HBO Chernobyl - Dizi Yorumları

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
  • Güldürdün
Reactions: Forumdash

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ben senin yorumuna göre yön verecem:A Belki seni beklıyordurum:A
9.7 puanlık diziyi izlemek için tavsiye bekleyeceğini hiç sanmıyorum :A
Ben izleyeceğim ve çok beğeneceğime de eminim. :D Böyle konuları seviyorum çünkü. :D

Dünyada bu kadar ilgi çeken bir dizinin forumda bu kadar az ilgi görmesi çok üzücü..
Mini dizi diye umursamadım ben açıkçası milletin izleyip izlemediğini. Bence müthiş bir dizi ama bir bölüm sonra bitiyor zaten. Milleti toplayana kadar bitecek yani o yüzden uğraşmaya değmez :A

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061

Mini dizi diye umursamadım ben açıkçası milletin izleyip izlemediğini. Bence müthiş bir dizi ama bir bölüm sonra bitiyor zaten. Milleti toplayana kadar bitecek yani o yüzden uğraşmaya değmez :A
İlk başta sanki sen beğenmemiş gibiydin.(b) Bence de müthiş bir dizi. EMMY ödüllerini silip süpürecek bu yıl.

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

hmmm benim imdbyi takmadiğimi bilmiyorsun demek:A popülizmin köpeği dicem de olmıcak:X sürü psikolojinin sürü liderlerinin girip cıktıgı site işte:A top listelerini hiç saymıyorum bile:X Neyse yıllarca konustum bunları gerek yok şimdi...

Olsun yorumunu yap. Belki etkilersin beni :A

• Güldürdün

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
İlk başta sanki sen beğenmemiş gibiydin.(b) Bence de müthiş bir dizi. EMMY ödüllerini silip süpürecek bu yıl.
Ne zaman beğenmedim demişim :eek: İlk bölümü izlediğimde de beğenmiştim ama 2 ve 3. bölüm daha da iyiydi :D
hmmm benim imdbyi takmadiğimi bilmiyorsun demek:A popülizmin köpeği dicem de olmıcak:X sürü psikolojinin sürü liderlerinin girip cıktıgı site işte:A top listelerini hiç saymıyorum bile:X Neyse yıllarca konustum bunları gerek yok şimdi...

Olsun yorumunu yap. Belki etkilersin beni :A
Bunu popüler olan her şeye saldıran sen mi söylüyorsun :A İyi önemsemiyorsun madem izleme o zaman banane, yok yorum morum :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Ne zaman beğenmedim demişim :eek: İlk bölümü izlediğimde de beğenmiştim ama 2 ve 3. bölüm daha da iyiydi :D

Bunu popüler olan her şeye saldıran sen mi söylüyorsun :A İyi önemsemiyorsun madem izleme o zaman banane, yok yorum morum :A
Populeriteye saldırmıyorum, abartıya karşiyim ben :A Belki dedim belki hemen havalara gir :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
@Forumdash cidden ne zaman bir şey popüler olsa orada sen oluyorsun. :rolleyes:

İyi bişey mi dedin kötü bişey mi anlamadım:X Kötü bişeyse hatırlatayım; Sen konuyu acmadan 1 gün öncesinde @MasacRE ile konuşmuştuk zaten:X Hatta konunun ilk sayfasında sana söylemiştim:X

Şahidim ve delilimi sunduguma göre :A

• Güldürdün