TVen Entrika Konağı 5.Bölüm (Sezon Finali)

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
  • Harika
Reactions: alperuz and serhatt

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@xemrexxx @mrt-06 profilinde bana saf anlamıyor Atacanın dizisini diyordu büyük patron biz çıktık ayoll @Bully ile :F :F :F

@serhatt seninde kasetini saklamısız sen bizi bitirmekten bahsediyordun ama senide @xBUGRAx gibi kapı dışarı attırıcaz sonra @sokak sanati gelecek sıra :Z:Z:Z

Aaa bu arada ben ilaçları vermeyi unutup zehirlenmesini acaba bilerekmi engelliyordum iyileşsinde onların işini bitirsin diye :A :A :A

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
@xemrexxx @mrt-06 profilinde bana saf anlamıyor Atacanın dizisini diyordu büyük patron biz çıktık ayoll @Bully ile :F :F :F

@serhatt seninde kasetini saklamısız sen bizi bitirmekten bahsediyordun ama senide @xBUGRAx gibi kapı dışarı attırıcaz sonra @sokak sanati gelecek sıra :Z:Z:Z

Aaa bu arada ben ilaçları vermeyi unutup zehirlenmesini acaba bilerekmi engelliyordum iyileşsinde onların işini bitirsin diye :A :A :A
Aaaaa evet güzel bir noktaya değinmişsin ablacım bilerek yapmış olabilirsin, parçaları birleştirince. :A:A

En sonunda konağa hanım olarak bitireceğiz. :F @Bully seni aldatmazsa. :A

• Güldürdün
  • Harika
Reactions: Bully and Çiğdem

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,465
Puanı
1,060

Kız sen nohut kadar aklınla benimle başa çıkamazsın, @Bully e iki cilve yaptığım zaman konağın kapısının önüne sen konacaksın :A @xemrexxx

• Güldürdün
Reactions: Bully and Çiğdem

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,465
Puanı
1,060
@pompy Öyledir ve üçüncü ayrı konuya şuan diyelim yine çatlasın @serhatt :A :A :A
71326

• İlginç
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060