'Survivor 2020'de Anneler Günü Sürprizi!

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,623
Puanı
1,060
Onu sıcaklık için yazmamışlar işte, ben öyle yazdım. Kavga için yazmışlar. :D
Kavga için de Survivor yanıyor denmesi de mecazi gibi birşey o bakımdan. Bir yarışmanın en hararetli döneminde, kavgaların ve borçok olayın yaşandığı dönemde yanıyor denmesinde de hiçbir sakınca yok.

Ekleme: Yani yine yalan yanlış yazmışsın ve adını ironi koyacaksın. Anladım

Son düzenleme:

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,986
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Her seferinde izah etme isteğim çık beynimden. Son kez. İyi geceler arkadaşlar. Yazdığınız yorumları yarın okuyacağım. Ayrıca yarın çekiliş yapmayı düşünüyorum. Acun poster çekilişi. :A

Posteri öptükten 10 dakika geçti ve uyumadım. Tekrar öpmem lazım. Hadi iyi geceler. :)

Tmm. :)

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Tamam da ben de bu yanlış diyorum. Yani bu var olan bir şey olabilir ama doğru bir şey değil. Yani herkesin yaptığı doğru bir şey olmak zorunda değil. Bende antipati uyandırıyor. Başkasında uyandırmıyorsa bende uyandırdığı antipatiye karışmayarak bu sorunu çözebilir.

Mesela ben durduk yere sende niye antipati uyandırmıyor diye sormuyorsam bana da sende niye antipati uyandırıyor diye sormaları saçma değil mi? Olaya farklı yönlerden bakmayı konuşuyorsak. :)
Zaten yanlış ama bu çok normâlleştiği ve çoğu kişi tarafından kabullenildiği için sayfalarca konuşulması anlamsız. İnternet ortamına yeni girmeyen insanlar durumun farkında. Hiç kimse "videonun başlığında yazan şey videoda yok, sizin ben a..." diye saydırmıyor yani. Hâl böyleyken niye birbirinizi yiyorsunuz anlamadım.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,986
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Zaten yanlış ama bu çok normâlleştiği ve çoğu kişi tarafından kabullenildiği için sayfalarca konuşulması anlamsız. İnternet ortamına yeni girmeyen insanlar durumun farkında. Hiç kimse "videonun başlığında yazan şey videoda yok, sizin ben a..." diye saydırmıyor yani. Hâl böyleyken niye birbirinizi yiyorsunuz anlamadım.

wPDozL.jpg

• Güldürdün
Reactions: DarkLegenD

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Sakatlanmak kelimesinin Türkçede anlamına bak istersen ne demek?

Nisa sakatlandı yazmışlar. Nisa şu an sakat mı? Hayır. :) Sakat kaldı mı hiç? Hayır. :)

Kimsenin başlıkta "Nisa Sakatlandı" yazdığı için Nisa'nın sakat kaldığını zannettiğini düşünmüyorum, buna "clickbait" deniliyor ve benim gördüğüm kadarıyla saatlerdir sana bunu anlatmaya çalışıyorlar. @DarkLegenD gibi bunu saatlerdir neden tartıştınız gerçekten ben de anlam veremedim. :A

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,623
Puanı
1,060
Kimsenin başlıkta "Nisa Sakatlandı" yazdığı için Nisa'nın sakat kaldığını zannettiğini düşünmüyorum, buna "clickbait" deniliyor ve benim gördüğüm kadarıyla saatlerdir sana bunu anlatmaya çalışıyorlar. @DarkLegenD gibi bunu saatlerdir neden tartıştınız gerçekten ben de anlam veremedim. :A
Çünkü arkadaş bunların çok yanlış birşey olduğunu ve bizim kandırıldığımızı düşünüyor. :F

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Aman ne gurur duyucam :A Virüs konusunda görüşlerinle battın, ben olsam 5 yıl foruma uğramazdım. :A
Şu virüs konusunda bana yapıştırdığın etiket çok yanlış bir etiket. :A Üzerimde kötü bir izlenim bırakıyor. :A Dışarıdan bakan da olayları yanlış şekilde gözlemleyen biri olduğumu zanneder. :A

Virüs konusunda, daha doğrusu virüsün dünyanın sonunu getireceğini söyleyenler konusunda haklı çıktım ve kendimle gurur duyuyorum. :A En az 5 yıl daha buradayım. :A

• Güldürdün
Reactions: Harunnn60

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Şu virüs konusunda bana yapıştırdığın etiket çok yanlış bir etiket. :A Üzerimde kötü bir izlenim bırakıyor. :A Dışarıdan bakan da olayları yanlış şekilde gözlemleyen biri olduğumu zanneder. :A

Virüs konusunda, daha doğrusu virüsün dünyanın sonunu getireceğini söyleyenler konusunda haklı çıktım ve kendimle gurur duyuyorum. :A En az 5 yıl daha buradayım. :A
İlk günler bizi linç ediyordun @Tolstoyevski ben senin yüzünden zor günler geçirdik :A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
İlk günler bizi linç ediyordun @Tolstoyevski ben senin yüzünden zor günler geçirdik :A
@Tolstoyevski delirtmişti beni. :A Felaket tellalığından başka bir şey yapmıyordu, en son Bim'deki un stoklarını bitirdi diye duymuştum. :A Felaket senaryolarını bıraktı, virüs konularını açıp kenara çekildi ama hâlâ kendine gelemedi. :A Süreç hakkında hiç yorumunu göremedim. :A

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Ben de öyle düşünüyorum ve ne olduğunu biliyorum. Konu başlık üzerine bazı arkadaşlar tarafından getirildi eğer baştan takip ettiysen. Ben de "başlık zaten abartılıyor, ona bakarak yorum yapmak doğru değil" demiştim. Ama bu lafıma bazı Acun medya çalışanı arkadaşlar yine karşı çıktılar. E ben burda yanlış bir şey mi dedim? Başlık abartılıyor buna bakarak yorum yapmak anlamsız. Bazılarının da karşı çıkma sebebi Acunum asla yapmaz ilkesi. :):)

Son düzenleme:
  • Güldürdün
Reactions: Sherlock

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Ben anormal bir şey var demedim ki. Ne olduğunu da biliyorum.

Bazı arkadaşlar "başlıkta böyle yazmış" dediklerine karşılık ben de "başlık zaten abartılıyor, ona bakarak neden yorum yapıyorsunuz?" tarzında ifade kullandım.

Buna karşı çıkan arkadaşlara soruyorum. Eğer başlığın abartıldığını biliyorsak bunda benim cümleme karşı çıkacak ne var ki?

Sayfalarca konuşulmasının sebebi yazdığım her yoruma Acun medya çalışanları tarafından alıntılanıp "hayır öyle değil" denip, daha sonra ben öyle olduğunu savununca "e bu zaten normal bir şey, niye abarttın?" algısı yaratmak. Halbuki başa dönersek benim de "başlık abartılıyor" cümlemin neden buralara geldiğini görebiliriz.

Bu cümleme tepki gösterenlerin de "bu abartılma artık normal bir şey" demesi daha da komik. Madem normal bir şey benim cümleme niye takılıyorsun? :D

Yazdığın her yorumu alıntılayıp "karşı çıkacak" bir mesaj yazarsam anlarsın beni. Şu anda Acun'un siyah T-shirt giydiğini söylesem buna karşı çıkacak bir Acun medya çalışanları var forumda.

Acun medya çalışanları olduklarını düşünmek istiyorum. Hiç olmazsa maaş alıyorlardır. Öteki türlü daha fena. Beleş savunuyorlar. :A