İngiltere Premier Lig - Genel Yorum & Sohbet Konusu

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Bu sene de bir testisli çıkacaktır mutlaka :A Artık o Liverpool mu olur Bayern mi olur Juve mi olur veya diğer büyük takımlardan mı olur bilemem ama biri dur diyecektir :A Yalnız Barca olmasın yeter o takım onun dışında bütün takımlar kabulümdür :A

Şu şahıs varken Barça'nın City ile kapışabileceği bir gerçeklik mevcut değil Utku beyciğim. :A

70389

• Güldürdün
  • Üzücü
Reactions: MasacRE and MEnes

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Onur Erdem'in fanlığı ağır bastı orada biraz Utku beyciğim. Ama güzel transferler de yaptılar, David Luiz hamlesi de güzel oldu. Benim dördüncülük için adaylarım ManU ve Arsenal, ikisi arasından da Arsenal'ı bir adım önde görüyorum. :A
Chelsea Hazard'ın gidişiyle çok büyük güç kaybetti. Hoca da değişti ayrıca. O yüzden Arsenal ve ManU daha yakın duruyor 4-5'e evet ama ilk 3'de saydığımız takımlardan sonra başka bir takım araya girse de şaşırmam ben Şerlok beyciğim :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Chelsea Hazard'ın gidişiyle çok büyük güç kaybetti. Hoca da değişti ayrıca. O yüzden Arsenal ve ManU daha yakın duruyor 4-5'e evet ama ilk 3'de saydığımız takımlardan sonra başka bir takım araya girse de şaşırmam ben Şerlok beyciğim :A

İŞTE PREMIER LİG BU! Utku beyciğim. :A

Şaka maka ilk üç belli ya, imkanı yok değişmesinin bence. :A Dördüncü de Arsenal olur kapatırız sezonu, daha Pogba gidebilir ManU'da. :A Gitmezse olay çıkarır falan. :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Bu sene de bir testisli çıkacaktır mutlaka :A Artık o Liverpool mu olur Bayern mi olur Juve mi olur veya diğer büyük takımlardan mı olur bilemem ama biri dur diyecektir :A Yalnız Barca olmasın yeter o takım onun dışında bütün takımlar kabulümdür :A
Liverpool'u ezeriz, Bayern gitsin mahalle takımlarına 23 tane atıp antreman yapsın, Juventus en son Ajax'ın gençlerinin önünde diz çöküyordu. :A Sadece 3 cümle ile City'e kupayı kazandırdım. :A Fakat ciddiyim City bu yıl dünyanın en iyi 3-4 takımından biri olduğunu kanıtlar. Yarı final garanti. :A

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Liverpool'u ezeriz, Bayern gitsin mahalle takımlarına 23 tane atıp antreman yapsın, Juventus en son Ajax'ın gençlerinin önünde diz çöküyordu. :A Sadece 3 cümle ile City'e kupayı kazandırdım. :A Fakat ciddiyim City bu yıl dünyanın en iyi 3-4 takımından biri olduğunu kanıtlar. Yarı final garanti. :A

Ezdin şu an. :A Geldi mi? :A

70390

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com

Şaka maka ilk üç belli ya, imkanı yok değişmesinin bence. :A Dördüncü de Arsenal olur kapatırız sezonu, daha Pogba gidebilir ManU'da. :A Gitmezse olay çıkarır falan. :A
Wolverhampton koşa koşa geliyor ilk 4'e girmek için. :A Üstüne de bi' Avrupa Ligi kupası ohhhh. :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

İlk üç net ya, bu sene üçlü bir yarış olmalı. En büyük sıkıntıları kadro genişliğiydi, onun için de hamleler yaptı Tottenham. Artık City ve Liverpool'un yanında şampiyonluk yarışı vermeli yani, diğerlerine fark atmalı bu üç takım :A

Sonrası için bilemiyorum yine ben Arsenal o kadar iyi görünmüyor bana, sadece dördüncülük için adaylardan biri işte bence :A

• Beğendim

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
İlk üç net ya, bu sene üçlü bir yarış olmalı. En büyük sıkıntıları kadro genişliğiydi, onun için de hamleler yaptı Tottenham. Artık City ve Liverpool'un yanında şampiyonluk yarışı vermeli yani, diğerlerine fark atmalı bu üç takım :A

Sonrası için bilemiyorum yine ben Arsenal o kadar iyi görünmüyor bana, sadece dördüncülük için adaylardan biri işte bence :A

Tottenham baya sağlam oldu Utku beyciğim, Eriksen'i de tutabilirse direkt ilk üç belli yani. :A Şöyle bir şey var Utku beyciğim, geçen sene City ve Liverpool'un topladığı puanlar ortada, yine o ayarda performans sergilerse bu iki takım başka herhangi bir takımın bu yamyamlara yaklaşma şansı zaten yok, City ve Liverpool bence yine çok açık ara iki favori şampiyonluk için. :A

Ama City'de Sane gitti, Liverpool'da Alisson gitti. Bu tarz sakatlıkları Tottenham yaşamazsa sürpriz yapabilir, Premier Lig bu. Hiç belli olmaz. :A

• Beğendim

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Tottenham baya sağlam oldu Utku beyciğim, Eriksen'i de tutabilirse direkt ilk üç belli yani. :A Şöyle bir şey var Utku beyciğim, geçen sene City ve Liverpool'un topladığı puanlar ortada, yine o ayarda performans sergilerse bu iki takım başka herhangi bir takımın bu yamyamlara yaklaşma şansı zaten yok, City ve Liverpool bence yine çok açık ara iki favori şampiyonluk için. :A

Ama City'de Sane gitti, Liverpool'da Alisson gitti. Bu tarz sakatlıkları Tottenham yaşamazsa sürpriz yapabilir, Premier Lig bu. Hiç belli olmaz. :A
Ş. Liginde final yapan takım ligde de daha iddialı olmalı bence Şerlok beyciğim. Geçen sene fark açıldıkça iyice salmışlardır zaten, bu sene baştan beraber gidebilirlerse bir şansları olabilir :A

Sakatlıklara en toleranslı takım City. Müthiş geniş kadroları var. De Bruyne sakatlığı bile şampiyonluktan edemedi onları mesela :A Liverpool ile Tottenham'ın daha az sakatlık sorunu da yaşaması lazım şampiyonluk için ve kendi aralarındaki maçlarda çelmeyi takmalılar City'e her seferinde :A

• Beğendim

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Ş. Liginde final yapan takım ligde de daha iddialı olmalı bence Şerlok beyciğim. Geçen sene fark açıldıkça iyice salmışlardır zaten, bu sene baştan beraber gidebilirlerse bir şansları olabilir :A

Sakatlıklara en toleranslı takım City. Müthiş geniş kadroları var. De Bruyne sakatlığı bile şampiyonluktan edemedi onları mesela :A Liverpool ile Tottenham'ın daha az sakatlık sorunu da yaşaması lazım şampiyonluk için ve kendi aralarındaki maçlarda çelmeyi takmalılar City'e her seferinde :A

Ona katılıyorum Utku beyciğim, zaten çekişme ve rekabet ne kadar yüksek olursa izlemesi de o kadar keyifli olur. Geçen seneki rekabeti izlemesi muhteşemdi mesela, bu sene onun üçlü hali çok daha seyir zevki yüksek bir şeye yol açar. :A Sonunda Liverpool mutlu sona ulaşsın tabii, ŞL’yi aldık nasılsa. :A

Orası öyle Utku beyciğim, Fernandinho yaşlandı tak yedeğe Rodri’yi getirdiler. Ki çoğu takımda ilk 11 oynayacak bir oyuncu. Cancelo geldi, muhteşem bir transfer yine. Sane gitti, yerine onun kadar iyi değil ama Mahrez var. Bence yerini doldurmakta en çok sıkıntı yaşadıkları oyuncu Aguero, o giderse City zorlanıyor sadece. Jesus o ayarda değil henüz. :A

• Beğendim

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Evet Utku beyciğim, Durant gibi bir anda bıraktı kendini yere. :( Büyük şanssızlık, sadece kaleci de değil Alisson, oyun falan kuruyor geriden. İnşallah önemli maçlar başlamadan dönebileceği türden, basit bir sakatlıktır.

Bu şanssızlığı bir kenara bırakırsak City maçının ikinci yarısı ve bu maça bakarsak, Liverpool geçtiğimiz seneki formundan hiçbir şey kaybetmemiş gibi. Hem PL, hem ŞL için sonuna kadar iddialıyız. :A
Sen ne satıcı bir adamsın be kardeşim... Messi'yi eleyen takım için nasıl biz diye sahiplenerek konuşursun... Sana diyecek bir kelimem daha yok...

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Pep hocan bu sene de toplamda 100 milyonun üstünde transferler yaptırmadan geçmedi. Ohh para bol ne de olsa saç gitsin anasını satayım :A Premier ligde kadroyu koydun mu kazanıyor takım zaten de Ş. liginde her seferinde vuruyorlar tekmeyi neyse ki öyle teselli oluyorum :A
Para var huzur var kardeşim... :A İsteyen istediğini söyleyebilir, PEP hocam paradan çok daha fazlası olduğunu oluşturduğu dahi işi sistemle kanıtladı, 2 senedir PL'yi çılgın puanlar toplayarak alarak. Şl için diyeceğim şey şanssızlık...

Son düzenleme:

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Şu şahıs varken Barça'nın City ile kapışabileceği bir gerçeklik mevcut değil Utku beyciğim. :A

Ekli dosyayı görüntüle 70389
Bu şahsı görmek beni her seferinde derinden yaralıyor ve bu şahsın hala takımın başında sezona başlıyor oluşu beni daha da kötü yapıyor.

Nasıl olacak bilmiyorum ama bu sene ne yapıp edip hocasız bir şekilde 3 kupa almasını bekleyeceğiz Messi'den. Geçen sene direkten döndü. Bu sene Griezmann'la, De Jong'la, (oynatılırsa) Puig'le, Arthur'la, Alena ile tempolu ve dinamik bir çekirdek var hem orta sahada hem hücumda. Tabi bunları oynatmayıp yine gidip ŞL yarı finalinde Busquets Rakitic Vidal Sergi Roberto yapar ilerde de Suarez Messi oynatırsa yine benzer sonuçlar kaçınılmaz olacaktır... Dönüp dolaşıp aynı kapıya çıkıyoruz. Valverde must be fired...

• Beğendim

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Sen ne satıcı bir adamsın be kardeşim... Messi'yi eleyen takım için nasıl biz diye sahiplenerek konuşursun... Sana diyecek bir kelimem daha yok...

Messi’yi seviyorsak Liverpool’u da seviyoruz kardeşim. Çok uzun süredir destekliyorum Liverpool’u. He ŞL’yi bireysel olarak başarısını katlaması için Messi’nin almasını istiyordum evet ama o noktada Valverde isimli şahıs rezil etti Messi’yi ve Barça’yı rezalet taktikleriyle. İki büyük hezimete rağmen takımın başında olması da beni iyice soğutuyor Barça’dan...

• Üzücü
Reactions: MEnes