Star Menajerimi Ara - Dizi Yorumları

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,930
Puanı
1,060
Ayrıca EDHO gelince ne olacak demişsin de izleyicileri ortak bile değil yani vız gelir. Asıl endişelenilecek dizi varsa o da Masumlar Apartmanı o da fazla izleyici kapamaz. :A
Ortak olup olmadığını bilemezsin, belki EDHO başlayana kadar çerezlik izleyenler var nerden biliyorsun. :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Valla ben bu zamana kadar hep şakaya vurdum takıldım da yani başka dizilere sataşması, eleştiri kaldıramaması ve biz eleştiri yapınca da bize laf söylemesi canımı sıkıyor artık. :D Ben objektif bir şekilde bir izleyici olarak eleştirimi yaptım konuda. Kötü bir şey de yazmamışım.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,939
Puanı
1,061
Valla ben bu zamana kadar hep şakaya vurdum takıldım da yani başka dizilere sataşması, eleştiri kaldıramaması ve biz eleştiri yapınca da bize laf söylemesi canımı sıkıyor artık. :D Ben objektif bir şekilde bir izleyici olarak eleştirimi yaptım konuda. Kötü bir şey de yazmamışım.
Ben farkındaysan o yan konular için bir şey demedim çünkü bence de fazla uzatılıyor. Sadece Total'deki ufak düşüş buna bağlanmış gibi bir izlenim aldığım için cevap vermek istedim amacım sataşmak da değildi. Ayrıca ben bir diziyi görmezden geldiğimde sonuçta ortadan yok olmuyor bariz şaka olan bir şeyi bu kadar ciddiye almana gerek yok açıkçası. :D

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Ben farkındaysan o yan konular için bir şey demedim çünkü bence de fazla uzatılıyor. Sadece Total'deki ufak düşüş buna bağlanmış gibi bir izlenim aldığım için cevap vermek istedim amacım sataşmak da değildi. Ayrıca ben bir diziyi görmezden geldiğimde sonuçta ortadan yok olmuyor bariz şaka olan bir şeyi bu kadar ciddiye almana gerek yok açıkçası. :D
Senin bizim diziyle ilgili konuşurken düşüş konusunu ortaya çıkarıp ciddiye alman gibi mi? :)

Şakayı bir kere yaparsın anlarım ama başarılı olan bir diziye sürekli kötü muamele yaparsan bu işin tadı kaçar ve cevabını alırsın.

• Beğendim
Reactions: Angelica

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,930
Puanı
1,060
Sen şakaya vuruyorsun ama o aslında hiçbir zaman şaka yapmıyor, iş ciddiye binince şaka yapmış gibi yapıyor. Sen ona çok bile tahammül ettin, ediyorsun. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,161
Puanı
1,060
Ben reytingiyle ilgili, düşüşle ilgili bir şey dedim mi?

Yanlış anlaşılmazsam rating konusunda birşey diyeceğim okudum yorumlarını büyük düşüş falan demiyorsun ama ratingi öyle bir eleştiriyorsun ki sanki çok büyük düşüş varmış gibi algılanıyor karşılığında bunu yorumu alıyorsun mesela Çağatay yorumun Çağatay kısa bir sahnesi vardı öyle uzun değildi 7 beklemek bence olmamış :Dbak yanlış anlama her zaman güzel yorumlar yaparsın sadece katılmadığım yerleri sana söylemek istedim :D

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,161
Puanı
1,060
Bende bölüme yorum yapayım güzel akıcı bir bölümdü Dicleyi çok seviyorum bu dizi daha yüksek alır da bir bilemedim seyircimi hala alışamadı anlamadım ama bence ufak düşsede iyi gidiyor oyunculuklar harika
sevmediğim Barışın bir anda değişmesi oldu ya Dicle ona çok yardım etmesine rağmen öyle davranmasını sevmedim:( ben denilenin aksin Diclenin hikayenin aktığını düşünenlerdenim ya Deryal Baykalla Ferhanı çok sevdim çok komik sahnelerdi ya :A

