🕵 Doğum Günün Kutlu Olsun Sherlock Bey! 🕵

gidip anketleri açayım sonra bakarım buradaki bildirimlerime :A

@Sherlock Doğum günün kutlu olsun, canım. :bhr: Hediye olarak bunu seçtim. Dominant, özel, ürkütücü ve klas. :A

gettyimages-1172703598-594x594.jpg

• Harika
Reactions: Sherlock
Yeni yaşının önce sağlık getirmesini diliyorum. Tüm sevdiklerinle birlikte, sevgi dolu, huzurlu bir yaşın olsun. Doğum günün kutlu olsun 🎂😇🎊🎉

• Harika
@Sherlock doğum günün kutlu olsun Enes'im, sevdiklerinle beraber nice mutlu sağlıklı seneler diliyorum sana. 🙏 Hediyelerin. :A

55ea8b4af018fbb8f886e79f.jpg
raw_yigit-ozsener-hayatin-adil-olduguna-inanmiyorum_486068570.jpg
Dmw6zYUW0AElGkE.jpg

• Harika
Ben de teşekkür ederim bu güzel sözler için. Evet o simgenin anlami var bende ve aslinda konuda baya ayrıntilar gizli :A İlk kutlama konularını açtığım konulardan birinde o fotonun benzeri, bir başkasinda da o yazıların bir kısmı vardı. En son kutlama konunda 'Yaş günün, mesaj yazma kulübü ve yıldönümünü ard arda ben açtım' diye belirtmiştim ve şimdi 4. konuda bana nasip oldu :bhr: her bir konum daha bi detaylı oluyor bu da dostluğumuzun giderek büyüdüğünü gösteriyor 😊 İyi ki Oscar 2019 etkinliğine katılmışım çünkü birbirimizi çok daha iyi tanimamıza vesile oldu.

Rica ederim Dosi hanım, sizin çılgın sürprizlerinizin yanında lafı olmaz. :bhr: Aynen öyle, muhtemelen bundan sonraki bu tarz konular da yine sana nasip olur. Hızına yetişilmesi pek mümkün değil bence. :A Aynen öyle, benim için de anlamı büyük bu tarz konuların. İyi ki yorumlarınla ve puanlarınla katılmışsın ve dostluğumuz iyice büyümüş. :Z

• Harika
Reactions: Dosi
Adaşım, Utku beyciğim ve SABAR düşmanı Dark ne cevap verdi bilmiyorum. Gerçi neye olumsuz yanıt verdiler ondan bile haberim yok. :A Kaçta açtığının önemi yok yahu, önemli olan açmış olman zaten. Tekrardan çok teşekkür ederim. Düşünmen yeterli. :bhr: Düşündüğün fikir yaratıcı olduğu kadar, ufak çaplı kalp krizi geçirtiyor. Bu yüzden gülsem mi ağlasam mı bilemedim. :A Ama gözlerim doldu be...
Ben başta @MEnes 'e sordum, dedimki Sherlock bey'e bir kutlama konusu açacağım, onunla ilgili düşüncelerini belirt, konunin içinde paylaşacağım. 'Ben adaşımı övmem' falan deyip saydi üst üste :T
Ben zaten anında vazgeçtim, daha önce @DarkLegenD e de yazmıştim, o da imkanı yok demişti galiba :A @MasacRE cevap vermeden ona plan iptal dedim zaten ama böylesi daha iyi. Konuma ortak olacaklardı yoksa :A
Aslında o twitterdaki mesajı anında görseydin 20 dakika bekleyecektin şaka olduğunu anlaman için ama şanslısın, sadece 5 dakika falan oldu galiba :F

Herhangi bir şeye yorum yaparken ıkınacak hâle gelmişim lakin buna rağmen gizemli ve çözülemez birisi için benden yorum yapmamı bekliyorsun. :A
gizemli ve çözülemez mi? 😱
Konuda belirttik, kaliteli eğlenceli ve iyi bir arkadaş olduğunu. Bunlar yeterli gizemli sayılmaması için :A

İnşallah ve tabii ki hep beraber. :D

Tip olarak pek kendisine benzediğim söylenemez. :A Ahahahaha artık inceleme işlerine ortağım @Dosi hanım bakıyor genelde. :A
Zeynep piri oldu bu işin, boşuna dememişler boynuz kulağı geçer diye. :A @Dosi
O hep piriydi de çaktırmıyordu bakma sen. :A Beni cebinden çıkarır. :A @Dosi
Aynen bugün başka konuda da belirttiğim gibi, bu konularda en iyisi benim 😎 :A

