Kanal D Yeni Hayat - Dizi Yorumları

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Kabul ettiysen ne diye karıştırdın ortalığı. :A Sanki bilerek 17.59'da açmışım da diğerlerini silmişim gibi anlaşılacak. Malum fesat düşünen çok. :A
Benimkini kendim sildim :A

Zamanında başıma bölüm konusunda gelmişti. Silinmişti saniyesinde, ilk açanı bile görmedim. En azından kilit veya konu birleştirilmesi yapılsaydı diye sitem ettiğimde ceza yemiştim:F
Ama konuyada aşırı özenmiştim final konusu diye ve düzenli bölüm konusu açanlar arasında anlaşmıştık benim açmama karar verilmişti ama komploya kurban gittim :A
Ben final yıl dönümü konusuyla konumu paylaşıp telafi ettim kendi başıma sonra:A içimde kalmadı :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
O yüzden karşımda yer alma hiçbir zaman ki ömrün uzun olsun huzurlu yaşa. :A
Senin karşında durmam demek ölüm fermanımı imzalamam demek. :A :A

Bu arada şimdi baktım daha önce açılan başka dizilerin konuların arasında 1-2 tane daha 17.59 gördüm. :A Tek bende mi sıkıntı var diye üzülmüştüm. :A

• Güldürdün
Reactions: serhatt

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Benimkini kendim sildim :A

Zamanında başıma bölüm konusunda gelmişti. Silinmişti saniyesinde, ilk açanı bile görmedim. En azından kilit veya konu birleştirilmesi yapılsaydı diye sitem ettiğimde ceza yemiştim:F
Ama konuyada aşırı özenmiştim final konusu diye ve düzenli bölüm konusu açanlar arasında anlaşmıştık benim açmama karar verilmişti ama komploya kurban gittim :A
Ben final yıl dönümü konusuyla konumu paylaşıp telafi ettim kendi başıma sonra:A içimde kalmadı :A
Sitem ettin diye ceza mı yedin. :eek: Ben şok. :F

Öyle komplolara kurban giden tek sen değilsin. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Yine elem keder dolup gelmişsin, birliğimizi bozamayacaksın. :A @Özgür

Kanal D uğurunu ekleriz 2-1 öne geçeriz :Z
Burda olmadığı sürenin acısını bizden çıkarıyor bu elemiyle. :A @serhatt Neyse ki dediğin gibi birliğimiz bozulmaz. :bhr:

Umarım. :A Serkan ve Nilperi için tutmasını istiyorum. :A

• Harika
  • Güldürdün
Reactions: serhatt and Yiğitt

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,483
Puanı
1,060
Senin karşında durmam demek ölüm fermanımı imzalamam demek. :A :A

Bu arada şimdi baktım daha önce açılan başka dizilerin konuların arasında 1-2 tane daha 17.59 gördüm. :A Tek bende mi sıkıntı var diye üzülmüştüm. :A
Bunun farkına varman ne güzel, varamayanlar şuan mezarda. :A

E zaten tek değilsin bu konuda. .ss

• Güldürdün
Reactions: Özgür