geldi, Gülin’i orijinalindeki karakter yerine saçma sapan kötü karakter gibi yazdılar, Barış’ın abisi ve Beren’i gözümüze soktular bunları söylüyoruz diye sürekli senaryoyu argüman olarak sunmanız sıktı demek saçma çünkü bunu tüm izleyiciler söylüyor. :A Ben de dizinin fanıyım ama görüyorum eksikleri ve dile getiriyorum. Keza @hayret bi şey de öyle mesela bugünkü sıkıntıyı objektif bir şekilde söyledik ikimiz de. Senaryo ortalarda aşırı sıktı dedik.

Menajerimi Ara’yı. :A Ki öyle yapacağım artık netten izlerim MA’yı. :A
Bu akşam yaptığın bütün yorumlara aşırı yükseliyorum. :D

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Doğru aslında ve bu dizi de yaptıkları ilk komedi dizisi olduğu için normal karşılamak lazım. :A

O değil de sosyal medyada verilen emeklerin boşa gitmemesine de ayrı sevindim çoğu dizi maalesef bu ayrıcalığa sahip olamazken üstelik. :Z

Ekli dosyayı görüntüle 93794
Sosyal medyanın gücü elbette var yani o TT'ler görüldü ekip tarafından ama tek sebebi pazar aldığı reyting diyorum işte. :A 30 bin tweete gün mü değişir yoksa. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Sosyal medyanın gücü elbette var yani o TT'ler görüldü ekip tarafından ama tek sebebi pazar aldığı reyting diyorum işte. :A 30 bin tweete gün mü değişir yoksa. :A
Milli maça rağmen şov yaptıklarını görünce kanal yetkilileri düşüp bayılmış bile olabilir. :A Aslında iki hafta önceki pazar tekrarı da ilk 20'ye girmişti o zaman alsalar daha iyi olabilirdi ama geç olsun güç olmasın. :Z

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Yine boş hayallere kapılmışsın çok üzülüyorum. :A
Pazartesi görüşürüz o zaman. :A

tenor.gif

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
O değil de bu bölüm pazar yayınlansaydı İlker ve Burçin rakip olacaktı ucuz kurtulduk valla. :A @Özgür

Acaba herkes seninle ters görüşü savunurken sorunu kendinde aramayı mı denesen. :A
Bak onu hiç düşünemedim. :A Gerçi konuktan rakip olmaz. :A Geçen de Farah ve Ahmet Rıfat rakip demiştin. :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat