Şokopop

dreamy

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,643
Puanı
710
Screen-Shot-2018-12-28-at-18.01.48-800x533.png

Türkiye tarihindeki kavga, küslük, polemik vs. gibi magazinsel olayları ustaca inceleyip pek bilinmeyenleri açığa çıkaran Youtube kanalı. Sahibinin deyimiyle: magazinin derin çukuru.

dreamy

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,643
Puanı
710
Daha önce ismini birçok kez duymuştum. Ama biraz önce izlemeye fırsatım oldu, bu videoyu çok beğendim. Diğer partları merakla bekliyorum tam istediğim gibi müzikal bir altyapı da var :A

• İlginç
Reactions: xBUGRAx

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Daha önce ismini birçok kez duymuştum. Ama biraz önce izlemeye fırsatım oldu, bu videoyu çok beğendim. Diğer partları merakla bekliyorum tam istediğim gibi müzikal bir altyapı da var :A

Bu gelene kadar Seren - Gülben'i izle. Sonra Hande - Demet. :A Hande ve Demet videosunda İzel de var. :A

• Güldürdün
Reactions: dreamy

dreamy

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,643
Puanı
710
Hande ve Demet İzel'i silmeden yükselemezdi çünkü. :A
İzledim Part-1’i :F Dediğin gibi daha önce izlemeliymişim ama telafi edeceğim normalde magazinden nefret ederim ama müzik varsa ben de varım :A

Bence çok ağır konuşuyorsun Handelik bir durum yok ortada şu an. Altan Çetin İzel’den dönüp tekrar Hande’yi seçmişse kadının ne suçu var :A Gerçi daha 2 part varmış her şey olabilir. Asıl kaos 2. kısımda. :Z

• Güldürdün

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
İzledim Part-1’i :F Dediğin gibi daha önce izlemeliymişim ama telafi edeceğim normalde magazinden nefret ederim ama müzik varsa ben de varım :A

Bence çok ağır konuşuyorsun Handelik bir durum yok ortada şu an. Altan Çetin İzel’den dönüp tekrar Hande’yi seçmişse kadının ne suçu var :A Gerçi daha 2 part varmış her şey olabilir. Asıl kaos 2. kısımda. :Z

Aynını Sinan Akçıl'a da yaptı sonra. Var bi takıklık İzel'e. :A İzel tweet atmıştı 2012'de.

“Hande amacın beni çıldırtmaktı ve nihayet 10 küsur yıl sonra başardın! Benden ve sevdiklerimden uzak dur artık. Temizle şu kalbini, benim bile sabrımı tükettin... Sahte melek. Konu 15 senedir süren bir konu. Nedenlerini yazmaya buradaki harfler yetmez. Tek ricam, iki tarafın da sevenleri karışmasınlar. Olay çok uzun ve hiçbir şeyi bilmiyorsunuz. Ne kıskançlık, ne reklam. Yoksa 15 yıl beklemezdim. Sabrımı zorladınız, patlattınız. Kendime yakıştıramadığım bir hareket yaptırdınız. Hep işimi yaptım, yapmaya da devam edeceğim. Size rağmen!” Hande Yener, İzel’e cevap vermek yerine sadece onun yazdıklarını retweet etti. Bunun üzerine İzel, bir tweet daha attı: “Sen gerçekten haklı ve masum olsaydın, yazdıklarımı retweet yapmak yerine ‘Hayırdır ne oldu?’ diye yazardın. Hadi bunu da retweet yap.”

• İlginç

dreamy

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,643
Puanı
710
Aynını Sinan Akçıl'a da yaptı sonra. Var bi takıklık İzel'e. :A İzel tweet atmıştı 2012'de.

“Hande amacın beni çıldırtmaktı ve nihayet 10 küsur yıl sonra başardın! Benden ve sevdiklerimden uzak dur artık. Temizle şu kalbini, benim bile sabrımı tükettin... Sahte melek. Konu 15 senedir süren bir konu. Nedenlerini yazmaya buradaki harfler yetmez. Tek ricam, iki tarafın da sevenleri karışmasınlar. Olay çok uzun ve hiçbir şeyi bilmiyorsunuz. Ne kıskançlık, ne reklam. Yoksa 15 yıl beklemezdim. Sabrımı zorladınız, patlattınız. Kendime yakıştıramadığım bir hareket yaptırdınız. Hep işimi yaptım, yapmaya da devam edeceğim. Size rağmen!” Hande Yener, İzel’e cevap vermek yerine sadece onun yazdıklarını retweet etti. Bunun üzerine İzel, bir tweet daha attı: “Sen gerçekten haklı ve masum olsaydın, yazdıklarımı retweet yapmak yerine ‘Hayırdır ne oldu?’ diye yazardın. Hadi bunu da retweet yap.”
Sen bunu kendi magazinsel belgelerinden buldun dimi :A :A

İleriki zamanlarda belki Şokopop ele alır göreceğiz ama ilk partta Hande’lik bir şey yok dediğim gibi. :A Bu arada Sezen Aksu ne yüce insanmış Hande sakinleştiriciyle gitmiş yanına. :F

• Güldürdün

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Sen bunu kendi magazinsel belgelerinden buldun dimi :A :A

İleriki zamanlarda belki Şokopop ele alır göreceğiz ama ilk partta Hande’lik bir şey yok dediğim gibi. :A Bu arada Sezen Aksu ne yüce insanmış Hande sakinleştiriciyle gitmiş yanına. :F

Almamıştı sanırım o ilk ben de. :F Kullanamadım belgelerimi neyse bir dahaki MS'ye İzel bir sürü hit çıkaracak inş rahat rahat yarışırım. :A:A Sezen ve Ajda laf sokacak ama ileride. :A :A

• Güldürdün

dreamy

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,643
Puanı
710
Almamıştı sanırım o ilk ben de. :F Kullanamadım belgelerimi neyse bir dahaki MS'ye İzel bir sürü hit çıkaracak inş rahat rahat yarışırım. :A:A Sezen ve Ajda laf sokacak ama ileride. :A :A
Spoiler verme demiştim oysaki. :A Ne hiti bee yeni albüm mü çıkarıyor. :A

Yıldız’a yaptığı gibi yani. :A :A

• Güldürdün

eros

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,439
Puanı
559
Forum sayesinde keşfettim de :) Konuşma Dilini çok beģendim..

dreamy

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,643
Puanı
710
Part-2’yi izledim :A @xBUGRAx

Demet, Hande daha farklı şeyler denemeseydi yerini sağlamlaştırabilecek miydi bilmiyorum. :A Apayrı albümü o zamanlar pek tiraj elde edememiş ama şu an Türk popunun en iyi albümleri arasında gösteriliyor...

Demet’in İbrahim Kutluay’dan intikamı... Önce saygı duydum ama Demet’in Hande’nin ismiyle dalga geçtiğini öğrenince soğudum tekrar :A yazık...

Gülşen ile Nez’in yaşadığı olayları biliyor musun ayağını kaydırmış falan demiş videoda. :A Erol Köse ile alakalıymış sanırım :F

• Güldürdün

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
3. Partta ki Demet'in Gülben'e ayar verdiği bölüm şahane.:F Bebek şarkısı Gülben için yazılmış ama Gülben Demet ile aynı yapımcıda olduğu için Yapımcıya Demet ile ilgili kötü sözler söylemiş bunun üzerine Demet şarkıyı verdirtmemis Gülben'e ve kendi söylemiş. Bu nasıl bir harekettir.:F @dreamy @xBUGRAx

• Güldürdün
Reactions: dreamy and xBUGRAx

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
3. Partta ki Demet'in Gülben'e ayar verdiği bölüm şahane.:F Bebek şarkısı Gülben için yazılmış ama Gülben Demet ile aynı yapımcıda olduğu için Yapımcıya Demet ile ilgili kötü sözler söylemiş bunun üzerine Demet şarkıyı verdirtmemis Gülben'e ve kendi söylemiş. Bu nasıl bir harekettir.:F @dreamy @xBUGRAx

Dinlemiyorum öğrendiğimden beri. :A Zaten yakışmazdı Gülben'e sözleri çok hafifmeşrep. :A:A

• Güldürdün
Reactions: sokak sanati