🕵 Doğum Günün Kutlu Olsun Sherlock Bey! 🕵

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,030
Puanı
1,060
gidip anketleri açayım sonra bakarım buradaki bildirimlerime :A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
@Sherlock Doğum günün kutlu olsun, canım. :bhr: Hediye olarak bunu seçtim. Dominant, özel, ürkütücü ve klas. :A

gettyimages-1172703598-594x594.jpg

• Harika
Reactions: Sherlock

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,389
Puanı
1,060
Yeni yaşının önce sağlık getirmesini diliyorum. Tüm sevdiklerinle birlikte, sevgi dolu, huzurlu bir yaşın olsun. Doğum günün kutlu olsun 🎂😇🎊🎉

• Harika

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
@Sherlock doğum günün kutlu olsun Enes'im, sevdiklerinle beraber nice mutlu sağlıklı seneler diliyorum sana. 🙏 Hediyelerin. :A

55ea8b4af018fbb8f886e79f.jpg
raw_yigit-ozsener-hayatin-adil-olduguna-inanmiyorum_486068570.jpg
Dmw6zYUW0AElGkE.jpg

• Harika

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Ben de teşekkür ederim bu güzel sözler için. Evet o simgenin anlami var bende ve aslinda konuda baya ayrıntilar gizli :A İlk kutlama konularını açtığım konulardan birinde o fotonun benzeri, bir başkasinda da o yazıların bir kısmı vardı. En son kutlama konunda 'Yaş günün, mesaj yazma kulübü ve yıldönümünü ard arda ben açtım' diye belirtmiştim ve şimdi 4. konuda bana nasip oldu :bhr: her bir konum daha bi detaylı oluyor bu da dostluğumuzun giderek büyüdüğünü gösteriyor 😊 İyi ki Oscar 2019 etkinliğine katılmışım çünkü birbirimizi çok daha iyi tanimamıza vesile oldu.

Rica ederim Dosi hanım, sizin çılgın sürprizlerinizin yanında lafı olmaz. :bhr: Aynen öyle, muhtemelen bundan sonraki bu tarz konular da yine sana nasip olur. Hızına yetişilmesi pek mümkün değil bence. :A Aynen öyle, benim için de anlamı büyük bu tarz konuların. İyi ki yorumlarınla ve puanlarınla katılmışsın ve dostluğumuz iyice büyümüş. :Z

• Harika
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,030
Puanı
1,060
Adaşım, Utku beyciğim ve SABAR düşmanı Dark ne cevap verdi bilmiyorum. Gerçi neye olumsuz yanıt verdiler ondan bile haberim yok. :A Kaçta açtığının önemi yok yahu, önemli olan açmış olman zaten. Tekrardan çok teşekkür ederim. Düşünmen yeterli. :bhr: Düşündüğün fikir yaratıcı olduğu kadar, ufak çaplı kalp krizi geçirtiyor. Bu yüzden gülsem mi ağlasam mı bilemedim. :A Ama gözlerim doldu be...
Ben başta @MEnes 'e sordum, dedimki Sherlock bey'e bir kutlama konusu açacağım, onunla ilgili düşüncelerini belirt, konunin içinde paylaşacağım. 'Ben adaşımı övmem' falan deyip saydi üst üste :T
Ben zaten anında vazgeçtim, daha önce @DarkLegenD e de yazmıştim, o da imkanı yok demişti galiba :A @MasacRE cevap vermeden ona plan iptal dedim zaten ama böylesi daha iyi. Konuma ortak olacaklardı yoksa :A
Aslında o twitterdaki mesajı anında görseydin 20 dakika bekleyecektin şaka olduğunu anlaman için ama şanslısın, sadece 5 dakika falan oldu galiba :F

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,030
Puanı
1,060
Herhangi bir şeye yorum yaparken ıkınacak hâle gelmişim lakin buna rağmen gizemli ve çözülemez birisi için benden yorum yapmamı bekliyorsun. :A
gizemli ve çözülemez mi? :eek:
Konuda belirttik, kaliteli eğlenceli ve iyi bir arkadaş olduğunu. Bunlar yeterli gizemli sayılmaması için :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,030
Puanı
1,060
İnşallah ve tabii ki hep beraber. :D

