'Survivor 2020'de Anneler Günü Sürprizi!

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Acun reyting için her şeyi yaparsın ya. Ersin'i gram sevmeyen biriyim ben bile üzüldüm. Bir de konuda yok Ersin'le alakalı değildir diyorsunuz video başlığında apaçık şekilde yazıyor işte. Hee clickbait'se daha da kötü zaten :D

• Güldürdün
Reactions: DR

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Bir de Makbule'yi söylemişse bile herkes hüngür hüngür ağlıyor. Allah korusun sanki kız ölmüş? :D

Koronaysa bile yoğun bakımlık değil yani. Ersin'in kafasını tutup ağlaması da saçma o zaman. :D

Neyse ya bilmiyorum. Bildiğim tek şey Acun'un korona tablosunu zevkle seyretmesi. :D

Sezon başında 4 reytingle 10.Olan Survivor şu anda 14 reytingde. :D

Koronayı Acun bile satın alıp yaymış olabilir. :F

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,633
Puanı
1,060
Benim tahminim: Ersin'i üzen haber yazmışlar. İnsanlar izlesin diye. Ama söylemeyecek. Makbule konusu olabilir. Sonuçta Ersin de üzülüyor ona. Böyle işin işinden sıyrılacaklar. :F

Survivor'da bir ilk yazıp voleybol oyunu koyan, ölüm dehşeti yazıp yılan ölümünden bahs eden bir youtube kanalını mı ciddiye alıyorsunuz? :D
Böyle birşey nerede var?

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Acun reyting için her şeyi yaparsın ya. Ersin'den gram haz duymayan biriyim ben bile üzüldüm. Bir de konuda yok Ersin'le alakalı değildir diyorsunuz video başlığında apaçık şekilde yazıyor işte. Hee clickbait'se daha da kötü zaten :D
Sen eski videoların başına bir bak. İçerikle alakası yok. :D

Sürekli abartı başlık atıyorlar. :D

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Sen eski videoların başına bir bak. İçerikle alakası yok. :D

Sürekli abartı başlık atıyorlar. :D
Ya forum olmasa bakıp sinir olmak bile istemiyorum da arada forumda görüyorum işte. Başlıklarını az çok tahmin edebiliyorum :A
Hayatımda bu kadar itici bir yapımcıyı zor görürüm ya :D

• Güldürdün
Reactions: DR

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,633
Puanı
1,060
Acun fan page geldi. Kaçın! :F

İroni diye bir şey var. İşin espirisine öyle dedim ama Acun ekranı karartsa bile müthiş diye bir tek sen olduğun için kimse ciddiye almadı senden başka. :):)
Yalan yanlış bilgi vermek ve adını ironi koymaktan başka birşey yapmıyorsun gerçekten

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,100
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Başını izlemedigim için hakim değilim yarışmacılara. Bence o kişi ile alakalı değildir. İlk elenense bu kadar ağlanacak kadar bağ kurulmamıştır artı yarışmacılar koronanın tam olarak ne olduğu hakkında fazla bir fikrede sahip değildir.

Kesinlikle, bende aynısını düşünüyorum. Anneler Günü iddiası da var, ama ben Anneler Günü için "haber vereceğim" yerine "sürprizimiz var" diyeceğini düşünüyorum Acun'un.

Başlığın "Ersin'i üzen haber" olması da başka bir şeyin denmeyeceğinin göstergesi.

• Beğendim
Reactions: Dosi

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Reyting malzemesi yapması yanlış da, ailesi yerini sağlamlaştırıyor yani. Bunun başka açıklaması yok.

İnsan aynı şehirde bile olsa kötü haberi vermeye çekinir birisine kaza falan yapar diye.

Şimdi kendimi Ersinin yerine koyuyorum. Öyle bir yerde kötü haber almak ne kadar berbat bir durum. Yakınların yanında değil, acını paylaşamıyorsun ve elin kolun bağlı.

Burada ailesini asla suçlamam ben açıkçası, belki görüntülü görüşme tarzı ödüller gelecek. Bu adam köpeğim nasıl dediğinde yüzüne bakarken yalan söyleyemezler, şahsen ben söyleyemezdim mesela böyle bir konu söz konusu olduğu zaman.

Dediğim gibi buradaki tek suçlu bunu reyting malzemesi olarak kullanan Acun ve fragmanı, bölümü hazırlayan ekibi.

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Yalan yanlış bilgi vermek ve adını ironi koymaktan başka birşey yapmıyorsun gerçekten
O zaman başlıklara atılan "ŞOK" lafında da Acun'u savunma.

Şoka giren var mı şimdiye kadar? Yok.

Benim yazdığımın bir farkı var mı? Yok.

Ben espirisine yazıyorum ama onlar sizi kandırmak için yazıyorlar. Baya da başarılılar. :D

Bence bunu sorguladığına Survivorda 1000000 kere "ŞOK" lafı gördüm ama hiç şok olmadım. Neden acaba diye bunu sorgula. :F

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Burada ailesini asla suçlamam ben açıkçası, belki görüntülü görüşme tarzı ödüller gelecek. Bu adam köpeğim nasıl dediğinde yüzüne bakarken yalan söyleyemezler, şahsen ben söyleyemezdim mesela böyle bir konu söz konusu olduğu zaman.

Dediğim gibi buradaki tek suçlu bunu reyting malzemesi olarak kullanan Acun ve fragmanı, bölümü hazırlayan ekibi.
Şimdiye kadar saklamışlar sonuçta. Videoda da bir bahane bulabilirlerdi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
Kesinlikle, bende aynısını düşünüyorum. Anneler Günü iddiası da var, ama ben Anneler Günü için "haber vereceğim" yerine "sürprizimiz var" diyeceğini düşünüyorum Acun'un.

Başlığın "Ersin'i üzen haber" olması da başka bir şeyin denmeyeceğinin göstergesi.
Anneler günü konusu herzaman seronomide söylendi şuana kadar.
Yarın izleyip göreceğiz :)

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Şimdiye kadar saklamışlar sonuçta. Videoda da bir bahane bulabilirlerdi

Acun’dan saklamasını ve söylememesini istemek başka, adamın yüzüne bakarak kendilerinin bunu saklaması başka. Arada ciddi fark var. Neyse dediğim gibi şu durumda suçlanacak olan taraf Ersin’in ailesi değil zaten.

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,633
Puanı
1,060
O zaman başlıklara atılan "ŞOK" lafında da Acun'u savunma.

Şoka giren var mı şimdiye kadar? Yok.

Benim yazdığımın bir farkı var mı? Yok.

Ben espirisine yazıyorum ama onlar sizi kandırmak için yazıyorlar. Baya da başarılılar. :D

Bence bunu sorguladığına Survivorda 1000000 kere "ŞOK" lafı gördüm ama hiç şok olmadım. Neden acaba diye bunu sorgula. :F
Senin yazdığınının farkı var evet.

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Skandal kavga (şimdiye kadarki en hafif kavgalar), Survivor yanıyor (sıcaklıktan bahsediyor), Diskalifiye (kimse diskalifiye olmadı), Nisa yarışmadan çekiliyor mu? (çekilmedi), Beklenen gün (voleybol oyunu), Bir ilk (yine voleybol oyunu), Nisa sakatlandı! (ayağına diken battı), tarihe geçen oyun (yine voleybol) ve daha sayabileceğim yüzlerle yalan başlık.

Bu saçma başlıkları atarak insanları "kandıran" ve bu saçma başlıkları sorgulamayıp Acuna inanan insanlara katıla katıla gülüyorum. :F Ve bunu yapan adam reyting için HER ŞEY yapar. :):)