Ben başta @MEnes 'e sordum, dedimki Sherlock bey'e bir kutlama konusu açacağım, onunla ilgili düşüncelerini belirt, konunin içinde paylaşacağım. 'Ben adaşımı övmem' falan deyip saydi üst üste :T
Ben zaten anında vazgeçtim, daha önce @DarkLegenD e de yazmıştim, o da imkanı yok demişti galiba :A @MasacRE cevap vermeden ona plan iptal dedim zaten ama böylesi daha iyi. Konuma ortak olacaklardı yoksa :A
Aslında o twitterdaki mesajı anında görseydin 20 dakika bekleyecektin şaka olduğunu anlaman için ama şanslısın, sadece 5 dakika falan oldu galiba :F
Tabi ki öyle diyeceğim. O leş adaşımı övüp ne yapacağım sanki. :A Bundan sonra sadece kendimi öveceğim demiştim ahahahahha. :A Aslında benim SAOİRSE RONAN'ı bile hediye olarak vermemem gerekiyordu. O benim, kimseye vermem... Sadece güzelliği görüp gözleri açılsın diye yolladım yoksa yanlış anlaşılma olmasın. :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock and Dosi
Adaşım, yoldaşım, SABAR'daşım nice mutlu, sağlıklı, huzurlu yıllar diliyorum... Hoş, boş ama bir o kadar da kaliteli olan bu hoş ve boş muhabbetimiz hiç eksik olmasın... :A

Sana inanılmaz mükemmel, destansı bir hediye veriyorum... O muazzam mavi gözlerine kurban be Saoirse...
saoirse-ronan-red-carpet.jpg

Ve son olarak her şey EREN...
hbzk8esqc8x21.jpg

İnşallah ve hep beraber adaşım... teşekkür ediyorum. :A

ULAN BU NEDİR BE KARDEŞİM, BU NASIL BİR ŞEYDİR... NE DESEM, NE KADAR ÖVSEM AZ KALIR... Hayır fotoğraf da fotoğraf yani, kaliteye bak... Saoirse yine büyüledi bizi. :A

Yok mu şöyle manganın yeni sayısı, sızdırılmış hali falan. :A

Görelim artık Eren reisimi... yapsın şovunu, silüetini gördük gerisi yok...

• Harika
Reactions: MEnes
Tabi ki öyle diyeceğim. O leş adaşımı övüp ne yapacağım sanki. :A Bundan sonra sadece kendimi öveceğim demiştim ahahahahha. :A Aslında benim SAOİRSE RONAN'ı bile hediye olarak vermemem gerekiyordu. O benim, kimseye vermem... Sadece güzelliği görüp gözleri açılsın diye yolladım yoksa yanlış anlaşılma olmasın. :A
Yorumindada sıva vardı ama :A
o değilde başlıktaki adam harika değil.mi? umarım sizde de bende görundüğu gibidir. Sherlock'a uydu :Z

• Güldürdün
Reactions: MEnes and Sherlock

Üçü hakkında benden benzer bir şey istemiş olsan ya üşenir yazmazdım, ya da hayır derdim hain adaşım gibi. O yüzden ne şaşırdım, ne de kızıyorum. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi
gizemli ve çözülemez mi? 😱
Konuda belirttik, kaliteli eğlenceli ve iyi bir arkadaş olduğunu. Bunlar yeterli gizemli sayılmaması için :A
Onu mazeret olsun diye söyledim yoksa kendisi tahmin edilebilir, sıradan ve düz bir insan. :A Huhahahaha olmayan eski sevgilime bile böyle hakaret etmemiştim. :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock and Dosi
@Sherlock Doğum günün kutlu olsun, canım. :bhr: Hediye olarak bunu seçtim. Dominant, özel, ürkütücü ve klas. :A

Teşekkür ediyorum, canım. :bhr: Karizmanın öz oğlu resmen, bu konuda da belirtmem gerekir ki şu an Süper Lig'de forma giyen en iyi futbolculardan birisi... Fenerbahçe'yi terk etsin, Lemina ile beraber orta sahamıza konumlandıralım seneye. :A

• Harika
Reactions: DarkLegenD
Üçü hakkında benden benzer bir şey istemiş olsan ya üşenir yazmazdım, ya da hayır derdim hain adaşım gibi. O yüzden ne şaşırdım, ne de kızıyorum. :A
Neyse bu sonuç daha iyi oldu. yalnız başlıktaki görsellerin güzelliği baya hoşuma gidiyor :A
acaba alıntıda ne var, bakarım şimdi :A
20200216_231530.png

• Güldürdün