🕵 Doğum Günün Kutlu Olsun Sherlock Bey! 🕵

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,180
Puanı
1,060
D1IuiEaWwAEK9U9.jpg

Forumumuzun sevilen, aktif, kaliteli,çalışkan ve eğlenceli, kiminin renktaşı, kiminin bölümdaşı, kiminin adaşı olarak adlandırılan ve benimde bu forumda çok iyi anlaştığım üyelerin en başlarında gelen, sanata ve sıvama işine ilgisi bol olan sevilen moderatörü @Sherlock bugün yeni yaşına girmiş bulunmakta :Z

Ailesiyle birlikte sağlıklı huzurlu ve mutlu nice seneler dileriz ve biz arkadaşlarıyla da bol bol goygoylu eğlenceli sohbetler dileriz🤗

Doğum gününüz kutlu olsun Sherlock Bey ❤

Hediyelerin:

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,180
Puanı
1,060
@Sherlock Twitter'da ki kısacık süren şakadan dolayı kusura bakma :A uzatmadım artı bu konuyu farklı açacaktim ama @MEnes hevesimi kırdı :T:
@DarkLegenD 'e kendisinden beklenen cevabı verdi ve @MasacRE 'den cevap almadan plan iptal dedim :A
Eee planım iptal olunca bende o fikri düşundüm. Normalde 00.00'da açardım ama o mesajı görmeni sağladiktan sonra açtım :F

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,699
Puanı
1,060
Ekli dosyayı görüntüle 75471
Forumumuzun sevilen, aktif, kaliteli,çalışkan ve eğlenceli, kiminin renktaşı, kiminin bölümdaşı, kiminin adaşı olarak adlandırılan ve benimde bu forumda çok iyi anlaştığım üyelerin en başlarında gelen, sanata ve sıvama işine ilgisi bol olan sevilen moderatörü @Sherlock bugün yeni yaşına girmiş bulunmakta :Z

Ailesiyle birlikte sağlıklı huzurlu ve mutlu nice seneler dileriz ve biz arkadaşlarıyla da bol bol goygoylu eğlenceli sohbetler dileriz🤗

Doğum gününüz kutlu olsun Sherlock Bey ❤

Hediyelerin:

Vay beee, duygulandım ne yalan söyleyeyim. Bütün güzel dilekleriniz ve düşünceleriniz karşılıklı Dosi hanım. Daha önce de söylemiştim, forumun bana kazandırdığı en büyük dostluklardan birisi bu diye. :Z Şimdi çok daha net anladım bunun ne kadar doğru olduğunu. Çok teşekkür ederim, iyi ki varsın. Hep beraber nice senelere inşallah. :bhr:

Hediyelerim için de ayrıca teşekkür ederim Dosi hanım. :Z Ortaklığımızın simgesi olan fotoğraf da gelmiş, ayrıca hediyeler de muazzam. Özellikle Billie'nin şarkısını şu aralar bol bol dinliyorum. :bhr:

• Harika
Reactions: Dosi

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,699
Puanı
1,060
@Sherlock Twitter'da ki kısacık süren şakadan dolayı kusura bakma :A uzatmadım artı bu konuyu farklı açacaktim ama @MEnes hevesimi kırdı :T:
@DarkLegenD 'e kendisinden beklenen cevabı verdi ve @MasacRE 'den cevap almadan plan iptal dedim :A
Eee planım iptal olunca bende o fikri düşundüm. Normalde 00.00'da açardım ama o mesajı görmeni sağladiktan sonra açtım :F

Adaşım, Utku beyciğim ve SABAR düşmanı Dark ne cevap verdi bilmiyorum. Gerçi neye olumsuz yanıt verdiler ondan bile haberim yok. :A Kaçta açtığının önemi yok yahu, önemli olan açmış olman zaten. Tekrardan çok teşekkür ederim. Düşünmen yeterli. :bhr: Düşündüğün fikir yaratıcı olduğu kadar, ufak çaplı kalp krizi geçirtiyor. Bu yüzden gülsem mi ağlasam mı bilemedim. :A Ama gözlerim doldu be...

• Güldürdün
Reactions: Dosi and MEnes

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Herhangi bir şeye yorum yaparken ıkınacak hâle gelmişim lakin buna rağmen gizemli ve çözülemez birisi için benden yorum yapmamı bekliyorsun. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi and Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,699
Puanı
1,060
İyi ki doğdun Enes. Nice mutlu senelerin olsun. 🖤 @Sherlock

Nickin sayesinde kafamda doğal olarak canlanan bu zat-ı muhteremle benzerliğin var mıdır bilemem ama büyüteçle inceleyecek vakan çok olsun. :A

images

İnşallah ve tabii ki hep beraber. :D

Tip olarak pek kendisine benzediğim söylenemez. :A Ahahahaha artık inceleme işlerine ortağım @Dosi hanım bakıyor genelde. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi and blacklion

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,180
Puanı
1,060
Vay beee, duygulandım ne yalan söyleyeyim. Bütün güzel dilekleriniz ve düşünceleriniz karşılıklı Dosi hanım. Daha önce de söylemiştim, forumun bana kazandırdığı en büyük dostluklardan birisi bu diye. :Z Şimdi çok daha net anladım bunun ne kadar doğru olduğunu. Çok teşekkür ederim, iyi ki varsın. Hep beraber nice senelere inşallah. :bhr:

Hediyelerim için de ayrıca teşekkür ederim Dosi hanım. :Z Ortaklığımızın simgesi olan fotoğraf da gelmiş, ayrıca hediyeler de muazzam. Özellikle Billie'nin şarkısını şu aralar bol bol dinliyorum. :bhr:
Ben de teşekkür ederim bu güzel sözler için. Evet o simgenin anlami var bende ve aslinda konuda baya ayrıntilar gizli :A İlk kutlama konularını açtığım konulardan birinde o fotonun benzeri, bir başkasinda da o yazıların bir kısmı vardı. En son kutlama konunda 'Yaş günün, mesaj yazma kulübü ve yıldönümünü ard arda ben açtım' diye belirtmiştim ve şimdi 4. konuda bana nasip oldu :bhr: her bir konum daha bi detaylı oluyor bu da dostluğumuzun giderek büyüdüğünü gösteriyor 😊 İyi ki Oscar 2019 etkinliğine katılmışım çünkü birbirimizi çok daha iyi tanimamıza vesile oldu.

• Harika
Reactions: Sherlock

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Adaşım, yoldaşım, SABAR'daşım nice mutlu, sağlıklı, huzurlu yıllar diliyorum... Hoş, boş ama bir o kadar da kaliteli olan bu hoş ve boş muhabbetimiz hiç eksik olmasın... :A

Sana inanılmaz mükemmel, destansı bir hediye veriyorum... O muazzam mavi gözlerine kurban be Saoirse...
saoirse-ronan-red-carpet.jpg

Ve son olarak her şey EREN...
hbzk8esqc8x21.jpg

• Güldürdün
  • Harika
Reactions: Dosi and Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,699
Puanı
1,060