Zey TV Cevapsız Sorular-1.Bölüm Konuğu Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,222
Puanı
1,060
Bir yerde parantez kullanmışım, parantez sadece ben mi kullanıyorum sanki... :A Onun dışında kendimi ele vermemeye uğraştım ama bu tarz bir soruda nasıl cümleler üstünde oynayacağımı bulamadım. (Ya da bulmak istemedim) :A O yüzden çok da kasmayıp devam ettim yazmaya, yapacak bir şey yok... :A
Başa bak, üç noktayla giriyorsun. Üç noktayı kullanan çok yok forumda aslında. Var da, sen daha çok kullanıyorsun. Parantez içi yazma ve "çok çok" gibi ikilemeleri de herkes yapmıyor ama sen yapıyorsun genel olarak. :D

• Güldürdün
Reactions: MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Başa bak, üç noktayla giriyorsun. Üç noktayı kullanan çok yok forumda aslında. Var da, sen daha çok kullanıyorsun. Parantez içi yazma ve "çok çok" gibi ikilemeleri de herkes yapmıyor ama sen yapıyorsun genel olarak. :D
Aslında 3 nokta kısmını fark edeceğini biliyordum da yine de bozmak istemedim anlam bütünlüğünden dolayı. :A Yani aslında vurgu ve tonlamayı düzgün yapabilmek için kendimi açığa çıkarmayı göze aldım... Tabi forumda bunu çok önemseyen olmadığı için benim tahmin edilmem zor olmadı dediğin gibi. :A

• Güldürdün
Reactions: Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,222
Puanı
1,060
Aslında 3 nokta kısmını fark edeceğini biliyordum da yine de bozmak istemedim anlam bütünlüğünden dolayı. :A Yani aslında vurgu ve tonlamayı düzgün yapabilmek için kendimi açığa çıkarmayı göze aldım... Tabi forumda bunu çok önemseyen olmadığı için benim tahmin edilmem zor olmadı dediğin gibi. :A
Bak, şu an bile üç noktayı kullanıyorsun ilginçtir. Senin ayırt edilebilir noktan özellikle üç nokta. @Sherlock ve @Tolstoyevski de tarzlarıyla kendilerini belli ediyor. :D

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Hayat zaten pamuk ipliği ile bağlıdır aslında. Asılırsın, asılırsın ve sonuç olarak hayatın değişmeye başlar. Tabii bu asılma işlevi de aslında istemekten geçer, inançtan geçer. Biraz çaba gerekiyor. Bazı ipler de halat gibi gibidir, zorlanırsın ve bu uğraş, çok büyük uğraştır. Bazı ipler de çok incedir, çok kolay olur gider her şey, şart faktörü devreye girer tabii böyle şeylerde. Doğrusu, çok büyük uğraşarak bir noktaya geldiğimi söyleyemem ama çok büyük uğraş vererek bir noktaya gelineceğine inananlardanım. Hele şartlar senin için uygun değilse, halat ipine asılır gibi asılman gerekiyor.

Standartları yükseltmek için çılgın bir çaba sarf etmeyi isterim. Neden? Hayatında adrenalin yüksek olunca yaşadığını hissedersin, bir çaba gösterince yaşadığını hissedersin. Dümdüz yaşarsan eğer, ölüden bir farkın kalmaz.

@MEnes
Aslında bu soruyu sormamdaki neden biraz da şuydu. İnsan bazı durumlarda istediği kadar çabalasın, istediği kadar o iş için kendini parçalasın o şey gerçekleşmeyebiliyor. Kendi dışında gerçekleşen olaylar da olabiliyor dünyada. Sonuna kadar o halata asılman gerektiğine katılıyorum ama kişiden bağımsız gerçekleşen başka seçimler ve başka durumlar olduğunu da kabul etmek gerekir.

Ben çok yüksek standartlar peşinde değilim. Yani açacak olursak illa zengin olmak gibi bir derdim yok. Zengin olmak için de çılgın bir çabaya girmeyi istemem doğrusu. Adrenalini yüksek standartlar için değil de daha keyfi şeyler için kullanmayı tercih ederim. O soru da biraz bununla ilgiliydi. :D

• Beğendim
Reactions: Araf

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,308
Puanı
1,060
@Araf bu programa katıldığın için pişmanmısn?

Forumda pişmnanlık duyduğun bir durum varmı? Tartışma veya söylenmeyen sözler?

Şu aralar forumda yorum yapmaktan en keyif aldığın bölüm neresi?

Eğer forum daha varsa, 2 sene sonra hâlâ buraya takılacağını düşünüyormusun?

Forumun bu ay kapanacağı söylenirse helalik isteyecek veya son tartışmanı yapmak isteyeceğin üyeler varmı?

