2019 En Favori Şarkı 2019 | Çeyrek Final | D Grubu

Hangi Şarkı Yarı Finale Yükselmeli?

• Kullanılan toplam oy
    40
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Kendisi beni tanıyor mu yoksa tanımıyor mu karar versin artık. :A

Yıkıldım, alçaldım... Bu laflar beni derinden yaraladı. Benim böyle biri olmadığımı biliyorsun. :bhr:

Devamında toparlamıştım halbuki yine kendini mağdur etmek için alman gereken kısmı almışsın.:A
Seni bu forumda yeren alçaktan bi ben varım zaten. Beni kaybetme:A

• Güldürdün
Reactions: DarkLegenD

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Yok gerek yok çağırmayacağım tüm forum bir oldu Sılaya karşı :A O bile yeter gücümü göstermeme :F
Bu güç değil yalnız. :A Sıla’yı ne kadar sevdiğimi bilirsin ama bu şarkıcı yarışması değil sen sırf Sıla sevginden herkesin senin gibi Sıla’ya vereceğini mi düşündün. :A @Dosi sana Benim Buray ile yarıştığımı söylemesine rağmen benim Sıla’ya oy vereceğimi düşünmüştün bir de. :A

• Beğendim
Reactions: Dosi

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,583
Puanı
1,061
Bu güç değil yalnız. :A Sıla’yı ne kadar sevdiğimi bilirsin ama bu şarkıcı yarışması değil sen sırf Sıla sevginden herkesin senin gibi Sıla’ya vereceğini mi düşündün. :A @Dosi sana Benim Buray ile yarıştığımı söylemesine rağmen benim Sıla’ya oy vereceğimi düşünmüştün bir de. :A
İşte tüm forum birlik oldu Sılayı alt etmek için :A konuyu sürekli uplatmaları bunu gösterdi :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Buray'a oy vermiştim ama Feride'nin şarkısı da Sıla'nın şarkısından en az 10 kat üstün. Böyle bitsin buna da razıyız :A

images

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,161
Puanı
1,060
@Dosi Buray'a vereceğine emindi de. MS'den dolayı bende öyle düşünmüştüm. :A
Evet Buray'a oy verirdi ama kendisi ile problemimiz var oyüzden bu kasti hamlesine şaşırmadım. En başta katılmayacağım deyip lafını yutmuş oldu. Sebebi belli.

@Bully sözde dün sabah toplu etiket yapacaktı artı insanlara sadece 'etkinliğe oy kullan' dememize bile mani olundu. Halbuki ben hiç bir etkinlikte birini etiketlerken "şu isme oy ver" demedim ama başkaları rahatça yapabiliyor.
Benden bu kadar 😊

Kolay gelsin ileriki turlarda.

@Özgür benim için bu turun kazananı Buray çünkü diğer Buray'a oy verenler kimsenin hatırı için oy atmadı😊

• Harika
  • Olmamış
Reactions: Özgür and Bully

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Evet Buray'a oy verirdi ama kendisi ile problemimiz var oyüzden bu kasti hamlesine şaşırmadım. En başta katılmayacağım deyip lafını yutmuş oldu. Sebebi belli.

@Bully sözde dün sabah toplu etiket yapacaktı artı insanlara sadece 'etkinliğe oy kullan' dememize bile mani olundu. Halbuki ben hiç bir etkinlikte birini etiketlerken "şu isme oy ver" demedim ama başkaları rahatça yapabiliyor.
Benden bu kadar 😊

@Özgür benim için bu turun kazananı Buray çünkü diğer Buray'a oy verenler kimsenin hatırı için oy atmadı😊
Ne alaka ya? :A @xdragxx kafama silah dayadığı için, Feride'nin şarkısı tanıdık geldiği için oy kullandım. :A

Aynen, hiç işim gücüm yok seni haksız çıkarmak için fikrime uymayan bir şey yapacağım. :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Ne alaka ya? :A @xdragxx kafama silah dayadığı için, Feride'nin şarkısı tanıdık geldiği için oy kullandım. :A

Aynen, hiç işim gücüm yok seni haksız çıkarmak için fikrime uymayan bir şey yapacağım. :A

Oy vermesi istendi. Belirleyici oyun var altın vuruş yap. Kimim kazanacağına karar ver dedi. Bu oy istemek değil.:A

Zateb @xdragxx Buray için çağırırdı, çağırsa. Çünkü o Buray diyor. Oyunu tamamen objektif olarak verdiğin buradan belli. İstenileni yapmadın tabi Buray'a ver demedi Aykut. Sadece oy ver dedi oda ayrı mevzu.:F

• Güldürdün
Reactions: DarkLegenD

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
@AteşBöceği @Zeyno45 @anniegrant @secquin @Atlass @Ice_Cool_23 @Ardakartal oylarınızı beklerim. 4 grubumuz var, her gruptan 1 şarkıya oy verebilirsiniz. :D

@xemrexxx @Billy Kane Çeyrek Final'e geldik, oy kullanırsınız artık. :A

@slhttnmtl bekliyorum oylarını. :D

Benden bu kadar 😊

Bana niye sinirleniyorsun anlamadım, çok gereksiz bir tepki verdin şu an. Ben toplu etiket yapıcam demedim, hatırlatmalarımı da yaptım zaten.

Ona bakarsak Aykut senin etiketinle Buray'a oy kullandı. Deniz Tolstoy'u çağırdı. Dark'ın da Feride'ye oy atmasıyla durum dengelendi. Bu gözle bakabiliriz olaya.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...