Netflix Atypical - Dizi Yorumları

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
Oha diziyi izleyip bitireli çok uzun zaman olsa da şimdi senden öğrendim bu ikisinin gerçekte de evli olduklarını 😱 Dizide zaten çok yakışıyorlardı ama, şaşırmadım fakat hayret ettim. :A
2007'den beri evliler :A

• İlginç
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Genelde Casey çok güzel bulunuyor ve seviliyor, ilginç. "Yan gözle bakma" diye geyik çevirecektim, gerek kalmadı. :A

O konuda için rahat olsun o halde. Hele ki Sam’den bile küçük olduğunu öğrendikten sonra artık dünya ahiret bacımızdır:A

• Güldürdün
Reactions: Dosi and Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,222
Puanı
1,060
Dizide Casey karakterini canlandıran Brigette Lundy-Paine, cinsiyetsiz olduğunu açıklayıp, "Kendimi ikili sistemin dışında tanımlıyorum. Her zaman biraz erkek, biraz kız hissettim ve bazen ikisini de hissetmedim.” demiş.

• İlginç

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
Nasıl olsa konudasınız sürekli. :A
Yani evet ben genelde kendi konumsa her yoruma bakıyorum ama bu ara nedense çok bildirim oluyor, biraz performansım düşük :A Sizin akşamki yok şuna benziyor yok buna benziyor mesajlarınıza daha tam bakmadim mesela :A

• Güldürdün
Reactions: bazinga

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
Oha diziyi izleyip bitireli çok uzun zaman olsa da şimdi senden öğrendim bu ikisinin gerçekte de evli olduklarını 😱 Dizide zaten çok yakışıyorlardı ama, şaşırmadım fakat hayret ettim. :A
Dizide Casey karakterini canlandıran Brigette Lundy-Paine, cinsiyetsiz olduğunu açıklayıp, "Kendimi ikili sistemin dışında tanımlıyorum. Her zaman biraz erkek, biraz kız hissettim ve bazen ikisini de hissetmedim.” demiş.
Magazinde eksik olmadı konuda :F

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi

Vay be gerçekten hayret ettim bunu yeni öğrenmiş olmama, demek ki dizinin ilk sezonlarında evlenmişler. Dizide de çok iyi bir çiftti bu ikisi, meğer pek rol yapmıyorlarmış :A Daha diziye başlamadan hiç bilmediğim detaylarla geldin, başlayıp bitirdiğinde kim bilir daha neler öğreneceğim :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
Vay be gerçekten hayret ettim bunu yeni öğrenmiş olmama, demek ki dizinin ilk sezonlarında evlenmişler. Dizide de çok iyi bir çiftti bu ikisi, meğer pek rol yapmıyorlarmış :A Daha diziye başlamadan hiç bilmediğim detaylarla geldin, başlayıp bitirdiğinde kim bilir daha neler öğreneceğim :A
İzleyeceğim diziyi 😊 görsellerde baya tanıdık oyunculara denk geldim. Komedilere yönelmek istiyorum artık :A

• Harika

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Sam'den küçük, gerçekte de küçük. Gerçekte gördüğüm kadarıyla çok değişik biri. :D

Bazı kadınlar yaşından çok büyük gösterir malum, o da öyle biri olmalı. Gerçekte de dizideki gibiyse bu diziye de olumlu yansıyordur, bu dört esas karakter zaten oldukça doğal oynuyorlar rollerini. :D

The End Fuc*ing World’i izlemiş miydin? Ondaki eleman ile kız da tam bu dizilik aslında, karakter-oyunculuk bakımından.

• Beğendim
Reactions: Araf

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
İzleyeceğim diziyi 😊 görsellerde baya tanıdık oyunculara denk geldim. Komedilere yönelmek istiyorum artık :A

Seni daha önce hiç birden fazla yabancı diziyi aynı anda izlerken görmedik galiba, hep birini bir çırpıda bitirip diğerine başladın, gerçi öylesi de iyi ama azar azar tüketerek ilerlemek bence daha iyi çünkü gerçekten boşluğa düşüyor insan @Araf ın da dediği gibi :D HIYMM, BB, Lost gibi dizileri bitirdiğimde bir süre içimde boşluk hissi oluşmuştu. O yüzden diziyi daha yavaş izleyip sindirmek daha iyi etki bırakabiliyor, bu da önemli bir fırsat. :A

• Güldürdün
Reactions: Araf and Dosi

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,245
Puanı
1,061

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi

İnanır mısın bilmem ama yemin ederim demin üç kadın karakteri sıraladığım esnada Casey için lezbiyen rolüne daha uygun gidebilecek bir oyuncu izlenimi sezmiştim ama yazmayı uygun bulmadım ayıp olmasın diye. Demek ki cinsel kimliği baya karışık bir insanmış. Bu tür kimliğe sahip insanlara intersexual deniliyor sanırım. Saygımız sonsuz. ☺️

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
Seni daha önce hiç birden fazla yabancı diziyi aynı anda izlerken görmedik galiba, hep birini bir çırpıda bitirip diğerine başladın, gerçi öylesi de iyi ama azar azar tüketerek ilerlemek bence daha iyi çünkü gerçekten boşluğa düşüyor insan @Araf ın da dediği gibi :D HIYMM, BB, Lost gibi dizileri bitirdiğimde bir süre içimde boşluk hissi oluşmuştu. O yüzden diziyi daha yavaş izleyip sindirmek daha iyi etki bırakabiliyor, bu da önemli bir fırsat. :A
boşluğa düşünce yenilere başliyordum fenami :A neyse bunu yavaş yavaş izleyeceğim. artık öyle programladim kendimi :A

• Güldürdün

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Bu dizi çok tatlı başlamana sevindim. :Z

Biz saksı mıyız peki biz de başladık hiç sevinen yok :A Bu dizi yüzünden iyi çenem düştü konuda, fazla mesaj kasmış oldum yavaştan kabuğa mi çekilsem. :A @Dosi

• Güldürdün
Reactions: Dosi and Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,245
Puanı
1,061
Beni anlatmışsın. :A

• Güldürdün

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,245
Puanı
1,061

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.