Netflix Atypical - Dizi Yorumları

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
1x6

Bu bölüm biraz fazla cinsellik üzerineydi ancak bu daha hazırlık üstelik, ilerleyen bölümlerde daha da yoğunlaşılabilir. Ancak bir Netflix dizisine göre yine de ılımlı bir dizi, mesela başka bir dizide striptizci kadın sahnesinde her detayı görebilirdik. Deftere çizdiği şey güldürdü biraz evet :A Keza eczane sahnesinde eczacının utanacak hale gelmesi komikti :A

Dizide şu an eşcinsel karakter yok gibi ama hem netflix dizisi olması hem de sosyal temalı dizi olmasından dolayı bu kaçınılmaz gibi bir şey. En büyük adayım Casey, biseksüel çıkarsa hiç şaşırmam.

8.0/10

Sam’den umudumu kestim ama bu sefer de babasına umut bağladım, madem babası aldatıldı o halde o da terapist ile bir şeyler yaşasın zaten bu bölümde bir an acaba dedim :A İçimiz fesat tabi bakma, Miles denen herife geri dönecektir ya da bilmiyorum ama terapistin bu kadar ön planda olup gösterilmesi ilginç geliyor şimdilik. Sam ile 10 sene sonra bir şansları olabilir belki. :A
Hâlâ mı Sam ve Terapist diyorsun :eek: nedir bu ısrarın :A aaa pardon karışmayacaktik düşüncebe 😏

Babasi ve terapistte olmaz. Sen onu unut, Kim bilir belki o siyahi kadın (April'di galiba ismi) ve Baba virlikte olur :A eşiyle yabanci olduklarina deyinmişti Elsa ile konuşurken :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
1×6
Hem eğlendiren hem de duygulandıran bir bölüm oldu.
Elsa kendini iyice dağıtmaya başladı, bölüm sonlarında toparlansada yine başa dönecektir.
Peige çok anlamlı bir davranış yaptı. Duygulandım.
Sam ve arkadaşının sahneleri komikti.
Casey'nin okul meselesi ortalığı karıştırdı.

Ve bölümün sürprizi terapistin hamile çıkması oldu.
1x7
En sevmediğim bölüm bu oldu ama iyi sahnelerde mevcuttu.
Çok fazla cinsel sahneler mevcuttu oyüzden pek beğenmedim bölümü.. Bu bölümde Elsa yine bitirmeye çalıştı ilişkisini fakat veda öpücüğünü Casey gördü. Artık ifşa oldu.
Bu bölüm hakkında yazacağım pek bir şey yok. Sam'in sahnleri ve pat diye konuşmasi arada eğlenceki sahnelere neden oluyor

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
1. sezonu tamamladim. güzel ilerleyen bir dizi oldu.
Puanım 7.5-8 arası
1×8
harika bir bölümdü. Çok beğendim
Sam, Casey ve Julia için işler yoluna girerken Elsa için farklı bir durum söz konusu.
Sam'in Pagie'nin ailesinin önünde pat diye sevmediğini söyleyip ayrılması sonra gönlünü alması ve Julia'ya sevgisini itiraf ettiğı sahneler güzel sahnelerdi.

Müziksiz dans kısmı çok iyiydi. Üniversite zamanı biz işitme engellilerin gittiği bir okulu ziyaret etmiştik ve onlarda hisettikleri ritim (titreşim) o vesileyle dans ediyorlardi. Baya etkilenmiştim ve bizede kulaklik taktırıp test ettirmişlerdi.

Bölüm sonunda galiba Doug aldatıldığını anladı.
1x7
En sevmediğim bölüm bu oldu ama iyi sahnelerde mevcuttu.
Çok fazla cinsel sahneler mevcuttu oyüzden pek beğenmedim bölümü.. Bu bölümde Elsa yine bitirmeye çalıştı ilişkisini fakat veda öpücüğünü Casey gördü. Artık ifşa oldu.
Bu bölüm hakkında yazacağım pek bir şey yok. Sam'in sahnleri ve pat diye konuşmasi arada eğlenceki sahnelere neden oluyor

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
1x7

Fena olmayan ortalama bir bölümdü. Özellikle aşık olduğunu nasıl anlarsın kısımları iyiydi. Uyanır uyanmaz ilk aklına gelen ya da seni daha iyi bir insan yapan ya da nedensizce.

Otopark sahnesinde Sam ile terapist ilk defa bu kadar romantik bir şekilde yakınlaştı ve o hayal sahnesinden dolayı da Sam’in Julia’ya platonik olduğu ortada gibi. Ne var ki söz konusu olmayacağından eminiz. :D

Bölümdeki cinsel sahne fazlalığı beni de rahatsız etti, tvden izlediğim için her an içeri biri girecek diye tedirgin oldum hele son sahnede. :/
Casey kesinlikle dizide en sevmediğim karakter şu ana kadar, annesi ise karakter bile değil düpedüz karaktersiz onu saymıyorum bile. Ama Casey’in annesini görmesi hoş bir detay oldu, belki Casey ile aramdaki buzlar erir ilerleyen bölümlerde.

7.7,5/10

• Beğendim
Reactions: Dosi and Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,222
Puanı
1,060
1x7

Fena olmayan ortalama bir bölümdü. Özellikle aşık olduğunu nasıl anlarsın kısımları iyiydi. Uyanır uyanmaz ilk aklına gelen ya da seni daha iyi bir insan yapan ya da nedensizce.

