2019 En Favori Şarkı 2019 | Çeyrek Final | D Grubu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Bully
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Hangi Şarkı Yarı Finale Yükselmeli?

• Kullanılan toplam oy
    40
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yaa kesin öyledir. Batuhan Hayrettin kukla ettin çocukları. Hep senin işine yarayacağı sırada upluyorlar:A

Niye ciddiye aldın o mesajı. Dalga geçmek için demiştim. Kaan'ın etkinliğine mesaj yazılmasından bana ne. BŞB olsa neyse:A

Buray'ın bi şarkısı dağa var. Yarı finalde onunla rekabet edersiniz.:Z
Sagin solun belli olmuyor önlemimi alayim dedim. :A

• Güldürdün
Reactions: sokak sanati
İşte iyi düşün taşın Umut. Oyun belirleyici olabilir de, olmayabilir de :A Başka oy veren çıkar mı bilemiyorum, son ana kadar her şey olabiliyor bu oylamalarda :A

Deniz'in pes etmeyeceğine eminim. Bir yerlerden oy bulur yine. Hayrettin uplar kesin.:A
Yarı finalde Buray ile Sıla tekrar eşleşse bu şenlik bi daha yaşansa fena mı olur. Netice de bi şarkısı da var Buray'İn. Şuan çeşitleri teoriler üretiyorum. Sonuç 16.55'de:A

• Güldürdün
Reactions: Bully and denizz19
Deniz'in pes etmeyeceğine eminim. Bir yerlerden oy bulur yine. Hayrettin uplar kesin.:A
Yarı finalde Buray ile Sıla tekrar eşleşse bu şenlik bi daha yaşansa fena mı olur. Netice de bi şarkısı da var Buray'İn. Şuan çeşitleri teoriler üretiyorum. Sonuç 16.55'de:A
Kanki bak kendin söylüyorsun bir tane daha var Buray :A

• Güldürdün
Reactions: sokak sanati
O oy kullanmayacağını belirtmişti en başta. Ben de teklif var ısrar yok dedim :A
Onun gibiler ısrara gerek yok zaten :) oyun bozan hep insnaların aksine hareket etmeye çalışan biri ve kendisi benim yok saydığım birisi
@Sherlock (bu arada o şahısı etiketleme buraya, oy için çağrıldı sanılır. Sadece şuan o görmezden geldiğim isimden söz ediyoruz. Dark ile başlayan. :A )

• Güldürdün
Reactions: Sherlock and Bully
Onun gibiler ısrara gerek yok zaten :) oyun bozan hep insnaların aksine hareket etmeye çalışan biri ve kendisi benim yok saydığım birisi
@Sherlock (bu arada o şahısı etiketleme buraya, oy için çağrıldı sanılır. Sadece şuan o görmezden geldiğim isimden söz ediyoruz. Dark ile başlayan. :A )
tumblr_mte824z5zm1qglx18o1_250.gif

• Üzücü
  • Güldürdün
Reactions: DarkLegenD and Dosi
Neyse bırakın çıksın yarı finale :A Yarı finalde elenmesi daha zevkli olacaktır :D

@denizz19 Sıla garantiledi zaten. Yeter git artık :A

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...