'Survivor 2020'de Anneler Günü Sürprizi!

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
6 ay sürmesine de tamamım. Dişler fırçalanmıyor diyorlar ama beyazlıkları gözlerimi alıyor. Cidden buna inanan var mı? :D

Yemek vermediklerine ben inanıyorum zaten ödüller o kadar çok ki, biz daha açız. :F Ama dişlerin fırçalanmaması falan hiç inandırıcı gelmiyor. Kişisel bakım illa ki vardır. Yoksa demek tüylenmeyen insanları almışlar. :D
Sercan Yıldırım 3 aydır nasıl dazlak kalıyor mesela :A

• Güldürdün
Reactions: DR

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
66d31d2e0fa369cb8478aea44bb1edbc.png

• Harika
Reactions: Emre Ozansoy

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,661
Puanı
1,060
Programı gerçekten takip eden birisi YouTube'da atılan başlık için izlemez. 'Survivor Yanıyor' başlığını görenler her halde yarışmacıların, ekibin olduğu bir yerde alev alev yangın bekliyor. :)
İste anca onlar kandırılır ama bize kandırılmaya devam diyorlar.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Ben de Survivor’u severek izliyorum şuan ama Acun’u da ekibi de eleştirebiliyorum. @DR bu konuda çok haklı. Bu Ersin olayında Acun’un savunulacak bir yanı yok, çok net. Severek izlediğiniz şeylerin kötü yanlarını görünce yazabilirsiniz arkadaşlar. :)

• Harika

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Beyaz Futbol'a dönmüşse o zaman devam edelim :D Uzaylılar adam mıdır?

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Ben de Survivor’u severek izliyorum şuan ama Acun’u da ekibi de eleştirebiliyorum. @DR bu konuda çok haklı. Bu Ersin olayında Acun’un savunulacak bir yanı yok, çok net. Severek izlediğiniz şeylerin kötü yanlarını görünce yazabilirsiniz arkadaşlar. :)
İmzamızı nasıl atıyoruz? :D

Bu forum ezelden beri hep böyle oldu. Bir şeyi eleştiriyorum o zaman sen niye izliyorsun diyorlar? :D

İzlediğim şeyin yanlışlarını görmek ve bunu söylemek suç mu? Yani bazılarına kalsa Acun ve Survivor kusursuz. Gördükleri yanlışları da halı altına süpürüyorlar. Ekranı karartsa adam oturub izleyecekler 3 saat. :D

Eleştiri nedir bilmiyorlar. Ben kimseye şimdiye kadar "sen niye böyle düşünüyorsun" diye saldırmadım. Kendi düşüncesi sonuçta. Bu insanlar da neden benim yorumlarıma sinirleniyorlar anlamıyorum. Hayır siz oturun siyah ekranı seyredin. Bana ne? Ben izlemeyin mi diyorum. Beni rahat bırakın. :A

• Harika
Reactions: Özgür

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Kaç hafta oldu adamın köpeği öleli. Program geç geliyor dicem adamlar hergün ekrandalar :F
Köpek haberi verilcek Cemalin ağlaması gösteriliyor Ersinden cok:A

• Güldürdün

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,661
Puanı
1,060
Ben bir konuda fragmanlar abartılıyor diye demiştim ama arkadaş yalan dediği için bu tartışma aslında, ben yalan olmadığını savunuyorum ve izlenme almak için başlıkların abartılmasında bir mahsur görmüyorum (yalan olmadığı müddetçe)

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
İmzamızı nasıl atıyoruz? :D

Bu forum ezelden beri hep böyle oldu. Bir şeyi eleştiriyorum o zaman sen niye izliyorsun diyorlar? :D

İzlediğim şeyin yanlışlarını görmek ve bunu söylemek suç mu? Yani bazılarına kalsa Acun ve Survivor kusursuz. Gördükleri yanlışları da halı altına süpürüyorlar. Ekranı karartsa adam oturub izleyecekler 3 saat. :D

Eleştiri nedir bilmiyorlar. Ben kimseye şimdiye kadar "sen niye böyle düşünüyorsun" diye saldırmadım. Kendi düşüncesi sonuçta. Bu insanlar da neden benim yorumlarıma sinirleniyorlar anlamıyorum. Hayır siz oturun siyah ekranı seyredin. Bana ne? Ben izlemeyin mi diyorum. Beni rahat bırakın. :A
Severek izlediğin bir dizide senaryodaki gidişatı beğenmeyip, eleştirmekle aynı şey bu ama dediğin gibi kusursuz olarak algılanıyor Acun Bey. :F

• Güldürdün

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,326
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Kaç hafta oldu adamın köpeği öleli. Program geç geliyor dicem adamlar hergün ekrandalar :F

Ailesi daha fazla saklamak istememiş, ödüllerde soruyor ve ayrıca oyunlara köpeğinin adını söyleyerek çıkıyor. En son canlı yayında "köpeğimi merak ediyorum, döndüğümde beni tanıyabilecek mi?" dedi.

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Üstlerine gitme pazar akşamını beklemişler işte. En yüksek reyting aldığı gün. Hedef 16+ reyting. Zaten korona olmasaydı da bu reytingi alıyordu. 4 reytingle 10. Olduğu günler şike yapılıyordu. Şike yapan adamlar korona oldu, herşey düzeldi. Hayat çok güzel. Acun bir tane. :F

• Güldürdün
Reactions: Forumdash