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,609
Puanı
860
Barış'ı aşk konusunda değil de set ortamında kullanmaya geçerlerse dizi daha akıcı olmaya başlayacak. Süre doldurmak için aşkı değil menajerleri kullanmaları gerekiyor. Orijinalde Peride fazla ön planda değildi diye burada da öyle olması gerekmiyor. Çınar neredeyse yok gibiydi bu bölüm. Kıraç'ı hep zalim baba gibi görüyoruz gerçekteki gibi tuttuğunu koparan yanlarını daha göremedik. Bir tek Feris oldu denilebilir. Şu dizi hâlâ tüm kategorilerde zirveyi alamadıysa tek sebebi senaryodur. Acilen duruma el atılmalı.

• Beğendim
Reactions: Klaus

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bence gayet güzel hikayesi akıyor Diclenin :D
Senin fikrindir saygı duyarım. Ama ben Dicle’nin hikayesi akmıyor demedim. Ev arkadaşıyla olan sahnelerini sevmiyorum dedim.
Yanlış anlaşılmazsam rating konusunda birşey diyeceğim okudum yorumlarını büyük düşüş falan demiyorsun ama ratingi öyle bir eleştiriyorsun ki sanki çok büyük düşüş varmış gibi algılanıyor karşılığında bunu yorumu alıyorsun mesela Çağatay yorumun Çağatay kısa bir sahnesi vardı öyle uzun değildi 7 beklemek bence olmamış :Dbak yanlış anlama her zaman güzel yorumlar yaparsın sadece katılmadığım yerleri sana söylemek istedim :D
Reytingini asla eleştirmedim aksine kemik, sadık bir kitlesinin olduğunu ama ben bu bölümün AB’de 7 alacağını düşünüyorum dedim.

• Beğendim

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,161
Puanı
1,060
Senin fikrindir saygı duyarım. Ama ben Dicle’nin hikayesi akmıyor demedim. Ev arkadaşıyla olan sahnelerini sevmiyorum dedim.

Reytingini asla eleştirmedim aksine kemik, sadık bir kitlesinin olduğunu ama ben bu bölümün AB’de 7 alacağını düşünüyorum dedim.

Ama Çağatayın sahnesi çok değildi birde galiba ben sevdim ama deryal baykalla kızının sahnelermi sevilmedi diye düşündüm ya düşüş yaşamasına bir anlam veremedim güzel bölümdü yani

Dicleye gelince twite yorum yaptım sen dedin demiyorum cnm sen ev arkadaşını dedin ben twite yorum yaptım :D

• Beğendim
Reactions: Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Ama Çağatayın sahnesi çok değildi birde galiba ben sevdim ama deryal baykalla kızının sahnelermi sevilmedi diye düşündüm ya düşüş yaşamasına bir anlam veremedim güzel bölümdü yani

Dicleye gelince twite yorum yaptım sen dedin demiyorum cnm sen ev arkadaşını dedin ben twite yorum yaptım :D
Ben Çağatay’ın sahnesiniz az ya da çokluğundan bahsetmiyorum. Dizi fragmana Çağatay gibi önemli birini koymuştu ve fragmanın etkisiyle söyledim.

• Beğendim

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Bölüm oldukça keyifliydi. Diziye katılan konuk oyuncuların sahneleri genelde eğlenceli oluyor ve yine o şekilde olmuş, haftaya Edis'in sahneside keylfli olacak belli. Son sahnede istemsizce gülüyor insan (fragman yorumu:A)

Derya Baykal ve kızının sahnelerini baya beğendim. Detaylar çok iyi. El işi detayları keyifliydi.
Bu dizide ne Barış ne de Beren'i beğendim. İkisi de gıcık tipler.

Feris mükemmel, minikleri duruşu herşeyiyle harika.
Dicle'nin performansı da iyi ve Barış ve Kıraç darbesinden sonra artık işine odaklanan biri olsun. Aşk sahnelerine gerek yok.

Çağatay tekeneciyede balık ikram etseydi keşke :A
@Özgür bitirdim.
Hekimoğlu'nu izleme zamanı :A

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: Özgür and Aserat