Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,780
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
20200731_170654-jpg.90402

Star TV'nin sevilen dizisi 'Menajerimi Ara'da gün değişikliği!

Yapımcılığını Ay Yapım'ın üstlendiği, başrollerinde Canan Ergüder, Barış Falay, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Ayşenil Şamlıoğlu ve Deniz Can Aktaş'ın yer aldığı yapımda geçtiğimiz hafta yapılan senarist değişikliğinin ardından gün değişikliğine de gidildi.

Yayın hayatına Salı günü başlayan dizi, bu haftadan itibaren Pazar akşamları ekrana gelecek. Böylece, bir hafta içerisinden dizinin iki yeni bölümü yayınlanmış olacak

'Menajerimi Ara' yeni bölümüyle 18 Ekim Pazar 20.00'de Star TV 'de!

Son düzenleme:

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,838
Puanı
1,060
Arıza izliyorum tüh ya netten izlicem artık :(

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Koskoca Ay Yapım bu dizi için tabularını yıktı demek, gerçi üst üste dizileri tutmayınca mecbur kaldılar. Artık Ay Yapım da herkes gibi...

Şaka bir yana ben günü değişmesine rağmen çok iyi gideceğini düşünmüyorum dizinin fanlarının aksine. 8-9 reytingle ara verip, pazar günü geri dönen Öğretmen'in en son aldığı reytingler ortada. Bu dizinin maksimum alabildiği reyting 6'ydı zaten ki o zaman dahi senaryosu eleştiriliyordu, kaybettiği izleyiciyi geri kazanabilmesi çok zor.

Klaus

Favori Üye
Reaksiyon puanı
513
Puanı
135
Koskoca Ay Yapım bu dizi için tabularını yıktı demek, gerçi üst üste dizileri tutmayınca mecbur kaldılar. Artık Ay Yapım da herkes gibi...

Şaka bir yana ben günü değişmesine rağmen çok iyi gideceğini düşünmüyorum dizinin fanlarının aksine. 8-9 reytingle ara verip, pazar günü geri dönen Öğretmen'in en son aldığı reytingler ortada. Bu dizinin maksimum alabildiği reyting 6'ydı zaten ki o zaman dahi senaryosu eleştiriliyordu, kaybettiği izleyiciyi geri kazanabilmesi çok zor.
Zaten asıl sıkıntı senaryo onda köklü bir değişime gitmeleri lazımdı

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Cumartesi gününe alınsaydı bari, Pazar ne ya? :A

Ürütmen ile rakip olacakları için bu gelişmeye de sevinmemişsindir sen şimdi. :A @Aserat

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Zaten asıl sıkıntı senaryo onda köklü bir değişime gitmeleri lazımdı
Belki de gidecekler, bunu bilemeyiz şimdiden elbette ama izleyici bir kere kaçtı ve günü yüzünden kaçmamıştı bence. Bunun ayrımını doğru yapmak lazım, umarım yeni gününde tutunur tabii.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Haftalardır istenilen değişiklik oldu. :Z

@Aserat sonunda istediğin oldu ama bu sefer de Öğretmen ile çakışıyor. :A Gerçi sen Cumartesi istiyordun. :A

Pazar günü yayınlanan tekrarın aldığı reytingden sonra Pazar olmaması saçmalık olurdu. Ay Yapım da inadını kırmış oldu. :Z

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
Hayırlısı olsun ama cidden çok sıkıntılı bir günde artık. Tekrarda aldığı oranlarda kurtarmayabilir bu diziyi. Bari en azından orijinali kadar bölüme izin versinler yeter.

Benim için iyi yanı hem salı gününden bir dizim gitti hem de Hekimoğlu biraz nefes alabilecek.

• Harika
Reactions: Carpe Diem

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,780
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Atılan tweetler boşa gitmedi. Salıdan daha iyi reyting alacağı kesin. Tekrarlarla da yeni seyirci kazanabilir.
Dinlemeleri gerekirdi. İzleyici diziyi resmen çalışanlardan daha çok düşündü... Ama keşke bu Pazar yeni bölüm yerine tekrar yayınlansaydı yine. Bir hafta içinde iki bölüm olacak.