Netflix Atypical - Dizi Yorumları

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
İzlemek zorunda değilsin, atla o sahneleri. O bahsettiğin sahneler yabancı filmlerin ve dizilerin temelini oluşturuyor. Yani olmazsa olmaz. :A
Normal zamanda da atlıyorum ama saniyesini bile izlemek istemem :A

• Güldürdün
Reactions: Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,222
Puanı
1,060
Bu arada Sherlock izlemek istiyorsanız, "Elementary" isimli dizi de var. Buradaki Watson bir kadın, not düşeyim. :D

1587580142175.png

@Sherlock, @Dosi.

• Güldürdün
Reactions: Dosi and Sherlock

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
1x2

Güzel bir bölümdü, ilk bölümün üstüne çıkması olumlu. American Beauty tadında bir dram ile karşılaşmak çok iyi olurdu ama bu dizi çok daha naif gibi.

Sam’in terapistine olan duyguları diziyi fazlasıyla çekilir kılıyor, çünkü zamanında benim de başımdan okulda öyle bir şey geçmişti o yüzden empati kurmam zor olmuyor. Umarım hedefine ulaşır, biz ulaşamadık ve uzaktan uzağa kaldık bari Sam mutlu olsun. :(

Sam’in annesi ise adım adım aldatmaya doğru ilerliyor ve aldatacak olması kaçınılmaz gibi. Ama sonradan da pişman olacak ve kocasıyla yüzleşecek bir izlenim var. Naif bir dizi sonuçta, aykırı şeyler beklemiyorum. Mesela dizinin finali de mutlu sonla biter bence, ama Sam intihar etse çok ama çok vurucu bir final olurdu doğrusu...

8.0/10

• Beğendim
Reactions: Dosi and bazinga

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,222
Puanı
1,060

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Ben de onu diyecektim. Prison Break'ten nasıl hatırlamazsın @Tolstoyevski :A
Kendileri Prison Break'teki Donald Self. :D

Ekli dosyayı görüntüle 79004

Hiç hatırlayamadım sahiden ama gözüm bir yerden ısırıyor acaba sahiden Marshall mı bu diye tereddüt ettiğim bile oldu. Demek ki görüntü hafızam da baya vasat seviyedeymiş bu sayede öğrenmiş olduk :A

Ama kabul edin Marshall’ı oynayan oyuncunun yaşlandığında alacağı hâle biraz olsun benziyor :A

images

images

• Güldürdün
Reactions: Araf and bazinga

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,856
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Hiç hatırlayamadım sahiden ama gözüm bir yerden ısırıyor acaba sahiden Marshall mı bu diye tereddüt ettiğim bile oldu. Demek ki görüntü hafızam da baya vasat seviyedeymiş bu sayede öğrenmiş olduk :A

Ama kabul edin Marshall’ı oynayan oyuncunun yaşlandığında alacağı hâle biraz olsun benziyor :A

images

images
Evet baya benziyormuş. :A

1587586381898.png

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,222
Puanı
1,060

images

images
Bu kadar da takılmayalım detaylara, izlemeye devam edelim lütfen. :A

Bu arada dizinin en doğal oyuncusu olabilir kendisi. Arada bir kekeleyerek konuşuyor, ne bileyim, doğallık katıyor. Bir de bunu işin içinden çıkamadığı anlarda yapmıyor mu, çok iyi duruyor, o psikolojiyi veriyor direkt olarak. :D

• Harika
Reactions: Tolstoyevski