OSM - Fav10 Ligi 2. Sezon | 27 Temmuz - 2 Ağustos Haftası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Transfer Yasağının Delinmesi Hakkında:

Yaptirim.jpg

Fatih Karagümrük, transfer yasağı olduğu halde iki futbolcu transfer ederek yasağı delmiştir. Bunu ilk kez yapmadığın için, bu iki futbolcuyu birden aşağıdaki gibi "hızlı sat" seçeneği ile satmak zorundasın. Artı gücü 70'in üzerinde olan bir futbolcunu da yine "hızlı sat" seçeneği ile satmak zorundasın. @UgrArks

Yaptirim2.jpg

@Araf @batuhankaralar @Felon @mesmeso61 @Polat Şaşmaz @secquin @Tolstoyevski @Turkuazz @xdragxx @Dosi @pompy @BuraK @Gerekli24 @12.Adam @UgrArks @HeisenBerg ve ligin takipçileri...

secquin

Favori Üye
Reaksiyon puanı
205
Puanı
164
Transfer Yasağının Delinmesi Hakkında:

Ekli dosyayı görüntüle 90354

Fatih Karagümrük, transfer yasağı olduğu halde iki futbolcu transfer ederek yasağı delmiştir. Bunu ilk kez yapmadığın için, bu iki futbolcuyu birden aşağıdaki gibi "hızlı sat" seçeneği ile satmak zorundasın. Artı gücü 70'in üzerinde olan bir futbolcunu da yine "hızlı sat" seçeneği ile satmak zorundasın. @UgrArks

Ekli dosyayı görüntüle 90355

@Araf @batuhankaralar @Felon @mesmeso61 @Polat Şaşmaz @secquin @Tolstoyevski @Turkuazz @xdragxx @Dosi @pompy @BuraK @Gerekli24 @12.Adam @UgrArks @HeisenBerg ve ligin takipçileri...
Birşey sorucam.Bu iki transferde benim maçımda oynadı ve ben puan alamadım.Bunun yaptırımı bu kadar mı ? Ben transfer tarihini unuttuğum için ortasaha da eksik olmama rağmen hamle yapmazken 70in üzerinde 2 oyuncu satmasıyla adaletin sağlanıcağını düşünmüyorum.

secquin

Favori Üye
Reaksiyon puanı
205
Puanı
164
Birşey sorucam.Bu iki transferde benim maçımda oynadı ve ben puan alamadım.Bunun yaptırımı bu kadar mı ? Ben transfer tarihini unuttuğum için ortasaha da eksik olmama rağmen hamle yapmazken 70in üzerinde 2 oyuncu satmasıyla adaletin sağlanıcağını düşünmüyorum.
Pardon yazıyı hızlı okuduğum için detayları kaçırmışım. Yapılan 2 transfer+ 2 oyuncu satılıcakmış

• Beğendim
Reactions: Polat Şaşmaz

secquin

Favori Üye
Reaksiyon puanı
205
Puanı
164
Pardon yazıyı hızlı okuduğum için detayları kaçırmışım. Yapılan 2 transfer+ 2 oyuncu satılıcakmış ama şöyle bir detayda var yine.Sonuç itibariyle ben puan kaybettiğim.Bu olay bana eksi yazdı ama diğer rakip arkadaşlara artı puan olarak döndü.Burada yine zararda olan benim @Sherlock

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,317
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
@Sherlock geçen sefer bana çelme takmıştın, öcümüzü aldık :A 🐐
İkinci en iyi orta saha oyuncum Holgate uzun süredir çift sarı kartı vardı ve sinirimi bozuyordu. Sert oyna kırmızı ye kurtulalım demiştim gidip kendi taraftarımız ile ağız dalaşına girmiş :A
Neyse 1 maç ceza yalnız. Sonra cezasız rahat rahat oynar.
Deplasman maçları batırdı @Dosi

• Üzücü
Reactions: Dosi

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Hatay'ın başında kim vardı? Hocasız kötü kadroyla rahat yendik. Güzel oldu :A

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Benim bir sorun çıkmıştı. İzin almıştım görmüşsündür belki.

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Pardon yazıyı hızlı okuduğum için detayları kaçırmışım. Yapılan 2 transfer+ 2 oyuncu satılıcakmış
Yok hocam sizinle ilgili değil.Karagümrükle ilgili ama hala bir sağlıklı cevap alamadım @Sherlock

Hocam tüm mesajlarını gördüm de çözüm olarak ne yapılabileceğini düşündüm ve netleştirmeden dönüş yapmak istemedim. Elimden gelse Fatih Karagümrük’e puan silme cezası uygulayacağım ancak oyunda böyle bir şey mümkün değil, burada kendi aramızda “sildim” desem de menajer puanına bir etkisi olmayacak.

Bu yüzden hem transfer dönemini kaçırıp hiç transfer yapamadığın için, hem de Fatih Karagümrük’ün yasağı delip transfer yapması ve bu oyuncuları seninle olan maçında kullandığı için sana özel transfer izni verme kararı aldım. Böylece transferden dolayı yaşadığın sorunu, transfer izni ile atlatabilirsin. Bu mesajı görüp, cevap verdiğin andan itibaren 2 (iki) günlük transfer dönemi olacak sana özel. İki gün boyunca alış ve satış yapabilirsin, sonrasında senin için de transfer yasağı uygulaması devam edecek.

secquin

Favori Üye
Reaksiyon puanı
205
Puanı
164
Hocam tüm mesajlarını gördüm de çözüm olarak ne yapılabileceğini düşündüm ve netleştirmeden dönüş yapmak istemedim. Elimden gelse Fatih Karagümrük’e puan silme cezası uygulayacağım ancak oyunda böyle bir şey mümkün değil, burada kendi aramızda “sildim” desem de menajer puanına bir etkisi olmayacak.

Bu yüzden hem transfer dönemini kaçırıp hiç transfer yapamadığın için, hem de Fatih Karagümrük’ün yasağı delip transfer yapması ve bu oyuncuları seninle olan maçında kullandığı için sana özel transfer izni verme kararı aldım. Böylece transferden dolayı yaşadığın sorunu, transfer izni ile atlatabilirsin. Bu mesajı görüp, cevap verdiğin andan itibaren 2 (iki) günlük transfer dönemi olacak sana özel. İki gün boyunca alış ve satış yapabilirsin, sonrasında senin için de transfer yasağı uygulaması devam edecek.
Neyse boşver o zaman çünkü bu seferde diğer arkadaşlara karşı benim içim rahat etmez.En iyisi biz bu sezonu böyle bitirelim.Sonraki sezon daha kapsamlı bir plan programla yola devam ederiz.Çünkü sende ortada kaldın çözüm bulabilmek için anlıyorum seni o yüzden sıkıntı yok 😊

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,117
Puanı
560
Yenilmeden bükülmeden ligi tamamlamak istiyoruz Finaldeyiz tam 18 haftadır bileğimiz bükülmüyor onun için çok sevinçliyim ilk2nin takılmasını bekliyoruz artık enselerindeyiz..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...