Zey TV Cevapsız Sorular-1.Bölüm Konuğu Araf

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,836
Puanı
1,061
Benim hakkımda ne düşünüyorsun?

Gelecekten beklentin nedir?

Forumda samimi bulmadığın insanlar var mı?

• Beğendim
Reactions: Araf

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,374
Puanı
1,060
İzlemediklerimi izlemek, gezmediğim yerleri gezmek, öğrenmediğim şeyleri öğrenmek. Spesifik örnek veremeyeceğim ama genelde keşfetmek üzerine olur son üç ay.
Çok özgün bir adamsın ya :A 3 ayın kalacak ve dizi, film izleyip bir şeyler öğreneceksin he :A

• Güldürdün

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,222
Puanı
1,060
Benim hakkımda ne düşünüyorsun?

Gelecekten beklentin nedir?

Forumda samimi bulmadığın insanlar var mı?
Öncelikli olarak tarz olarak komediye yatkın bir tarafın var, eğlencelisin. Tabii kimi insan sıkıntılarından kaçmak için komediye verir kendisini. Muhtemelen bu eğlenceli yapının altında bir dram yatılıdır. Arkadaşlıkların, arkadaşların, çevren vs. konusunda şikayet eden, bir türlü değiştiremeyen birisisin. En büyük motivasyon kaynağın da muhtemelen Afet Güçverir. O karakter ki, bütün güçsüzlüklere karşı güç olan bir karakter, her yolu deneyen ve başaran. Bu kadar benimsemene neden olan da muhtemelen bu motivasyon kaynağı olan tarafı. Eğlenceli birisin kısacası. Kimseye de zararın dokunmadı, hatırlamıyorum yani. Kendi halinde birisisin.

Gelecekten beklentim, beklentilerimin boşa çıkmaması. İş bulmak, hayat kurmak, sağlam adım atmak ve pişman olmamak.

Tabii ki var ama yüz yüze konuştuğum bir tek @hayret bi şey oldu. O derece samimiyet olarak bir tek @hayret bi şey var. O da aynı üniversitede okuduğumuzdan dolayı. @Yakamoz-Asi ile görüşecektik, daha gerçekleşmedi. Bir türlü denk gelemedik, aksilikler oldu. Bu bulduğum kısım.

Bulmadığım kısım ise, burada söylemem doğru olmaz. Ayrıca samimi bulmadığım insanla zaten genel olarak muhabbetimiz olmuyor. Samimi olmayan isimler de var, her yerde de vardır.

• Harika
Reactions: mrt-06

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,222
Puanı
1,060
Benim hakkımda ne düşünüyorsun? :A
Forumun en ciddi üyesisin, ki bunu en listesinde "en ciddi üye" yakıştırması yapılarak net bir şekilde görebiliriz. @emreemreu ismini görünce aklımda hemen Mert Kılıç canlanıyor, eskiler aklıma geliyor. Seksenler, Zengin Kız Fakir Oğlan gibi diziler canlanıyor. TRT 1 canlanıyor. Böyle uzayıp gider. :D

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,222
Puanı
1,060
İnsanlık tarihi ve evrim hakkında ne düşünüyorsun?
Güzel konu da, çok geniş konu. Biraz daralt istersen. Nereden başlayacağımı bilemedim. Homo Sapiens diye girecektim, Neandertal diye falan, o da çok geniş oldu. İnsanlık tarihi desek, işin içinden çıkamayız. Biraz daraltmak gerekir konuyu. :D

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,222
Puanı
1,060
Dile kolay, 500'ün üstü mesajla konuya veda ediyoruz. Bu kadar mesaj olacağını tahmin etmemiştim. İyi de program oldu. @xdragxx'e ve soru soran herkese teşekkürler. :)

• Beğendim
Reactions: xdragxx

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,836
Puanı
1,061
Öncelikli olarak tarz olarak komediye yatkın bir tarafın var, eğlencelisin. Tabii kimi insan sıkıntılarından kaçmak için komediye verir kendisini. Muhtemelen bu eğlenceli yapının altında bir dram yatılıdır. Arkadaşlıkların, arkadaşların, çevren vs. konusunda şikayet eden, bir türlü değiştiremeyen birisisin. En büyük motivasyon kaynağın da muhtemelen Afet Güçverir. O karakter ki, bütün güçsüzlüklere karşı güç olan bir karakter, her yolu deneyen ve başaran. Bu kadar benimsemene neden olan da muhtemelen bu motivasyon kaynağı olan tarafı. Eğlenceli birisin kısacası. Kimseye de zararın dokunmadı, hatırlamıyorum yani. Kendi halinde birisisin.

Gelecekten beklentim, beklentilerimin boşa çıkmaması. İş bulmak, hayat kurmak, sağlam adım atmak ve pişman olmamak.

Tabii ki var ama yüz yüze konuştuğum bir tek @hayret bi şey oldu. O derece samimiyet olarak bir tek @hayret bi şey var. O da aynı üniversitede okuduğumuzdan dolayı. @Yakamoz-Asi ile görüşecektik, daha gerçekleşmedi. Bir türlü denk gelemedik, aksilikler oldu. Bu bulduğum kısım.

Bulmadığım kısım ise, burada söylemem doğru olmaz. Ayrıca samimi bulmadığım insanla zaten genel olarak muhabbetimiz olmuyor. Samimi olmayan isimler de var, her yerde de vardır.
Teşekkürler yorumların için. :bhr:

• Beğendim

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,222
Puanı
1,060
520 mesajla benim konuk olduğum @xdragxx'in programına noktayı koymuş olduk böylece. Herkese soruları için teşekkürler. Son noktayı ben koymuş olayım. :A

• Beğendim
Reactions: xdragxx