2019 En Favori Şarkı 2019 | Çeyrek Final | D Grubu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Bully
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Hangi Şarkı Yarı Finale Yükselmeli?

• Kullanılan toplam oy
    40
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yapacağım birazdan. :A

A Grubunda yaptım hatırlatma etiketlerini, görmedim sanırım. :D Dönen olmadı şimdilik. :A

Beraberlik durumunda önceki tur kuralı işleyecek her zamanki gibi. :A
Tüh şansımı denedim olmadı demek :T: umarım önceki tur Bizimkine işler :A o kuralı saçma buluyorum o ayrı :S

İyi etiketleyememişsin demek ki :A toplu yap yine, kendini yorma yapan ve yapmayanlara tek tek bakarak

• Güldürdün
Reactions: Bully
Tüh şansımı denedim olmadı demek :T: umarım önceki tur Bizimkine işler :A o kuralı saçma buluyorum o ayrı :S

İyi etiketleyememişsin demek ki :A toplu yap yin, kendini yorma yapan ve yapmayanlara tek tek bakarak
Bence çok mantıklı kural, daha iyi bir çözüm yok. :D Sıla'nın yararına oldu hep bugüne kadar. :A

Max oy sayısına ulaştık zaten ya, şu anda oy vericek bir isim gelmiyor zaten aklıma. Toplu etiket yapmam, oy verenlere niye bildirim gitsin. :D Kullanmak isteyen kullanırdı, konu sürekli yukarılarda zaten günlerdir. :D Oy vermeyip çekimser kalmayı tercih edenler de olabilir :D

• Üzücü
Reactions: Dosi
Bence çok mantıklı kural, daha iyi bir çözüm yok. :D Sıla'nın yararına oldu hep bugüne kadar. :A

Max oy sayısına ulaştık zaten ya, şu anda oy vericek bir isim gelmiyor zaten aklıma. Toplu etiket yapmam, oy verenlere niye bildirim gitsin. :D Kullanmak isteyen kullanırdı, konu sürekli yukarılarda zaten günlerdir. :D Oy vermeyip çekimser kalmayı tercih edenler de olabilir :D
Buray'a oy verecek net birini biliyorum ama aktifte halbuki. Demek ki oy vermek gelmiyor içinden :/ kısmet artık. Bu senede Sıla şampiyon :A

• Güldürdün
Reactions: Bully and denizz19
Buray'a oy verecek net birini biliyorum ama aktifte halbuki. Demek ki oy vermek gelmiyor içinden :/ kısmet artık. Bu senede Sıla şampiyon :A
O ismi merak ettim, önceki turlarda oy kullanıyor muydu ki :A Artık oylama kapandıktan sonra söylersin :A

Kısmet dediğin gibi, hak eden kazansın. Hayırlısı neyse o olsun. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi
O ismi merak ettim, önceki turlarda oy kullanıyor muydu ki :A Artık oylama kapandıktan sonra söylersin :A

Kısmet dediğin gibi, hak eden kazansın. Hayırlısı neyse o olsun. :A
Hiç bakmadım önceki turlara. Yarışmayı etkilemesin diye başka konularda soramıyorum ama anket bitsin turu atlamazsa sorarım ama bana gıcıklığına başka cevap verirse bilemem. Ben bi eski konularında kurcalayayım :A

• Güldürdün
@Bully katılmamış bu sene oylamaya. gıcığın teki zaten
Şimdi anlarsın kim :T:

• Güldürdün
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...