Kolay gelsin :A

Yarın bu mekan benim :A

• Beğendim
Reactions: Araf and xdragxx

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,222
Puanı
1,060
@Araf bu programa katıldığın için pişmanmısn?

Forumda pişmnanlık duyduğun bir durum varmı? Tartışma veya söylenmeyen sözler?

Şu aralar forumda yorum yapmaktan en keyif aldığın bölüm neresi?

Eğer forum daha varsa, 2 sene sonra hâlâ buraya takılacağını düşünüyormusun?

Forumun bu ay kapanacağı söylenirse helalik isteyecek veya son tartışmanı yapmak isteyeceğin üyeler varmı?

Kolay gelsin :A

Yarın bu mekan benim :A
Racon kesip gitti. :A

Pişman değilim. Sorgu odasından sonra ilk kez, yıllar sonra böyle bir programa katılmış oldum.

@serhatt'tan rahatsız oluyorum. Her yerde aktif. Eskiden böyle değildi. @xemrexxx bile bu kadar değildi. Gerçi bu garibim etiket yapmak için yazıyor. :A

Her ne kadar o bölümde aktifliğim azalsa da yabancı dizi ve film bölümü.

Muhtemelen iki yıl sonra burada olmayabilirim de. Düzen için bağımlılık yapan şeylerden uzak durmam gerekebilir.

Sabar diyelim, üyeleri saymaya gerek yok tekrar tekrar. :D

Yarın da biraz seni terletelim sorularla. Katılmayı kabul ettin demek. Sen katılıyorsan, muhtemelen 1000'in üzerinde mesaj olur konuda. Benim işte 500'e anca geliyor. :D

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,308
Puanı
1,060

Pişman değilim. Sorgu odasından sonra ilk kez, yıllar sonra böyle bir programa katılmış oldum.

@serhatt'tan rahatsız oluyorum. Her yerde aktif. Eskiden böyle değildi. @xemrexxx bile bu kadar değildi. Gerçi bu garibim etiket yapmak için yazıyor. :A

Muhtemelen iki yıl sonra burada olmayabilirim de. Düzen için bağımlılık yapan şeylerden uzak durmam gerekebilir.

Yarın da biraz seni terletelim sorularla. Katılmayı kabul ettin demek. Sen katılıyorsan, muhtemelen 1000'in üzerinde mesaj olur konuda. Benim işte 500'e anca geliyor. :D
Kabul ettim çünkü benim değil Aserat'ın kanalında yayınlayacağız :A ilk tecrübem olacak.

500 beklemiyordum ama olmuşsun :A benim ki belki onu bile geçmez. Forumda şu etkinliklerin yorgunluğu var üstümde artı aktiflikler azalmakta. Fazlada olmasın zaten. 200 falan iyidir :A
Gıcıklığına sorular gelmese bari :A
Senin gibi kaçamak düşünürüm ben de belki :A
Geçen @12.Adam beni soru yağmuruna tuttu. Az bekle Cevapsız Sorular'a katılacağım orda sorarsın dedim :A

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: Araf and 12.Adam

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,844
Puanı
1,060

Bu rahatsızlığının ciddi olduğunu düşünüyorum, öyleyse üzülürüm...

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,222
Puanı
1,060
Kabul ettim çünkü benim değil Aserat'ın kanalında yayınlayacağız :A ilk tecrübem olacak.

500 beklemiyordum ama olmuşsun :A benim ki belki onu bile geçmez. Forumda şu etkinliklerin yorgunluğu var üstümde artı aktiflikler azalmakta. Fazlada olmasın zaten. 200 falan iyidir :A
Gıcıklığına sorular gelmese bari :A
Senin gibi kaçamak düşünürüm ben de belki :A
Geçen @12.Adam beni soru yağmuruna tuttu. Az bekle Cevapsız Sorular'a katılacağım orda sorarsın dedim :A
@xdragxx'in programı demek artık @Aserat'ın kanalında yayınlanacak ha. Yoksa konuk oyuncu gibi mi transfer ettiniz, ilginç. :A

Gıcık gıcık sorular gelecektir muhtemelen. Ben de sorabilirim belki, hiç bilmiyorum. :A

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,222
Puanı
1,060
Bu rahatsızlığının ciddi olduğunu düşünüyorum, öyleyse üzülürüm...
Ciddi olsa, sonda gülme işareti koymazdım. :D

Arka-Sokaklar-R%C4%B1za-Baba-Diziden-Ayr%C4%B1ld%C4%B1-m%C4%B1-Neden-Yok.jpg

@serhatt alıngan çıktı Rıza Baba. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and serhatt