Zey TV Cevapsız Sorular-1.Bölüm Konuğu Araf

@xdragxx'in programı demek artık @Aserat'ın kanalında yayınlanacak ha. Yoksa konuk oyuncu gibi mi transfer ettiniz, ilginç. :A

Gıcık gıcık sorular gelecektir muhtemelen. Ben de sorabilirim belki, hiç bilmiyorum. :A
1 kereliğe mahsus sadece :A
Borcumu ve hesabımı kapatacağım onunla :A
@xdragxx gibi çılgın, bol fikirli bazen atarlı bir reyting dehasını bulmuşum hiç bırakırmıyım :A

Ciddi olsa, sonda gülme işareti koymazdım. :D

Arka-Sokaklar-R%C4%B1za-Baba-Diziden-Ayr%C4%B1ld%C4%B1-m%C4%B1-Neden-Yok.jpg

@serhatt alıngan çıktı Rıza Baba. :A
Şu fotoyu göremiyorum ama :(

• Üzücü
Reactions: Araf
Aynen öyle. Ben de isterdim kendi kanalımda olmayı ama kendimi feda ettim :T
Umarım benden kat ve kat çenesi bol birini alırız kanalımıza konuk olarak :A
@Aserat özellikle dikkat çekmek isteyecek diğerlerinden. @xdragxx bile o kadar dikkat çekmek istemeyecek. Hatta sen bile konuşmayacaksın, @Aserat soru yağmuruna tutacak. Etiket üstüne etiket de gelebilir. Tamam, kabul ediyorum, biraz abarttım ama beklerim tabii böyle bir şey. :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat and Dosi
@Aserat özellikle dikkat çekmek isteyecek diğerlerinden. @xdragxx bile o kadar dikkat çekmek istemeyecek. Hatta sen bile konuşmayacaksın, @Aserat soru yağmuruna tutacak. Etiket üstüne etiket de gelebilir. Tamam, kabul ediyorum, biraz abarttım ama beklerim tabii böyle bir şey. :A
@xdragxx programı enler listesinde hit alsın, ben de ilgi az görünmesini istemem konuk benim diye. @Aserat 'a kanal reytingi için bir numara olmak ister :A
1000 hit ve 500 mesaj ideal rakam.

Benim konum 3000 hit ve 500 mesaj alıyorsa, senin en az 5000 hit ve 1000 mesaj alır. :A
Sen uzun yazan birisin ve Sabar ekibi ile kafanız uyuşuyor sohbetler uyumlu. Ben anca lay lay lom :F
Kutlama konumda yakın zamanda çok konuştuk. O yüzden beklemiyorum :A

@Aserat vazgeçerse kendi kanalımda yayınlarım :A :A
Diss Savaşları başvuru konusunu onda yayınlarım olmadı :A

• Güldürdün
  • İlginç
Reactions: Aserat and Araf
Sen uzun yazan birisin ve Sabar ekibi ile kafanız uyuşuyor sohbetler uyumlu. Ben anca lay lay lom :F
Kutlama konumda yakın zamanda çok konuştuk. O yüzden beklemiyorum :A

@Aserat vazgeçerse kendi kanalımda yayınlarım :A :A
Diss Savaşları başvuru konusunu onda yayınlarım olmadı :A
Sen öyle san, bir de etiket yaptın mı, gelsin yorumlar. :A

@Aserat vazgeçmez. Sonuç olarak reyting. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi