'Survivor 2020'de Anneler Günü Sürprizi!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
TV 8'de ekrana gelen 'Survivor 2020'de Anneler Günü sürprizi!

Yapımcılığını Acun Medya'nın, sunuculuğunu Acun Ilıcalı ve Murat Ceylan'ın üstlendiği Survivor 2020'nin bu akşam yayınlanacak olan yeni bölüm tanıtımında Acun Ilıcalı'nın "Bu sezon Survivor'da aklınızda kalan bir konsey olacak bu. Bir haber vereceğim..." ifadelerinin ardından Gönüllüler takımında yer alan Evrim ve Cemal Can'ın gözyaşları, Ersin Korkut'un ise üzgün hali dikkatleri çekti.

Acun Ilıcalı, 10 Mayıs Anneler günü dolayısıyla yarışmacıların annelerinden gelen videoları yarışmacılara izletti. Videoyu izleyen yarışmacılar duygusal anlar yaşadı.

Son düzenleme:

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,827
Puanı
1,060
Rating malzemesi yapılacağını düşünmüyorum Acun Ersin köpeğini çok sevdiğini çok iyi biliyrdu yapmaz

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,488
Puanı
1,060
Bunu televizyona malzeme yapmak nasıl bir saçmalıktır. Çekim olmadığında çek adamı bir kenara söyle.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
Bence konunun Ersin'le alakası yok. Diğerlerinin onun köpeği için ağlaması saçmalık olur. Muhtemelen anneler günü ile ilgili bir şeydir.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bunun Acun’un haftalardır yaptığı canlı yayınlarında konuşulması, geçen hafta “Salı günü açıklayacağız” demesinden belli değil mi bu olayı kullandığı.

Bu haberi kameraların önünde vermek, “Survivor tarihinin en duygusal konseyi olacak” cümlesini kurmak Mahsun Kırmızıgül’ün “filmimiz sizi çok ağlatacak” cümlesi gibi.

Maalesef televizyonun dahi çocuğu olmak bu değil.

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
@Emre Ozansoy Konuyu çok erken açtığına inanıyorum.

Makbulenin covid 19 yakalandığını söyleyebilir yada bana göre yarına anneler günü; "anne" kelimesini duyduğu gibi ağlayan iki kişi var orada Evrim ve Cemal Can; anneler gününde anneleri ile görüşme jesti olabilir.

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
Eğer köpeği ile ilgili haberse bence söylenmemesi gerekiyor. Çünkü çok belirli bir şekilde psikolojiye ve normal olarak performansa da etki edicektir. Bunun bir yarışmacıya yapılması ne kadar doğru?

• Beğendim
Reactions: DR

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com

Makbulenin covid 19 yakalandığını söyleyebilir yada bana göre yarına anneler günü; "anne" kelimesini duyduğu gibi ağlayan iki kişi var orada Evrim ve Cemal Can; anneler gününde anneleri ile görüşme jesti olabilir.

YouTube'da videonun başlığı "Ersin'i üzen haber"

Evrim ve Cemal'in ağlaması Ersin'in diyeceklerinden sonra olabilir abi.

Makbule konusu olduğunu zannetmiyorum.

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Abi YouTube'da da Ersin'i üzen haber diye başlık atmışlar.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Niye kessinler ki
Niye kesmesinler ki? Günlerdir bu an için bekletiyor resmen Acun. Bunu “en akılda kalıcı konsey olacak” diye pazarlayıp, sunmasından belli değil mi? Yaptığı gerçekten yanlış zaten her gün 10 üstü reyting alıyor gerek yoktu böyle kameralar önünde şov yapar gibi anlatmasına.

Son düzenleme:

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,170
Puanı
1,060
Bunun Acun’un haftalardır yaptığı canlı yayınlarında konuşulması, geçen hafta “Salı günü açıklayacağız” demesinden belli değil mi bu olayı kullandığı.

Bu haberi kameraların önünde vermek, “Survivor tarihinin en duygusal konseyi olacak” cümlesini kurmak Mahsun Kırmızıgül’ün “filmimiz sizi çok ağlatacak” cümlesi gibi.

Maalesef televizyonun dahi çocuğu olmak bu değil.
Son cümlen çok çarpıcı.👏

• Beğendim
Reactions: Özgür