Otopark sahnesinde Sam ile terapist ilk defa bu kadar romantik bir şekilde yakınlaştı ve o hayal sahnesinden dolayı da Sam’in Julia’ya platonik olduğu ortada gibi. Ne var ki söz konusu olmayacağından eminiz. :D

Bölümdeki cinsel sahne fazlalığı beni de rahatsız etti, tvden izlediğim için her an içeri biri girecek diye tedirgin oldum hele son sahnede. :/
Casey kesinlikle dizide en sevmediğim karakter şu ana kadar, annesi ise karakter bile değil düpedüz karaktersiz onu saymıyorum bile. Ama Casey’in annesini görmesi hoş bir detay oldu, belki Casey ile aramdaki buzlar erir ilerleyen bölümlerde.

7.7,5/10
@Dosi. :A :A :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
1x7

7.7,5/10
Sen niye
Casey'e bu kadar kafa taktın? :A Nedir seni rahatsız eden? Merak ettim.

• Güldürdün

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
  • Güldürdün
Reactions: Araf and Dosi

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,222
Puanı
1,060
Sezon finaline geçtim o bitsin daha derli toplu olur şimdi düşünceler. :A
Belki o düşüncenden feragat etmeye başlarsın sezon finalinde ya da belki bilmem istediğin mi olur acaba, bilemedim. :A
Alıntıda ki spoi açmak aklıma gelmemişti :A
Ben de izlerken aha Tols memnun kalacak dedim :A bir nevi hayali gerçekleşti diyebiliriz :A
Bilerek kalın ve büyük harflerle yazdım. :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
Belki o düşüncenden feragat etmeye başlarsın sezon finalinde ya da belki bilmem istediğin mi olur acaba, bilemedim. :A

Bir dahaki sefere alıntıyı da açarım :A
@Tolstoyevski bu spoi kutusunu açma :A
Sezon finalinde kalbi paramparça olacak Tols'un :A Hem Julia'nın Sam'a tavrı hem de evlilik teklifi :A

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,222
Puanı
1,060
Bir dahaki sefere alıntıyı da açarım :A
@Tolstoyevski bu spoi kutusunu açma :A
Sezon finalinde kalbi paramparça olacak Tols'un :A Hem Julia'nın Sam'a tavrı hem de evlilik teklifi :A
Doug'un oğlu Sam için iglo getirmesi çok iyiydi, Paige ile sahneleri çok iyiydi. Ben hepsinden önce bunu çok beğenmiştim.

• Beğendim
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
Doug'un oğlu Sam için iglo getirmesi çok iyiydi, Paige ile sahneleri çok iyiydi. Ben hepsinden önce bunu çok beğenmiştim.
Evet o
Kulaklıkla dans fikrini sunduktan itibaten başlayan ve o detay ile ilgili her sahne çok iyiydi :bhr:

• Beğendim
Reactions: Araf

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
1x8

Ortalama bir bölüm oldu ama özellikle başladı çok iyiydi, Sam’in İtirafı ve sonrasındaki acı gerçekler karşısında acının bünyesine vurup yataklara düşmesi...

Casey ve “boyfriend”Li sahneler fazla esnetiyor beni, çok romantizm de bir yere kadar. Ama balta’nın yanına gidip de onunla barda yüzleşmesi güzeldi. Keza son sahnede dolaba bıraktığı not da fazlasıyla olumlu.

Annesinden ise iyice tiksindim. Şeytan bakışlı, ve karaktersiz bir kadın. Kocasına itiraf etse belki eh işte diyecektik sessiz kalarak iyice nefret kazandırdı.

Terapist ve evlilik olayı klişeydi, beklenen oldu evet. :D
:D Ama en azından yüzleşme oldu, yani beklentim o kadar da aşırı bir olay değilmiş. Şimdi için eyvallah ama 5-10 sene sonra teeneger durumu da kalmaz yaş probleminden. Tabi ki işin şakası bu, eğer ki Sam hastası olmasaydı o zaman yaş fark etmeksizin olabilirdi yine de.

7.0/10

Son düzenleme:
  • Beğendim

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Sen niye
Casey'e bu kadar kafa taktın? :A Nedir seni rahatsız eden? Merak ettim.
Üstte de açıkladım fazla bunaltıyor izleyeni ama yer yer de güzel hareketler yapıyor, gelecek sezon sevgimi kazanır kim bilir:A

Sorulması gerekilen esas soru peki sen neden terapist ve Sam arasındaki beklentimde bu kadar muhalif oldun :A Ama artık son sahne ile birlikte o defteri kapattım tabi. Naif bir dizi sonuçta, öyle aykırı şeyler beklemek olmaz en fazla aldatan eş vb :A

• Güldürdün
  • Olmamış
Reactions: Araf and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
Sorulması gerekilen esas soru peki sen neden terapist ve Sam arasındaki beklentimde bu kadar muhalif oldun :A Ama artık son sahne ile birlikte o defteri kapattım tabi. Naif bir dizi sonuçta, öyle aykırı şeyler beklemek olmaz en fazla aldatan eş vb :A
Tamam, yorum yapmayız artık. Bu 2 oldu.

• Güldürdün

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Hoş cümleler kullanmamışsın. Hiç yakıstiramadım sana

Bir noktada haddimi aşmışım sinirden onu hemen değiştirdim ve haklısın ben de kendime yakıştıramadım, ancak o Google’a anlamını baktığım kelime hakaret anlamında değil, tam olarak böyle kadınlar için uygun. Ama kadına sinirlenmiş olduğum için haddimi aştığımı kabul ediyorum, dizileri izlerken fazla duygusal davranıyorum bu konuda özür dilerim genel olarak..

• Beğendim