NOW Öğretmen - Dizi Yorumları

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Ogretmen-cover-photo-633b97ee-7df7-4f21-8003-c182450c16e9-mpositioned-640x360.jpg

FOX'un merakla beklenen yeni dizisi Öğretmen, bu akşam yayın hayatına başlıyor.

Yapımcılığını Medyapım ve MF Yapım'ın, yönetmenliğini Koray Kerimoğlu'nun, senaristliğini Merve Girgin'in üstlendiği iddialı yapımın başrollerinde ise İlker Kaleli, Ceren Moray, Afra Saraçoğlu, Serhat Kılıç, Serkan Keskin, Efekan Can, Mert Ramazan Demir, Ezgi Gör, Elif Ceren Balıkçı ve Şerif Erol yer alıyor.

Diziyle ilgili tüm yorum ve paylaşımlarınızı bu konudan yapabilirsiniz.

Öğretmen, yeni bölümleriyle her Çarşamba 20.00'de FOX'ta!

• Beğendim
Reactions: Bully

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
İlker Kaleli'nin 3 yıl sonra televizyona dönüşü, Ceren Moray'ın Avlu'nun toprağı kurumadan buraya geçmesi, Serhat Kılıç, Serkan Keskin gibi kaliteli isimlerin varlığı vs. sayesinde bayağı umutluyum ve güzel bir iş çıkacağını düşünüyorum. Başarılar. :Z

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,773
Puanı
559
Biraz daha neden-sonuç ilişkisinde olaylar adım adım gelişse daha iyiydi sanki? Böyle birden n'oluyoruz dedirtti. Şuanlık pek bir şey anlamasakta güzel ve ilgi cekici gidiyor yine de.

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Dizinin başından kalkamadım resmen. Çok güzel sardı. İyi tekrarlarla çarşamba gününün tüm dengesini değiştirecektir. Genç kitleyi peşinden sürükleyecektir.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Sadece 5-10 dakika oldu denk geldim. Sıkıldım :A Başını izlemediğim için. İzlemeyi düşünmüyorum zaten. Evdekiler açtı az önce.
Serhat Kılıç'ın konuşma tarzı farklıydı. Muhabirle konuşerken o sahnede açmışlardı.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Eğer gerçekten tek sezonluk bir diziyse en iyiler arasına adını yazdıracaktır.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
reytingi iyi gelip öyle devam ederse Fox reytingi suyunu çekene kadar devam ettirir :A ama merak etme @MEnes izliyorsa ömrü kısa olur :A

Son yıllarda Medyapım dizileri öyle uzun uzadıysa sürmüyor sanki ya, bu dizinin konusu kısıtlı zaten. Öyle bir hata yapacaklarını sanmıyorum açıkçası. :A

• Beğendim
  • Güldürdün
Reactions: cookies and Dosi

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Sadece 5-10 dakika oldu denk geldim. Sıkıldım :A Başını izlemediğim için. İzlemeyi düşünmüyorum zaten. Evdekiler açtı az önce.
Serhat Kılıç'ın konuşma tarzı farklıydı. Muhabirle konuşerken o sahnede açmışlardı.

“Benim babam müebbet yedi!!” Sahnesinde benim de içim bayıldı, vıcık vıcık duygusallıktan nefret ediyorum ama malesef Türk dizilerinin süresi çok uzun olduğu için mecbur kalıyorlar herhalde :A Fakat süresi 50 dakika olsaydı eminim o tür sahneler olmazdı..

Ayrıca çok ön yargılı yaklaşıyorsun bak @MEnes @Sherlock hatta @MasacRE bile izliyor :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: Sherlock and MEnes

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
“Benim babam müebbet yedi!!” Sahnesinde benim de içim bayıldı, vıcık vıcık duygusallıktan nefret ediyorum ama malesef Türk dizilerinin süresi çok uzun olduğu için mecbur kalıyorlar herhalde :A Fakat süresi 50 dakika olsaydı eminim o tür sahneler olmazdı..

Ayrıca çok ön yargılı yaklaşıyorsun bak @MEnes @Sherlock hatta @MasacRE bile izliyor :A
@MEnes izliyorsa izlememem için en büyük sebep aslında :A :A O dizileri yayından kaldırtıyor :A