Tip olarak pek kendisine benzediğim söylenemez. :A Ahahahaha artık inceleme işlerine ortağım @Dosi hanım bakıyor genelde. :A
Zeynep piri oldu bu işin, boşuna dememişler boynuz kulağı geçer diye. :A @Dosi
O hep piriydi de çaktırmıyordu bakma sen. :A Beni cebinden çıkarır. :A @Dosi
Aynen bugün başka konuda da belirttiğim gibi, bu konularda en iyisi benim 😎 :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Ben başta @MEnes 'e sordum, dedimki Sherlock bey'e bir kutlama konusu açacağım, onunla ilgili düşüncelerini belirt, konunin içinde paylaşacağım. 'Ben adaşımı övmem' falan deyip saydi üst üste :T
Ben zaten anında vazgeçtim, daha önce @DarkLegenD e de yazmıştim, o da imkanı yok demişti galiba :A @MasacRE cevap vermeden ona plan iptal dedim zaten ama böylesi daha iyi. Konuma ortak olacaklardı yoksa :A
Aslında o twitterdaki mesajı anında görseydin 20 dakika bekleyecektin şaka olduğunu anlaman için ama şanslısın, sadece 5 dakika falan oldu galiba :F
Tabi ki öyle diyeceğim. O leş adaşımı övüp ne yapacağım sanki. :A Bundan sonra sadece kendimi öveceğim demiştim ahahahahha. :A Aslında benim SAOİRSE RONAN'ı bile hediye olarak vermemem gerekiyordu. O benim, kimseye vermem... Sadece güzelliği görüp gözleri açılsın diye yolladım yoksa yanlış anlaşılma olmasın. :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock and Dosi

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Adaşım, yoldaşım, SABAR'daşım nice mutlu, sağlıklı, huzurlu yıllar diliyorum... Hoş, boş ama bir o kadar da kaliteli olan bu hoş ve boş muhabbetimiz hiç eksik olmasın... :A

Sana inanılmaz mükemmel, destansı bir hediye veriyorum... O muazzam mavi gözlerine kurban be Saoirse...
saoirse-ronan-red-carpet.jpg

Ve son olarak her şey EREN...
hbzk8esqc8x21.jpg

İnşallah ve hep beraber adaşım... teşekkür ediyorum. :A

ULAN BU NEDİR BE KARDEŞİM, BU NASIL BİR ŞEYDİR... NE DESEM, NE KADAR ÖVSEM AZ KALIR... Hayır fotoğraf da fotoğraf yani, kaliteye bak... Saoirse yine büyüledi bizi. :A

Yok mu şöyle manganın yeni sayısı, sızdırılmış hali falan. :A

Görelim artık Eren reisimi... yapsın şovunu, silüetini gördük gerisi yok...

• Harika
Reactions: MEnes

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,030
Puanı
1,060
Tabi ki öyle diyeceğim. O leş adaşımı övüp ne yapacağım sanki. :A Bundan sonra sadece kendimi öveceğim demiştim ahahahahha. :A Aslında benim SAOİRSE RONAN'ı bile hediye olarak vermemem gerekiyordu. O benim, kimseye vermem... Sadece güzelliği görüp gözleri açılsın diye yolladım yoksa yanlış anlaşılma olmasın. :A
Yorumindada sıva vardı ama :A
o değilde başlıktaki adam harika değil.mi? umarım sizde de bende görundüğu gibidir. Sherlock'a uydu :Z

• Güldürdün
Reactions: MEnes and Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060

Üçü hakkında benden benzer bir şey istemiş olsan ya üşenir yazmazdım, ya da hayır derdim hain adaşım gibi. O yüzden ne şaşırdım, ne de kızıyorum. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
gizemli ve çözülemez mi? :eek:
Konuda belirttik, kaliteli eğlenceli ve iyi bir arkadaş olduğunu. Bunlar yeterli gizemli sayılmaması için :A
Onu mazeret olsun diye söyledim yoksa kendisi tahmin edilebilir, sıradan ve düz bir insan. :A Huhahahaha olmayan eski sevgilime bile böyle hakaret etmemiştim. :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock and Dosi

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
@Sherlock Doğum günün kutlu olsun, canım. :bhr: Hediye olarak bunu seçtim. Dominant, özel, ürkütücü ve klas. :A

Teşekkür ediyorum, canım. :bhr: Karizmanın öz oğlu resmen, bu konuda da belirtmem gerekir ki şu an Süper Lig'de forma giyen en iyi futbolculardan birisi... Fenerbahçe'yi terk etsin, Lemina ile beraber orta sahamıza konumlandıralım seneye. :A

• Harika
Reactions: DarkLegenD

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,030
Puanı
1,060
Üçü hakkında benden benzer bir şey istemiş olsan ya üşenir yazmazdım, ya da hayır derdim hain adaşım gibi. O yüzden ne şaşırdım, ne de kızıyorum. :A
Neyse bu sonuç daha iyi oldu. yalnız başlıktaki görsellerin güzelliği baya hoşuma gidiyor :A
acaba alıntıda ne var, bakarım şimdi :A
20200216_231530.png

• Güldürdün