'Survivor 2020'de Anneler Günü Sürprizi!

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,729
Puanı
1,060
Yazik. Manevi duygulari ve özel hayati gözler önüne serip bundan bile bile prim kasmak ve utanmadan bunu 80 milyon insanin önüne fragman diye vermek. Pes...

Halkin böyle programlara ve firsatcilara yüz vermesi cok daha yazik. Bu yaptiklarini bile savunabilenlerin olmasi cok cok daha yazik...

• Olmamış
Reactions: Angelica

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,757
Puanı
1,061
Skandal kavga (şimdiye kadarki en hafif kavgalar), Survivor yanıyor (sıcaklıktan bahsediyor), Diskalifiye (kimse diskalifiye olmadı), Nisa yarışmadan çekiliyor mu? (çekilmedi), Beklenen gün (voleybol oyunu), Bir ilk (yine voleybol oyunu), Nisa sakatlandı! (ayağına diken battı), tarihe geçen oyun (yine voleybol) ve daha sayabileceğim yüzlerle yalan başlık.

Bu saçma başlıkları atarak insanları "kandıran" ve bu saçma başlıkları sorgulamayıp Acuna inanan insanlara katıla katıla gülüyorum. :F Ve bunu yapan adam reyting için HER ŞEY yapar. :):)
Sende izliyorsun ama. :F

• Güldürdün
Reactions: Hazem

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,723
Puanı
1,060
Skandal kavga (şimdiye kadarki en hafif kavgalar), Survivor yanıyor (sıcaklıktan bahsediyor), Diskalifiye (kimse diskalifiye olmadı), Nisa yarışmadan çekiliyor mu? (çekiledi), Beklenen gün (voleybol oyunu), Bir ilk (yine voleybol oyunu), Nisa sakatlandı! (ayağına diken battı), tarihe geçen oyun (yine voleybol).

Bu saçma başlıkları atarak insanları "kandıran" ve bu saçma başlıkları sorgulamayıp Acuna inanan insanlara katıla katıla gülüyorum. :F Ve bunu yapan adam reyting için HER ŞEY yapar. :):)
Kavga hafifte olsa var ki yazmışlar, yanıyor kelimesi ile sıcaklıktan bahsedilmesi çok normal, diskalifiye durumuna yakın bir durum olmuş ki yazmışlar illa diskalifiye olmasına gerek yok, Nisa çekiliyor mu denmesi de normal sonuçta Acun bunu soruyor, beklenen gün dendi çünkü günlerce Evrim - Acun iddiası konuşuldu, bir ilk denilen voleybol olması değil Evrim ve Nisa için destek çıkmaması ilk sorulduğunda, sakatlandıdan illa büyük birşey beklemek saçma sonuçta ayağı inciniyor ve ufak sakatlık geçiriyor, tarihe geçen çünkü çok konuşuldu. Ama senin ölüm dehşeti demen çok farklı

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Berna'yı tekmeden dolayı diskalifiye eden, Zaferi Semihin boğazına yapıştı diye diskalifiye eden Acun, Bozok Hakana kafa attı, Turabi Hakanın omuzuna tekme attı ama diskalifiye etmedi.

Bahanesi de bu. Onlar adada da kavga edeceklerini söyledikleri için eledik. Ya buna hangi aklı başında olan insan inanır? Eleneceğini bile bile kim adada onunla kavga edeceğim der. Bir de adada gece zifri karanlıkta adama bir şey saplayabilir diyor. Sen yarışmacı mı aldın yoksa cinayetlar mı? :F

Turabi Hakana "tavşan", "adam değilsin, adamlıktan bahsettik sen kalk git" gibi yüzlerle hakaret etti çıt yok, başkası "maymun" dedi diye neredeyse üzerine yürüyecek.

Reyting getiren yarışmacı isterse orada birini yumruklasın, bu adam onu diskalifiye ET-MEZ!

Adalet elçisi gibi dolanıyor etrafta canım Acuncuğum. :)

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Sende izliyorsun ama. :F
İzlesem bile inanmıyorum ve eleştirebiliyorum.

Ben hiçbir zaman hatta Perviz varken bile açıp izlemedim TV'den. Sadece oyunları kısaca izliyordum. Şimdi de yorumlardan ve youtube'dan görüyorum. O da inan ki boşluktan. Korona olmasaydı kurstaydım ve vaktim yoktu. :D

Benim baştan sona son izlediğim sezon 2016 :D

• Güldürdün
Reactions: Harunnn60

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,757
Puanı
1,061
İzlesem bile inanmıyorum ve eleştirebiliyorum.

Ben hiçbir zaman hatta Perviz varken bile açıp izlemedim TV'den. Sadece oyunları kısaca izliyordum. Şimdi de yorumlardan ve youtube'dan görüyorum. O da inan ki boşluktan. Korona olmasaydı kurstaydım ve vaktim yoktu. :D

Benim baştan sona son izlediğim sezon 2016 :D
Bende en son 2015'de ki sezonu izledim. :D Yeter artık. :A

Masterchef'baktın mı o kaliteli henüz?

