Star Menajerimi Ara - Dizi Yorumları

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,897
Puanı
1,061
Bölüm oldukça keyifliydi. Diziye katılan konuk oyuncuların sahneleri genelde eğlenceli oluyor ve yine o şekilde olmuş, haftaya Edis'in sahneside keylfli olacak belli. Son sahnede istemsizce gülüyor insan (fragman yorumu:A)

Derya Baykal ve kızının sahnelerini baya beğendim. Detaylar çok iyi. El işi detayları keyifliydi.
Bu dizide ne Barış ne de Beren'i beğendim. İkisi de gıcık tipler.

Feris mükemmel, minikleri duruşu herşeyiyle harika.
Dicle'nin performansı da iyi ve Barış ve Kıraç darbesinden sonra artık işine odaklanan biri olsun. Aşk sahnelerine gerek yok.

Çağatay tekeneciyede balık ikram etseydi keşke :A
@Özgür bitirdim.
Hekimoğlu'nu izleme zamanı :A
Ben de Hekimoğlu izlemeye başlıyorum bakalım hangimiz daha önce bitirecek. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bölüm oldukça keyifliydi. Diziye katılan konuk oyuncuların sahneleri genelde eğlenceli oluyor ve yine o şekilde olmuş, haftaya Edis'in sahneside keylfli olacak belli. Son sahnede istemsizce gülüyor insan (fragman yorumu:A)

Derya Baykal ve kızının sahnelerini baya beğendim. Detaylar çok iyi. El işi detayları keyifliydi.
Bu dizide ne Barış ne de Beren'i beğendim. İkisi de gıcık tipler.

Feris mükemmel, minikleri duruşu herşeyiyle harika.
Dicle'nin performansı da iyi ve Barış ve Kıraç darbesinden sonra artık işine odaklanan biri olsun. Aşk sahnelerine gerek yok.

Çağatay tekeneciyede balık ikram etseydi keşke :A
@Özgür bitirdim.
Hekimoğlu'nu izleme zamanı :A
Edis’in sahnesi güldürdü cidden fragmanda. :A Orijinalinde de vardı. :A

Feris’e bayılıyorum. Gerçekten harika oynuyor Canan Ergüder. :bhr:

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
1. BÖLÜM

Sonunda başlayabildim diziye, ilk bölümü çok çok beğendim. Dizinin havası, kadrosu on numara bir dizi olmuş. Deniz Can Aktaş ve Ahsen Eroğlu yeni sezonun çifti olabilir, açık ara hem de... Hem çok yakışıyorlar hem de ayrı ayrı karakterlerine cuk oturmuşlar.

Canan Ergüder'i izlemeyi özlemişim, yıllar sonra... Havası, tarzıyla çok yakışmış projeye. Adını duyunca çok sevinmiştim zaten. Barış Falay'ı burada sevemedim fazla, itici rolde maalesef. Tabi usta oyuncu döktürüyor yine, orası ayrı. Peride Hanım'ı ilk bölüm fazla göremedik ama tatlı bir kadın. :D

Tuba Büyüküstün ile güzel açılış oldu, özlemişiz ekranlarda izlemeyi... Bir an önce televizyona dizi yapmalı vallahi.

Kısaca çok beğendim, olumsuz yazacak bir şeyim yok şu an. Favori dizim belli gibi, reytingi bol olsun. :bhr:

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
3. BÖLÜM

Ve böylece ilk üç bölümü tamamlayarak güncele yetiştim. Severek izliyorum lakin dizide akıp gitmeyen taraflar var. Dizinin ana senaryosu bu aslında, yani bir saatlik bir iş olsa mesela çok güzel akıp gidecek. Ama iki saati aşan süresine çok sahne doldurmalık yerler görüyoruz. Halbuki bir saat olsa gayet dolu olacak bir iş...

Gülümseyerek, pozitif enerjiyle izleyebileceğimiz böyle işlere ihtiyaç var. Ekranlardaki dram yoğunluğuna alternatif bir iş olmuş, hem kanalın hem izleyicinin böyle işlerin arkasında durması gerekiyor.

Her bölüme konuk isimleri görmek de çok güzel, bu bölüm Derya Baykal ve kızı konuktu. Epey gülümettiler. :D Çağatay Ulusoy'u daha fazla görseydik bari, toplasak 2-3 dakikayı geçmedi. Konukları daha fazla görebiliriz aslında dizinin süresini de göz önüne aldığımızda.

Dicle karakteri diziyi yürüten isim, Barış ile birlikte tabi. Feris'in sahnelerini çok seviyorum, favori menajerim de kendisi. Kıraç'ın ayrılacağını sanmıyorum, bir pürüz çıkacaktır her türlü. Kıraç'ı ileri bölümlerde seveceğiz gibi hissediyorum. :X

Yeni bölümü de bekliyoruz, sezon boyu devam...

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,897
Puanı
1,061
Orijinalde adam ve kadın sevişme sahnesi olacak diye kavga etmişlerdi burada şarkıcıdan olma oyuncu ve asıl mesleği oyuncu olan birinin çatışması Türkiye için çok daha uygun olmuş. Bekliyoruz. :Z

• Güldürdün
Reactions: Gerekli24