🕵 Doğum Günün Kutlu Olsun Sherlock Bey! 🕵

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,636
Puanı
1,061
İşte bu be, dış mihrak @xemrexxx’in oyununa gelme. :A
Adımı yazmamış. Ss
EQ9jPKZWkAA533i.jpeg

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
İnşallah ve hep beraber adaşım... teşekkür ediyorum. :A

ULAN BU NEDİR BE KARDEŞİM, BU NASIL BİR ŞEYDİR... NE DESEM, NE KADAR ÖVSEM AZ KALIR... Hayır fotoğraf da fotoğraf yani, kaliteye bak... Saoirse yine büyüledi bizi. :A

Yok mu şöyle manganın yeni sayısı, sızdırılmış hali falan. :A

Görelim artık Eren reisimi... yapsın şovunu, silüetini gördük gerisi yok...
Hiç sorma BU İNANILMAZ BİR ŞEY... BÖYLESİNİ GÖRMEDİM, DUYMADIM BİLMİYORUM... DESTANSI BİR GÜZELLİK... Fotoğrafı atarken bu kadar kaliteli olduğuna hiç dikkat etmedim gerçekten fazla kaliteli... :A

Maalesef elimizde bu dediğin şey yok. Tamı tamına 20 gün beklememiz gerekiyor... Böyle söyleyince çokmuş be, 20 gün nedir...

EREN bu bölümde çıkacak ortaya diye düşünüyorum. İnanıyorum göreceğiz kendisini...
Yorumindada sıva vardı ama :A
o değilde başlıktaki adam harika değil.mi? umarım sizde de bende görundüğu gibidir. Sherlock'a uydu :Z
Sıva mı nerde sıva?? Ben sıva falan yapmadım sadece goygoyumuz ve boşumuz kaliteli dedim. Bundaki katkının kimde olduğunu söylemedim. Düşününce bu katkının kimde olduğu çok bariz değil mi, tabi ki bende... :A :A
Bana kadar yok mu...
Sanmıyorum bu güzelliği paylaşmak zor gibi...

• Güldürdün
  • Harika
Reactions: Sherlock and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
Kolay lokma dediğin seni çiğ çiğ yer haberin olmaz. :A Ama kıyamam. ❤ Burayı kime dedin? Bana mı? 😱
Evet sana :A Meraklı değilmisin? :A
Bana kıymamana sevindim :bhr: :A
Hiç sorma BU İNANILMAZ BİR ŞEY... BÖYLESİNİ GÖRMEDİM, DUYMADIM BİLMİYORUM... DESTANSI BİR GÜZELLİK... Fotoğrafı atarken bu kadar kaliteli olduğuna hiç dikkat etmedim gerçekten fazla kaliteli... :A

Maalesef elimizde bu dediğin şey yok. Tamı tamına 20 gün beklememiz gerekiyor... Böyle söyleyince çokmuş be, 20 gün nedir...

EREN bu bölümde çıkacak ortaya diye düşünüyorum. İnanıyorum göreceğiz kendisini...

Sıva mı nerde sıva?? Ben sıva falan yapmadım sadece goygoyumuz ve boşumuz kaliteli dedim. Bundaki katkının kimde olduğunu söylemedim. Düşününce bu katkının kimde olduğu çok bariz değil mi, tabi ki bende... :A :A

Sanmıyorum bu güzelliği paylaşmak zor gibi...
Tamam, sen ve o ve o sohbette sen olduğun için kaliteli olunuyor demeye getiriyorsun ama şimdi @Sherlock değilde 'X' kişi (isim vermiyeyim şimdi) ile sohbet edersen aynı kalitede olmaz mesela. Yani burada tek kendine değil, ortağımada sıvama yapmış oldun :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Evet sana :A Meraklı değilmisin? :A
Bana kıymamana sevindim :bhr: :A

Tamam, sen ve o ve o sohbette sen olduğun için kaliteli olunuyor demeye getiriyorsun ama şimdi @Sherlock değilde 'X' kişi (isim vermiyeyim şimdi) ile sohbet edersen aynı kalitede olmaz mesela. Yani burada tek kendine değil, ortağımada sıvama yapmış oldun :A
Hayır doğru değil, ben kim olursa olsun kiminle sohbet edersem edeyim oraya kalite katarım... :A Ben olmadım mı adaşımın boşunun ve dolusunun kalitesi olamaz demiş oldum aslında orda. :A Yani o yüzden hiç kurcalama istediğin şeyi elde edemeyeceksin... :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
Görmüşsün sen de demek az değilsin Zey. :A Bende merak ettiğimle kalayım... Seni de görmedik o kadar konuşmaya gerçi...
Bir zamanlar Instagram'ım varken gördük orada tabiki :A
Bir ara gizlenmeyi bıraktım ama şimdi yine gizleniyorum. Nazara geliyorum hemem :( :A güzel değilim halbuki :A
Böylesi daha iyiymiş. Umarım beni görenlerin hafızasından silinirim zamanla :A :A

• Üzücü
Reactions: blacklion

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
Hayır doğru değil, ben kim olursa olsun kiminle sohbet edersem edeyim oraya kalite katarım... :A Ben olmadım mı adaşımın boşunun ve dolusunun kalitesi olamaz demiş oldum aslında orda. :A Yani o yüzden hiç kurcalama istediğin şeyi elde edemeyeceksin... :A
kanını donduracak örneklerle getirtme beni bence :A bu konuda ben haklıyım :bhr:

• Güldürdün
Reactions: MEnes

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
Neyse kimseye ısrar etmiyorum huyum kurusun, zorla güzellik olmaz. :A
Böylesi daha havalı :bhr: Misal @xemrexxx beni 40-45 yaşlarda biri olarak hayal ediyor ve bu benim hoşuma gidiyor :A kim bilir dış görünüşümü nasıl hayal ediyordur, kesin baya çirkinimdir onun dünyasında ama söylemesin :F