2020 Margot Robbie vs Scarlett Johansson | En Favori Güzel Uluslararası Oyuncu | BÜYÜK FİNAL

HANGİSİ 'EN FAVORİ GÜZEL' SEÇİLSİN?

• Kullanılan toplam oy
    44
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Çıldıracağım Scarlett Johansson dururken Margot Robie nasıl kazanır 😱 Daha buradan kapanmaz fark henüz atılmamış Margot oylarını da sayarsak, iş bitti diyebiliriz. Hayır Google görsellere Margot Robbie yazıyorum, gayet normal bir sarışın dışarıda her gün rastlayabileceğimiz. Tamam güzel, gayet güzel ama aşırı güzel değil, bu kadar abartılacak bir yanını gerçekten göremedim. La La Land ve Joker’den sonra üçüncü isim hayırlı olsun kendi adıma...

Scarlett Johansson çok feci harcandı, yazık oldu ama gönüllerin kazananı oldu. Yüz hatları bile yeter be...

• Harika
  • İlginç
Reactions: DarkLegenD and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Çıldıracağım Scarlett Johansson dururken Margot Robie nasıl kazanır 😱 Daha buradan kapanmaz fark henüz atılmamış Margot oylarını da sayarsak, iş bitti diyebiliriz. Hayır Google görsellere Margot Robbie yazıyorum, gayet normal bir sarışın dışarıda her gün rastlayabileceğimiz. Tamam güzel, gayet güzel ama aşırı güzel değil, bu kadar abartılacak bir yanını gerçekten göremedim. La La Land ve Joker’den sonra üçüncü isim hayırlı olsun kendi adıma...

Scarlett Johansson çok feci harcandı, yazık oldu ama gönüllerin kazananı oldu. Yüz hatları bile yeter be...
Bana spoi yedirttin :A
Ben gidip Google amcaya danışıp oyumu kullanayım :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Google'ye baktım. Eşitler gözümde.
Bide @xdragxx video paylaşmıştı ona bakayım :A
8314c34c7d5c4452a65e165a5b08bf26.jpg

• Harika
  • Güldürdün
Reactions: DarkLegenD and Dosi

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Kullandım oyumu ve karar vermeme @xdragxx 'in paylaştığı video sebep oldu :A
O videoyu izlemedim ama farkındaysan bilhassa dekolteli fotoğraflarını paylaşmamaya özen gösterdim, güzelliğine vurgu yaptım zira seni tanıyorum. :A :bhr: Çok iyi oldu bu oy ama halen +1 önde Margot, gelecek +3 banko oyu sayarsak. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
O videoyu izlemedim ama farkındaysan bilhassa dekolteli fotoğraflarını paylaşmamaya özen gösterdim, güzelliğine vurgu yaptım zira seni tanıyorum. :A :bhr: Çok iyi oldu bu oy ama halen +1 önde Margot, gelecek +3 banko oyu sayarsak. :A
Yok zaten dün belirtmiştim birisi bir tık önde benim için diye. Scarlett'i filmlerde izlemiştim ama Margot değil.
Evet şuan Margot önde ama kapanabilir tabi 😊
@Sherlock belki Scarlett diyebilir ama @MEnes ve @MasacRE Margot der gibime geliyor

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Video zararlı değil ama ben biraz devamına baktım Yotube'da :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Yok zaten dün belirtmiştim birisi bir tık önde benim için diye. Scarlett'i filmlerde izlemiştim ama Margot değil.
Evet şuan Margot önde ama kapanabilir tabi 😊
@Sherlock belki Scarlett diyebilir ama @MEnes ve @MasacRE Margot der gibime geliyor
@Sherlock Aralık ayında kapansaydı oylamalar bari 6 temmuz ne :eek: :A Keşke 30.06.2020 16.30 yapaydınız... :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...