OSM - Fav10 Ligi 2. Sezon | 27 Temmuz - 2 Ağustos Haftası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Kupadan elenmemiz ilk başlarda iyi olduç Kadro dar zaten. Formlar düşüyor.

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,117
Puanı
560
Neyse boşver o zaman çünkü bu seferde diğer arkadaşlara karşı benim içim rahat etmez.En iyisi biz bu sezonu böyle bitirelim.Sonraki sezon daha kapsamlı bir plan programla yola devam ederiz.Çünkü sende ortada kaldın çözüm bulabilmek için anlıyorum seni o yüzden sıkıntı yok 😊
karagümrüğü benim yüzümden aldık lige yani menajerini onun adına hepinizden özürlerimi iletirim.. bir daha hiçbir turnuvaya katılmayacak zaten

• Beğendim
Reactions: secquin

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Neyse boşver o zaman çünkü bu seferde diğer arkadaşlara karşı benim içim rahat etmez.En iyisi biz bu sezonu böyle bitirelim.Sonraki sezon daha kapsamlı bir plan programla yola devam ederiz.Çünkü sende ortada kaldın çözüm bulabilmek için anlıyorum seni o yüzden sıkıntı yok 😊

Tamamen size bağlı hocam son karar ama dediğin gibi istediğin taktirde iki günlük iznin var ve yaşadığın mağduriyetten ötürü zaten hak ediyorsun böyle bir transfer iznini. O konuda için rahat olsun, kimsenin bir şey diyeceğini düşünmüyorum. :D

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,318
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Tamamen size bağlı hocam son karar ama dediğin gibi istediğin taktirde iki günlük iznin var ve yaşadığın mağduriyetten ötürü zaten hak ediyorsun böyle bir transfer iznini. O konuda için rahat olsun, kimsenin bir şey diyeceğini düğümlüyorum. :D
Benim 4 deplasman üst üste 6 maçta 6 penaltı Yemem

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,318
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Oyuncum sakatlanmış benim de :T:
ben senin maçtan beri kazanamıyorum yine transfer döneminde aldığım kaleci yatmaya gelmiş onu yedeğe atıcam bunedir deplasmanlard 8 ye kendi sahanda 4 ye bunedir bide adam portekiz milli takım kalecisi
@Turkuazz sen bu kaleciyle nasıl zorladın yarı finali acaba portekiz milli takımıyla

• Beğendim
Reactions: Dosi

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Rakibimiz golleri duran top ve penaltıdan attı ancak 9 kişi kalmış rakibi yenemedik. Ayrıca yıldız oyuncum Neymar da cezalıydı.
Yarın @Sherlock seni yenemezsem ligden istifa etmem ancak hiç de umudum kalmaz.

Son düzenleme:

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Ziraat Türkiye Kupası'nda Finalin Adı Belli Oldu: Erzurumspor - Altınordu!

Erzurumspor-Altinordu.jpg

Ziraat Türkiye Kupası'nın finalinde Erzurumspor ve Altınordu karşı karşıya gelecek. Erzurumspor, kupada beklenmedik bir performans sergileyerek yarı finale kadar gelen Boluspor'u 1-0'lık skorla geçmeyi başardı. Yarı finalin diğer ayağında ise Altınordu, ligin güçlü ekiplerinden Eskişehirspor'u yine aynı skorla (1-0) mağlup etti ve finalde Erzurumspor'un rakibi oldu.

@Araf @batuhankaralar @Felon @mesmeso61 @Polat Şaşmaz @secquin @Tolstoyevski @Turkuazz @xdragxx @Dosi @pompy @BuraK @Gerekli24 @12.Adam @UgrArks @HeisenBerg ve ligin takipçileri...

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,777
Puanı
1,060
Bol 3-0 lar var :A
Ya ben artık sıkıldım. Git gide hevesim yok oluyor. Bir kaç güne bırakabilirim 😏 (yani ilgilenmeyi. İstifa yok)
Bugün jeton bile toplama işine girmedim

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,803
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Ya ben artık sıkıldım. Git gide hevesim yok oluyor. Bir kaç güne bırakabilirim 😏 (yani ilgilenmeyi. İstifa yok)
Sen de bırakacaksan biz ne yapalım. Her türlü hedefi yapıyorsun.

• Güldürdün

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060

Aynen, farklı skorlar fazla bu hafta. :A Tamamen bırakma ya. Hem buraya kadar getirdin, hem de kulübün hedeflediği noktanın üzerindesin. O yüzden en azından kadronu falan ayarlamaya devam et. :(

• Beğendim

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,777
Puanı
1,060
Sen de bırakacaksan biz ne yapalım. Her türlü hedefi yapıyorsun.
Neyin hedefi?
Ben OSM'de ilgiyi bırakırım demek istedim. Forumla alakası yok :A
Aynen, farklı skorlar fazla bu hafta. :A Tamamen bırakma ya. Hem buraya kadar getirdin, hem de kulübün hedeflediği noktanın üzerindesin. O yüzden en azından kadronu falan ayarlamaya devam et. :(
İlk 10'da olacağım garanti gibi. Kadro değeride sıralamam değişmez. Menajerlikte de 1.lik işi yattı zaten ve o yüzden albenisi kalmıyor.
Baya jetonum var. Arada dostluk maçı yaparım bitene kadar :A

Bir kaç hafta daha iyi gidip sonra tepetaklak yeniliriz yine :A ilk yarıdan farksız gitmiyorum :A şuan iyi gidip sonra duraklanır :A

Şarjımın çoğunu video izlemelerde harcayıp durdum :A tel dinlensin anket işleri hariç :A

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...