OSM - Fav10 Ligi 2. Sezon | 27 Temmuz - 2 Ağustos Haftası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Herkes transfer yapıyor ben ise satışta olan oyuncularımı 26.07.2020 23.55de geri çektim kural bozulmasın diye kurallara uymayanlar hakkında ne düşünüyorsunuz sayın @Sherlock

Gördüğüm kadarıyla Fatih Karagümrük transfer yapmış yine, Osmanlıspor’un bir tane orta saha transferi yapmasına izin vardı zaten.

Fatih Karagümrük’e yaptırım uygulanacak yine.

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,122
Puanı
560
Gördüğüm kadarıyla Fatih Karagümrük transfer yapmış yine, Osmanlıspor’un bir tane orta saha transferi yapmasına izin vardı zaten.

Fatih Karagümrük’e yaptırım uygulanacak yine.
Ümraniye Erzurum oyuncu satmışlar ?

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Transfer Dönemi Kapanıyor!

Ekli dosyayı görüntüle 90251

Lütfen okuyunuz...
  • Fav10 Ligi'nde transfer dönemi resmen, kalıcı bir şekilde kapanıyor. Bugün saat 23:59 itibariyle transfer dönemi resmen kapanmış olacak, o andan itibaren oyuncu alışı yapanlara yaptırım uygulanacak. Yaptırımın düzeyi, yasağı kaç kez delmiş olduğunuza bağlı olarak değişim gösterecek.
  • Satış diyorum çünkü geçtiğimiz transfer döneminde olduğu gibi oyuncu satışı yapmaya devam edebileceksiniz, burada önemli olan elde edeceğiniz gelirle hiçbir şekilde oyuncu alışı yapamazsınız.
  • Peki oyuncu satışı için ne kadarlık bir süre olacak? 27 Temmuz 2020 Pazartesi günü, yani yarın 23:59 itibariyle oyuncu satışı yapabileceğiniz bir günlük süreç de kalıcı olarak sonlanacak ve transfer dönemi lig sonuna kadar tamamen, kalıcı bir şekilde kapanmış olacak.

@Araf @batuhankaralar @Felon @mesmeso61 @Polat Şaşmaz @secquin @Tolstoyevski @Turkuazz @xdragxx @Dosi @pompy @BuraK @Gerekli24 @12.Adam @UgrArks @HeisenBerg ve ligin takipçileri...
Ümraniye Erzurum oyuncu satmışlar ?

Dün duyurusunu yaptım bunun, geçtiğimiz transfer döneminde olduğu gibi bir günlük satış yapabilme hakkı vardı tüm kulüplerin. :D

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,503
Puanı
1,061
Herkes transfer yapıyor ben ise satışta olan oyuncularımı 26.07.2020 23.55de geri çektim kural bozulmasın diye kurallara uymayanlar hakkında ne düşünüyorsunuz sayın @Sherlock
alış işlemi 26'sında bitti evet ama satış işlemleri 27'sine kadar devam etti. Biraz daha dikkatli takip et aga :)

• Beğendim
Reactions: Felon

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Transfer Dönemi Kapandı!

TransferKapandi.jpg

Fav10 Ligi'nde transfer dönemi resmen kapandı. Bu transfer dönemi, alış ve satış yapabileceğiniz son transfer dönemiydi. Bundan sonra transfer yapanlara çeşitli yaptırımlar uygulanacaktır.

@Araf @batuhankaralar @Felon @mesmeso61 @Polat Şaşmaz @secquin @Tolstoyevski @Turkuazz @xdragxx @Dosi @pompy @BuraK @Gerekli24 @12.Adam @UgrArks @HeisenBerg ve ligin takipçileri...

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,410
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Transfer Dönemi Kapandı!

Ekli dosyayı görüntüle 90340

Fav10 Ligi'nde transfer dönemi resmen kapandı. Bu transfer dönemi, alış ve satış yapabileceğiniz son transfer dönemiydi. Bundan sonra transfer yapanlara çeşitli yaptırımlar uygulanacaktır.

benim kalecimin psikolojisi bozuldu 8 gol yiyince içinden karius çıktı forvetlerim slimani @Sherlock

• Güldürdün
Reactions: Gerekli24

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,410
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Transfer Dönemi Kapandı!

Ekli dosyayı görüntüle 90340

maçlar başladı @Sherlock

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,922
Puanı
1,060
İlk yarı gibi ikinci yarıda da yenilgisiz giriş yaptık. Geçen sefer İstanbulspor'a puan kaptırıp Eskişehirspor'u yenerken şimdi tam tersi oldu.

Bazı oyuncularım formunda değildi ve en iyi oyuncularımdan biri cezalı idi. Buna rağmen Eskişehirspor'dan kendi evinde 1 puan almayı bildik😊 başlarda iyi gidip sonra tepetaklak aşağılara kaymaktayız :A bu kez o zinciri kırmak istiyoruz.

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,410
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
İlk yarı gibi ikinci yarıda da yenilgisiz giriş yaptık. Geçen sefer İstanbulspor'a puan kaptırıp Eskişehirspor'u yenerken şimdi tam tersi oldu.

Bazı oyuncularım formunda değildi ve en iyi oyuncularımdan biri cezalı idi. Buna rağmen Eskişehirspor'dan kendi evinde 1 puan almayı bildik😊 başlarda iyi gidip sonra tepetaklak aşağılara kaymaktayız :A bu kez o zinciri kırmak istiyoruz.
Ben kötü başladım ikinci yarıya Fenerbahçe gibi

• Beğendim
Reactions: Dosi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...