Netflix Atypical - Dizi Yorumları

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
Bu arada Sam’in babasını How i met your mom’daki Marshall’a benzetmiş olan tek ben miyim? :A @bazinga @Araf @Dosi

images
Dizideki tek tanıdığım oyuncu o. Sonra google amcaya bakacağım hangi yapımda izlemişim. Komedi dizisi olabilir, 90'larda. Ya da filmde olabilir. Gençlik hali gözümde canlaniyor nedense 😊

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
1×1 ve 1×2
Diziyi beğendim. Hem dram hem de komedi tadı vermesi hoşuma gitti.
ailesi biraz tuhaf. Anne karakteri oğluna düşkün gibi bir imaj çizdi ilk bölümde ama 2. bölümde umursamaz bir anne karakteri gördük. Yavaş yavaş yasak bir ilişki kurma yoluna girdi. Baba karakterini sevdim. Oğluna düşkün ve ona yardımcı olmaya çalışan ilgili bir baba.
Tercümede kız kardeş Sam için abim deyip durdu ama bana nedense kız daha büyük gibi geldi.
ilk bölümde Sam bir kız ile yakınlaştı ama ani bir reflexle kızı itti ve o sahnede güldüm :A
Psikologuna platonik bir aşk beslemeye başladi ve onun sevgilisi olduğunu öğrendiğinde üzülmesine ben de üzüldün.
Baba karakterinin eşinin kredi kartını barda almaya gittiğindeki sahneleri de beğendim.

• Beğendim

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
1×1 ve 1×2
Diziyi beğendim. Hem dram hem de komedi tadı vermesi hoşuma gitti.
ailesi biraz tuhaf. Anne karakteri oğluna düşkün gibi bir imaj çizdi ilk bölümde ama 2. bölümde umursamaz bir anne karakteri gördük. Yavaş yavaş yasak bir ilişki kurma yoluna girdi. Baba karakterini sevdim. Oğluna düşkün ve ona yardımcı olmaya çalışan ilgili bir baba.
Tercümede kız kardeş Sam için abim deyip durdu ama bana nedense kız daha büyük gibi geldi.
ilk bölümde Sam bir kız ile yakınlaştı ama ani bir reflexle kızı itti ve o sahnede güldüm :A
Psikologuna platonik bir aşk beslemeye başladi ve onun sevgilisi olduğunu öğrendiğinde üzülmesine ben de üzüldün.
Baba karakterinin eşinin kredi kartını barda almaya gittiğindeki sahneleri de beğendim.

Kız kardeşin daha küçük olması mümkün değil bence, kelimenin tam anlamıyla “abla” imajında çünkü o ve tam hayallerimdeki abla gibi. İngilizce altyazıda da “big brother” gibi bir ifadeye rastlamadım, sadece “my brother” dedi onun yanında konuşmak istemediği konular hakkında. Eğer abla değğl de küçük kız kardeş ise hayret ederim. :D

• Beğendim
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
Kız kardeşin daha küçük olması mümkün değil bence, kelimenin tam anlamıyla “abla” imajında çünkü o ve tam hayallerimdeki abla gibi. İngilizce altyazıda da “big brother” gibi bir ifadeye rastlamadım, sadece “my brother” dedi onun yanında konuşmak istemediği konular hakkında. Eğer abla değğl de küçük kız kardeş ise hayret ederim. :D
Ben türkçe alt yazılı izledim ve abi diye geçti oyüzden şaşırdım.

Son düzenleme:
  • İlginç

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Ben türkçe ve alt yazılı izledim ve abi diye geçti oyüzden şaşırdım.

Belki de ilerleyen bölümlerde anlaşacak bu, alt yazıyı çeviren tüm bölümleri daha önceden izlemiş olabilir. Ama öyle değilse de büyük bir yanlış. Göreceğiz artık:A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
Bu arada yukarda belirtmiştim baba karakterinin genç hali komedi rolünde gözümde canlandi diye,hatta polis olarak bile anımsadım. Sonra googleye baktım bingo! Friends'te oynamış @Araf @bazinga @Tolstoyevski (Friends izlememiş olan açmasın videoyu :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Bu arada yukarda belirtmiştim baba karakterinin genç hali komedi rolünde gözümde canlandi diye,hatta polis olarak bile anımsadım. Sonra googleye baktım bingo! Friends'te oynamış @Araf @bazinga @Tolstoyevski (Friends izlememiş olan açmasın videoyu :A

How i Met Your Mommy’deki Marshall Ericson karakterine Prison Break’deki ve gençliğindeki halinden daha çok benziyor bence, kafayı taktım bir kere :A

• Güldürdün

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Detaylı bakmadım yorumlarınıza daha ama fotoyu gördüm ve o oyuncuda tanıdık geldi bana :F
Yakında HIYMM’ye de başlarsan bence sen de benzetmeye başlarsın bu ikisini :A O oyuncu daha önce bir filmde oynamıştı After Life sanırım. Hani ölüm sonrası yaşam bilimsel olarak kanıtlanıyordu ve bu yüzden dünyada intihar eden milyonlarca kişi oluyordu sen de izlemiştin galiba, o filmdeki adam işte. :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
Yakında HIYMM’ye de başlarsan bence sen de benzetmeye başlarsın bu ikisini :A O oyuncu daha önce bir filmde oynamıştı After Life sanırım. Hani ölüm sonrası yaşam bilimsel olarak kanıtlanıyordu ve bu yüzden dünyada intihar eden milyonlarca kişi oluyordu sen de izlemiştin galiba, o filmdeki adam işte. :A
ya dur, googleye baktım ve Lily Aldrin (gerçekte eşi) galiba o dizide de partnerler, ve Lily Aldrin'i That 70's Show diye bir komedi dizisi vardı, oradan tanıyorum.
Bu arada Marshall Eriksen ismi :A
c249ded564ffecaa9a3069ce2277460d.jpg

• İlginç

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Anne karakteri çok olgun duruyor ama sanırım sen olgun kadınlardan hoşlanıyorsun. :D

Tam olarak ben de bilmiyorum ama inkar edemem en azından renk-zevk meselesini utansam da. 😊 :D Ama terapist de çok güzel doğrusu, Jennifer Jason ise belki zaten çok ünlü olduğu için gözüme daha yakın geldi. Neyse dizileri define tartışmasına çok çeviriyoruz sanırım, BG’de de böyle bir sıralama yapmıştım. :A

• Güldürdün
Reactions: Araf

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
ya dur, googleye baktım ve Lily Aldrin (gerçekte eşi) galiba o dizide de partnerler, ve Lily Aldrin'i That 70's Show diye bir komedi dizisi vardı, oradan tanıyorum.
Bu arada Marshall Eriksen ismi :A
Ekli dosyayı görüntüle 79029

Oha diziyi izleyip bitireli çok uzun zaman olsa da şimdi senden öğrendim bu ikisinin gerçekte de evli olduklarını 😱 Dizide zaten çok yakışıyorlardı ama, şaşırmadım fakat hayret ettim. :A

• Güldürdün

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,222
Puanı
1,060
Tam olarak ben de bilmiyorum ama inkar edemem en azından renk-zevk meselesini utansam da. 😊 :D Ama terapist de çok güzel doğrusu, Jennifer Jason ise belki zaten çok ünlü olduğu için gözüme daha yakın geldi. Neyse dizileri define tartışmasına çok çeviriyoruz sanırım, BG’de de böyle bir sıralama yapmıştım. :A
Genelde Casey çok güzel bulunuyor ve seviliyor, ilginç. "Yan gözle bakma" diye geyik çevirecektim, gerek kalmadı. :A

• Güldürdün