AMC The Walking Dead 10. Sezon Yorumları

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
10x1

Şimdi izledim fena bir açılış olmadı. Umarım son sezon olur eski bölümleri ile hiç alakası kalmadı artık karakterler bile izlettirmiyor. Bir Carol ve Darly'nin sahneleri eskiyi anımsatıyor. :/ Michone da yine kral. :Z

Bu roket olayı kesin Rick'in gittiği yerden geliyor, bu sezon orayı göreceğiz gibi çünkü derici adamların hikayesi esneyecek gibi durmuyor. :A

Aeron niye saçmaladı dedin adam iki sevdiği adamı kaybetti? @MasacRE

7.4/10

@Çiğdem @Harunnn60 @DarkLegenD @bazinga

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
10x1

Şimdi izledim fena bir açılış olmadı. Umarım son sezon olur eski bölümleri ile hiç alakası kalmadı artık karakterler bile izlettirmiyor. Bir Carol ve Darly'nin sahneleri eskiyi anımsatıyor. :/ Michone da yine kral. :Z

Bu roket olayı kesin Rick'in gittiği yerden geliyor, bu sezon orayı göreceğiz gibi çünkü derici adamların hikayesi esneyecek gibi durmuyor. :A

Aeron niye saçmaladı dedin adam iki sevdiği adamı kaybetti? @MasacRE

@Çiğdem @Harunnn60 @DarkLegenD @bazinga
Saçmalamadan kastım senaristlerin her sezon bir karaktere gruptakilere zarar verecek hareketler yaptırtması. Bu sezon için de Aaron'dan öyle bir izlenim aldım. Hem sondaki katliamda Aaron ile ilgili birisinin öldüğünü hatırlamıyorum? Jesus daha önce ölmüştü. Önceki sevgilisi çok daha önce öldü zaten. Son katliamda sevdiklerini kaybedenler bile daha iyi durumdayken Aaron'un bir anda böyle olması saçma geldi bana.

• Beğendim
Reactions: mrt-06

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Saçmalamadan kastım senaristlerin her sezon bir karaktere gruptakilere zarar verecek hareketler yaptırtması. Bu sezon için de Aaron'dan öyle bir izlenim aldım. Hem sondaki katliamda Aaron ile ilgili birisinin öldüğünü hatırlamıyorum? Jesus daha önce ölmüştü. Önceki sevgilisi çok daha önce öldü zaten. Son katliamda sevdiklerini kaybedenler bile daha iyi durumdayken Aaron'un bir anda böyle olması saçma geldi bana.
Kolunu da kaybetti adam, bundan dolayı yaşadığı "eksiklik" hissi bunları yaptırabilir bence. Hem dediğim gibi sevgilisi öldü, Jesus da onun için önemliydi. Bunlar birleşince delirmemesi elde değil....

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
10x2

Güzel bölümdü, fısıldayanlar üzerinden gitti hep. Alfa'nın oyunculuğunu çok beğeniyorum, aksanı da harika.. Geçmişten sahneler gösterdiler ama keşke.... Beta'nın da yüzünü görseydik. Onun da hikayesini izledik biraz. Son sahnede yine füze yağdı ve Alfa uçağı gördü...

8/10

@Çiğdem @Harunnn60 @MasacRE @DarkLegenD

• Beğendim
Reactions: DarkLegenD

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: MasacRE

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
İzleyenlere birkaç sorum olacak. :A

Bu doktorun tam olarak amacı ne, neden Siddiq'i öldüdü. Bu insanlar neden hasta oluyor ve Rosite hangi bölüm ne zaman hasta oldu ben mi kaçırdım. Birde bu Beta adam kim acaba doktor mu :A

@Çiğdem @Harunnn60 @MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Bu doktorun tam olarak amacı ne, neden Siddiq'i öldüdü. Bu insanlar neden hasta oluyor ve Rosite hangi bölüm ne zaman hasta oldu ben mi kaçırdım. Birde bu Beta adam kim acaba doktor mu :A

İlk bölümden sonrasını izlemedim ya, orada duruyor şu an :A

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com

Bu olaylar hangi bölümde gerçekleşiyor? :A 3. bölüm falan mı?