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Kavga hafifte olsa var ki yazmışlar, yanıyor kelimesi ile sıcaklıktan bahsedilmesi çok normal, diskalifiye durumuna yakın bir durum olmuş ki yazmışlar illa diskalifiye olmasına gerek yok, Nisa çekiliyor mu denmesi de normal sonuçta Acun bunu soruyor, beklenen gün dendi çünkü günlerce Evrim - Acun iddiası konuşuldu, bir ilk denilen voleybol olması değil Evrim ve Nisa için destek çıkmaması ilk sorulduğunda, sakatlandıdan illa büyük birşey beklemek saçma sonuçta ayağı inciniyor ve ufak sakatlık geçiriyor, tarihe geçen çünkü çok konuşuldu. Ama senin ölüm dehşeti demen çok farklı
Bir ilk herşey olabilir. Mesela hiç matarayı yere fırlatmayan birinin o gün matarayı yere fırlatması bir ilktir. Bunu yazarak kandırılmayı bekliyorsanız size bol şans. :)

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,723
Puanı
1,060
Bir ilk herşey olabilir. Mesela hiç matarayı yere fırlatmayan birinin o gün matarayı yere fırlatması bir ilktir. Bunu yazarak kandırılmayı bekliyorsanız size bol şans. :)
Matara fırlatıldığı için bir ilk yazmazlar. Ayrıca kandırılmıyoruz biz herşeyin farkındayız

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,373
Puanı
1,060
Berna'yı tekmeden dolayı diskalifiye eden, Zaferi Semihin boğazına yapıştı diye diskalifiye eden Acun, Bozok Hakana kafa attı, Turabi Hakanın omuzuna tekme attı ama diskalifiye etmedi.

Bahanesi de bu. Onlar adada da kavga edeceklerini söyledikleri için eledik. Ya buna hangi aklı başında olan insan inanır? Eleneceğini bile bile kim adada onunla kavga edeceğim der. Bir de adada gece zifri karanlıkta adama bir şey saplayabilir diyor. Sen yarışmacı mı aldın yoksa cinayetlar mı? :F

Turabi Hakana "tavşan", "adam değilsin, adamlıktan bahsettik sen kalk git" gibi yüzlerle hakaret etti çıt yok, başkası "maymun" dedi diye neredeyse üzerine yürüyecek.

Reyting getiren yarışmacı isterse orada birini yumruklasın, bu adam onu diskalifiye ET-MEZ!

Adalet elçisi gibi dolanıyor etrafta canım Acuncuğum. :)
Turabi'ye kadar bu yarışma cidden kabul edilir seviyedeydi. 2010 ve 2011'i full 2012,2013'ü de baya izledim yalan yok. Haftada 2-3 gündü %70 ada yaşamı ve %30 oyundu izleyici yormazdı :A
Ama Turabi'den sonra bir haller oldu en ufak şeyde diskalifiye eden Acun kimseyi diskalifiye etmez oldu. 2-3 gün olan yarışma 4-5 gün oldu en sonunda 7 gün oldu :D Hatta Survivor programları bile çıktı :A Şimdi hiç çekilmez ve full reyting derdinde olan seyir zevki oldukça düşük bir yarışma.

• Beğendim
Reactions: DR and Harunnn60

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Bende en son 2015'de ki sezonu izledim. :D Yeter artık. :A

Masterchef'baktın mı o kaliteli henüz?
Yok ona hiç bakmadım. :D

Zaten olaylar çekiyor ister istemez youtubedan bakıyorum Survivora. Ama izlediğimde de saçma olduğunu biliyorum bazı şeylerin. En azından bazıları gibi kandırılmayı beklemiyorum.

Survivor seviyeyi 2016'da bıraktı. 2017 de fena değildi ama o kadar.

Şimdi izlediğimiz Survivor mı? Nerede o açlıktan bizi böyle yollama diyen Berna? Nerede o 2015'te bize geçen duygu?

Haftanın 7 günü oyun var. Biz daha açız. :D

Survivorla alakası olmayan saçma oyunlar oynanıyor. 2015'te Anlat Bakalım yoktu ama daha çok seviliyordu Survivor. :)

Şimdi Kısmetse Olura çevirdiler programı. :)

• Beğendim
Reactions: Harunnn60

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Turabi'ye kadar bu yarışma cidden kabul edilir seviyedeydi. 2010 ve 2011'i full 2012,2013'ü de baya izledim yalan yok. Haftada 2-3 gündü %70 ada yaşamı ve %30 oyundu izleyici yormazdı :A
Ama Turabi'den sonra bir haller oldu en ufak şeyde diskalifiye eden Acun kimseyi diskalifiye etmez oldu. 2-3 gün olan yarışma 4-5 gün oldu en sonunda 7 gün oldu :D Hatta Survivor programları bile çıktı :A Şimdi hiç çekilmez ve full reyting derdinde olan seyir zevki oldukça düşük bir yarışma.
İmzamı atarım.

