AMC The Walking Dead 9. Sezon Yorumları

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,641
Puanı
710
9x16

Son yıllardaki gibi klasik TWD sezon finali olmuş. Pek olay yaşanmamasına rağmen gayet izlettirdi ki bu da diğer finallerden ayrılan yönü.

Bunda tabii ki yönetmenin payı büyük, karlı sahneler çok iyiydi gerçekten. :D Fırtınaya maruz kalan tek grup yoktu bu yüzden de izlemesi zevkliydi.

Negan’ın Judith hakkında söyledikleri Carl’ı hatırlattı. Zaten Negan, Judith'in isteği üzerine gruba dahil olur daha önceki sezonlarda sırf Carl istediği için gebermediği gibi. :A

Bir de Negan'ın aşk dörtgeni muhabbeti de komikti. :A Rosita ile Siddiq ne ara çocuk yaptılar, önceki bölümlerde öğrendiğimde de şaşırmıştım. :A

Yaşanan son olay ile ilgili de tahminim Maggie’nin gittiği grup olabileceği. Ama belki bir sürpriz olur (hiç sanmıyorum ama) ve Rick Grimes’ı bir kerecik de olsa dizide görürüz? :( İkisi de gelebilir buna da hayır demem o ayrı. :D

• Beğendim
Reactions: MasacRE

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
9x14

Geçiş bölümleri arasında en iyi buydu bence. Geçmiş sahneler ilk tefa bu kadar heyecanlıydı. İyi ki de izlemişim. :D @MasacRE
Michonne'nin niye gruba yeni kişi almakta tereddütettiğini anladık. Bu dünya da çocukların bile neler yapabileceğini gördük. O kavga sahnesin de Michonne'nin bebeğine birşey olacak diye baya gerildim. .D

Daryl ve Michonne'nin sırtlarına ateş basmaları oha dedirtti. :D

Ben hala yeni insanlara sıcak bakmıyorum bence TWD senaristleri hala bu konuyu diretiyor, insancıl olma, barış sevdası filan ama ne hikmetse dizide hep kötü karakterler daha çok seviliyor. :X :A

@dreamy

• Beğendim
Reactions: MasacRE and dreamy

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
9X15

Baya baya iyiydi. :D Rick'in veda bölümü ve bu bölüm tartışmasız bu sezonun en iyisi, hatta 2-3 sezondur en iyi bölümlerden birisiydi. Şöyle biraz daha kassalar kendilerini işte yapabilecekler cidden. :D Bu yeni senarist diziyi daha iyi yaptı , kadın eli değmesi iyi olmuş diziye. :X

Alfa cidden korkutucu olmaya başladı kadın resmen paronoya olmuş, kendi adamlarını bile direk öldürüyordu. Böyle kadın hiç çekilmez valla umarım 10.sezonda ölür. :X Panayıra gidip 9-10 kişiyi yakalamak şeytanın aklına gelmez valla. :F

Ölenler eh işte dedirtti, sadece Henry'e şaşırdım dedim bu mal karakteri daha oynatırlar ama yeter demiş senarist doğru da yapmış , ölümü beklenmedik oldu. :A Carola üzüldüm 2.kez evlat acısı çekti.. :(

Diğer ölen kızlar mal karakterlerdir, Tara , Enid, diğer kız , erkekler bunlar hiçbir şeye yaramıyordu, bana kalsa ben daha çok kişiyi öldürürdüm, çok gereksiz karakter var halen..

Şu yaşlı teyzeye üzüldüm açıkçası bak o aklıma geldi şimdi bir o iyiydi bu malları arasında. :X :A

Sonda kar yağması sürpriz oldu , 8 yıl sonra kar göreceğiz hadi bakalım. :Z

@dreamy @MasacRE

• Beğendim
Reactions: MasacRE and dreamy

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Alfa çok gömülmüş yorumlarda ama seneler sonra değişik bir kötü gördük, erkek kötülerden sıkılmış iyi oldu bence? Hem ayrıca Beta'da var. Ben değişik kötü görmek istiyorum Vali-Negan tarzı kötüleri gördük yeter. :X

• Beğendim

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,641
Puanı
710
Şu Kral ve Krallık sahneleri çok sıkıcı ya. Yok Kralım filan, yok kraliçemiz , Hiç yakışmıyor diziye , hayır yani sağlam karakterler olsa neyse diyeceğim ama anca bık bık bık ... :rolleyes::rolleyes: @dreamy @MasacRE
Bir bölümde Krallık sahneleri akmıştı. Sanırım

Otobancıların diziye giriş yaptığı bölümdü. :D

• İlginç
Reactions: Harunnn60

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
  • Güldürdün
Reactions: Harunnn60

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Şu Kral ve Krallık sahneleri çok sıkıcı ya. Yok Kralım filan, yok kraliçemiz , Hiç yakışmıyor diziye , hayır yani sağlam karakterler olsa neyse diyeceğim ama anca bık bık bık ... :rolleyes::rolleyes: @dreamy @MasacRE
Hızınıza yetişemiyoruz Harun bey, niye bu kadar acele ettiniz bölümleri izlerken ya :A Dediğinle ilgili olarak da
15'in malum katliamında Kral da ölse tam olurdu bence. Böyle önemsizden önemliye doğru gibi ilerledi ya o sahne. Sonuna da kral yakışırdı :D Neyse Henry öldü ya o yeter :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Alfa çok gömülmüş yorumlarda ama seneler sonra değişik bir kötü gördük, erkek kötülerden sıkılmış iyi oldu bence? Hem ayrıca Beta'da var. Ben değişik kötü görmek istiyorum Vali-Negan tarzı kötüleri gördük yeter. :X
Buradaki yorumlardan bahsediyorsan @Çiğdem kadın olduğu için gömüyor malum zaten biliyorsun :A @DarkLegenD de pek beğenmedi ama benim bir sorunum yok. Müthiş bir karakter değil ama kötü de değil bence. @dreamy de sanırım çok şikayetçi değil.

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Hızınıza yetişemiyoruz Harun bey, niye bu kadar acele ettiniz bölümleri izlerken ya :A Dediğinle ilgili olarak da
15'in malum katliamında Kral da ölse tam olurdu bence. Böyle önemsizden önemliye doğru gibi ilerledi ya o sahne. Sonuna da kral yakışırdı :D Neyse Henry öldü ya o yeter :A
Peder de ölmeliydi oda gereksiz. :A Torpilli bence o. :A

• Güldürdün

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
TWD özlemim tuttu. :F

• Güldürdün

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
  • Güldürdün