eTV MusicSurvivor 9. Sezon Şampiyonu / Şebnem Ferah - dreamy

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Tebrik ederim @dreamy Şebnem Ferah çok sevdigim bir rock kadın şarkıcıdır. Sesi muazzamdır 1.lik için muhteşem bir şarkıydı. ?

@Yiğitt sende 1. Oldun sayilir. Finalistlik ve 1.'lik arasında pek fark gören biri değilim. Yıldız abla ve damar şarkıları ile cok guzel bir is cikardin. Herkes sevmez Yıldız'ı ama sen 1.'liğe ortak oldun. Senin stratejinin önemi büyük, tebrik ederim. ?

Yeni sezonu merakla bekliyoruz. ?? @Çiğdem @kerem
Sanada tşşkler inş güzel bir sezon daha bekliyor bizi :Z :Z :Z

• Beğendim
Reactions: blacklion

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,827
Puanı
1,060
@dreamy verdiğim destekler sayesinde birinci olsun benden sana tebrikler, senden de teşekkür bekliyorum bana :A

@Yiğitt 1-2 şarkı dışında Yıldız'ı hep destekledim, buraya kadar geldin kazandın farz ediyorum kaybetmiş değilsin tebrik ediyorum seni de :)

@Çiğdem ve @kerem sizlere de ayrı ayrı teşekkürler, özellikle Kerem çok çok iyi bir iş çıkardın :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@dreamy verdiğim destekler sayesinde birinci olsun benden sana tebrikler, senden de teşekkür bekliyorum bana :A

@Yiğitt 1-2 şarkı dışında Yıldız'ı hep destekledim, buraya kadar geldin kazandın farz ediyorum kaybetmiş değilsin tebrik ediyorum seni de :)

@Çiğdem ve @kerem sizlere de ayrı ayrı teşekkürler, özellikle Kerem çok çok iyi bir iş çıkardın :D
Tüm başkanlar @dreamy a çalıstılar atacanda veremeyerek ona bir bakıma yanı @dreamy çok yaşa MS başkanları diyip sizi basınızın üstünde taşımalı :A :A :A Tabi @Yiğitt de centilmen bir bey olarak alıcağınız olsun diyip carlayıp sonrada haydin eğlenelim demeli :A :A :A

• Güldürdün
Reactions: dreamy and serhatt

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,721
Puanı
710
Beni buraya kadar destekleyenlere çok teşekkür ediyorum. Forumun artık mihenk taşlarından biri oldu bu format, yani aktiflik o dönem azalsa bile onun sayesinde tekrar yükselişe geçen bir etkinlikten bahsediyoruz. Daha önce birkaç kez yarıştım, en iyi derecem Gripin ile yarı finaldi bu sezon bu rekorumu da kırmış oldum.

Kendim şampiyon olmamın yanısıra Şebnem Ferah gibi bir efsaneyle de bunu başarmak çok daha önemli benim için. Buraya kadar harika geldiği için ve zorlu bir rakip olduğu için @Yiğitt e de kocaman tebrikler. Zaten ikimiz de hak ediyorduk bu saatten sonra... :bhr:

Son olarak yarışmayı 5. haftaya kadar sunan ve her ne kadar imkansızlıkları olsa da MS’ye desteğini sürdüren @Çiğdem e ve onun ardından yarışmayı başarılı şekilde sırtlayan @kerem e de teşekkürler. :bhr:

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Final puanı avantajı ve forumda da çok sevilen bir isim olması sebebiyle Yıldız Tilbe kazanır diye düşünüyordum, şaşırdım bu sonuca :D @dreamy tebrik ederim çok başarılı bir yarışma çıkardın, kaç sezondur sonlara kadar gelip tıkanıyordun bir yerlerde. Bu sefer ulaştın şampiyonluğuna :A @Yiğitt sana da tebrikler. Finale kadar geldin sonuçta, 3-5 puanın önemi yok. Sen de şampiyon sayılırsın bir yerde :A

@kerem ve @Çiğdem Size de teşekkürler, emeklerinize sağlık. Kolay bir iş değil her hafta her hafta vaktinizi ayırıp burada bu işlerle uğraşmak :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Beni buraya kadar destekleyenlere çok teşekkür ediyorum. Forumun artık mihenk taşlarından biri oldu bu format, yani aktiflik o dönem azalsa bile onun sayesinde tekrar yükselişe geçen bir etkinlikten bahsediyoruz. Daha önce birkaç kez yarıştım, en iyi derecem Gripin ile yarı finaldi bu sezon bu rekorumu da kırmış oldum.

Kendim şampiyon olmamın yanısıra Şebnem Ferah gibi bir efsaneyle de bunu başarmak çok daha önemli benim için. Buraya kadar harika geldiği için ve zorlu bir rakip olduğu için @Yiğitt e de kocaman tebrikler. Zaten ikimiz de hak ediyorduk bu saatten sonra... :bhr:

Son olarak yarışmayı 5. haftaya kadar sunan ve her ne kadar imkansızlıkları olsa da MS’ye desteğini sürdüren @Çiğdem e ve onun ardından yarışmayı başarılı şekilde sırtlayan @kerem e de teşekkürler. :bhr:
Kaybetsende fark etmezdi @Yiğitt şuan gururlu bence hatta yarı finale kalan @ozgur2113 de yanı son üçlü olarak bence damga vurdunuz bu sezona ve daha önce şampiyon olmayan biri olmasıda daha anlamlı oldu :Z :Z :Z

• Harika
Reactions: Yiğitt and dreamy