Son kusursuz sezon 2015'ti. Aç olduklarını hiss edebiliyorduk. Ama şimdi sanki sırf söylemek için söylüyorlar. Adada yemek veriyorlar demiyorum. Ama haftanın 7 günü oyun olursa neyin açlığı bu? :D

Haftanın 4 günüydü ama adam akıllıydı en azından. Şimdi oyun-kavga. Bu kadar. Ada hayatı 0. Gösterseler bile saçma sapan oyunlar hakkında konuşuyorlar. :D

Saçma saçma görev oyunu koyuyorlar. :D

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,757
Puanı
1,061
İmzamı atarım.

Son kusursuz sezon 2015'ti. Aç olduklarını hiss edebiliyorduk. Ama şimdi sanki sırf söylemek için söylüyorlar. Adada yemek veriyorlar demiyorum. Ama haftanın 7 günü oyun olursa neyin açlığı bu? :D

Haftanın 4 günüydü ama adam akıllıydı en azından. Şimdi oyun-kavga. Bu kadar. Ada hayatı 0. Gösterseler bile saçma sapan oyunlar hakkında konuşuyorlar. :D

Merve'nin babası yüzünden kaybedişi jsjsjsjs :F

• Güldürdün
Reactions: DR

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Gelmedi böyle sezon. GELMEDİ! Başlıklara sadece "tanıtım" yazılan seneler. :)

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,373
Puanı
1,060
İmzamı atarım.

Eskiden bi de 2-3 ay sürerdi şimdi 5-6 ay :A Tamam açık büfe kahvaltı falan vermiyorlardır ama mutlaka o kadar yarışmaya dayansınlar diye takviye yapıyorlardır :D Ayrıca saçlarına bakım bile yapıyor yarışmacılar :A Benim saçım 2-3 gün yıkanmasa belli oluyor adamlar maşallah saçlarına şekil veriyor :D
Eskiden bir de sonlara doğru 2-3 ödül koyardı o kadar. Şimdi öyle ödüller var ki oooooo. Eeee bu yarışmanın adı Survivor adamlar bizden daha lüks şekilde yarışıyorlar. Ben 2011'i Taner yüzünden çok severim arada nostalji yapıyorum. Ödüller kişi başı 1 dilim pizza kişi başı 2 baklava gibi komik ödüller başta. :A Şimdi Burger'dan reklam al bilmem neyden reklam al eski tadı kalmamış :D

• Güldürdün
Reactions: DR

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Eskiden bi de 2-3 ay sürerdi şimdi 5-6 ay :A Tamam açık büfe kahvaltı falan vermiyorlardır ama mutlaka o kadar yarışmaya dayansınlar diye takviye yapıyorlardır :D Ayrıca saçlarına bakım bile yapıyor yarışmacılar :A Benim saçım 2-3 gün yıkanmasa belli oluyor adamlar maşallah saçlarına şekil veriyor :D
Eskiden bir de sonlara doğru 2-3 ödül koyardı o kadar. Şimdi öyle ödüller var ki oooooo. Eeee bu yarışmanın adı Survivor adamlar bizden daha lüks şekilde yarışıyorlar. Ben 2011'i Taner yüzünden çok severim arada nostalji yapıyorum. Ödüller kişi başı 1 dilim pizza kişi başı 2 baklava gibi komik ödüller başta. :A Şimdi Burger'dan reklam al bilmem neyden reklam al eski tadı kalmamış :D
6 ay sürmesine de tamamım. Dişler fırçalanmıyor diyorlar ama beyazlıkları gözlerimi alıyor. Cidden buna inanan var mı? :D

Yemek vermediklerine ben inanıyorum zaten ödüller o kadar çok ki, biz daha açız. :F Ama dişlerin fırçalanmaması falan hiç inandırıcı gelmiyor. Kişisel bakım illa ki vardır. Yoksa demek tüylenmeyen insanları almışlar. :D

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,723
Puanı
1,060
'Survivor yanıyor' başlığını gerçekten yanıyor olarak algılayan kişiler yani başlığı okuyunca alevler içinde Survivor'ın yandığını düşünen kişiler ancak kandırılabilir zaten. @Emre Ozansoy mesela sen bu başlığı okuyunca alevler içinde yangın mı bekledin? Ben beklemedim ve doğal olarak ta kandırılmadım :F

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,734
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
'Survivor yanıyor' başlığını gerçekten yanıyor olarak algılayan kişiler yani başlığı okuyunca alevler içinde Survivor'ın yandığını düşünen kişiler ancak kandırılabilir zaten. @Emre Ozansoy mesela sen bu başlığı okuyunca alevler içinde yangın mı bekledin? Ben beklemedim ve doğal olarak ta kandırılmadım :F

Programı gerçekten takip eden birisi YouTube'da atılan başlık için izlemez. 'Survivor Yanıyor' başlığını görenler her halde yarışmacıların, ekibin olduğu bir yerde alev alev yangın bekliyor. :)

• Beğendim
Reactions: Hazem

Forum İstatistikleri

Konular
170,477
Kullanıcılar
8,420
Son Üye
Sailormoon