2020 Margot Robbie vs Scarlett Johansson | En Favori Güzel Uluslararası Oyuncu | BÜYÜK FİNAL

HANGİSİ 'EN FAVORİ GÜZEL' SEÇİLSİN?

• Kullanılan toplam oy
    44
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Hayır Google görsellere Margot Robbie yazıyorum, gayet normal bir sarışın dışarıda her gün rastlayabileceğimiz. Tamam güzel, gayet güzel ama aşırı güzel değil, bu kadar abartılacak bir yanını gerçekten göremedim.

Scarlett Johansson çok feci harcandı, yazık oldu ama gönüllerin kazananı oldu. Yüz hatları bile yeter be...
Victor Hugo, Tolstoy, Sabahattin Ali'nin yanında Estetik Felsefesi okuduğun da açığa çıkmış oluyor böylelikle... Senin haklı olmadığın konu var mı? :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Şu an kafa kafaya ama Margot'a gelecek oylar var, @Sherlock @MasacRE @MEnes yüzde 100 Margotçu oldukları için kafadan +3 oy saydım bile. :A

Yok zaten dün belirtmiştim birisi bir tık önde benim için diye. Scarlett'i filmlerde izlemiştim ama Margot değil.
Evet şuan Margot önde ama kapanabilir tabi 😊
@Sherlock belki Scarlett diyebilir ama @MEnes ve @MasacRE Margot der gibime geliyor

%100 Margot falan ayıp oluyor. Kimsenin bizim Scarlett sevgimizi sorgulamaya hakkı yoktur :A Final böyle olsun istedik, bu sefer de oy veremiyoruz. Hangisine oy versem aklım diğerinde kalacak. En iyisi biraz daha beklemek :A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
Scarlett'in bundan beter sahneleri var da atamıyorum buraya şimdi. :A
images (12).jpeg

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...