En Favori Güzel 2019 | 7. Grup

Hangi 8 güzel üst tura çıksın?

• Kullanılan toplam oy
    22
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Bir yorumuma kan dondurucu demiş yukarda ben Burçin ileriki turlarda oyumu alamayabilir dedim diye. Öyle bir detay varki eskilerden onun bilmediği, öğrense beni ortaklıktan atar, belkide daha illeri gidip beni banlar :A Umarım asla öğrenmez o detayi :T: (etiketli mesajları görmüyor normalde, bu etiketsiz ve görmez inşallah :A)
Burçin'in kazanma olasılığı düşük zaten, daha Merve Boluğur bile piyasaya çıkmamış ama bir çok güzeli gördük yani. :A Tabi Burçin epey ilerler ama bir yere kadar gider bence de. :A O eskilerden olan detayı ben biliyor muyum bilmiyorum ama o kadar korkutucuysa merak ettim doğrusu. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Fark ediliyor adaşım. 1. olup olmayacağı belli olmaz ama şunu söyleyebilirim ki Sera Tokdemir veya Hande Soral Burçin Terzioğlu'ndan daha güzel. Plase olarak da Tuvana Türkay derim. :A Tabi bunlar tamamen kişisel fikrim. :A

İyi değilim... Hande Soral mı? Gerçekten iyi değilim...

• Güldürdün
Reactions: MEnes

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,988
Puanı
1,060
Burçin'in kazanma olasılığı düşük zaten, daha Merve Boluğur bile piyasaya çıkmamış ama bir çok güzeli gördük yani. :A Tabi Burçin epey ilerler ama bir yere kadar gider bence de. :A O eskilerden olan detayı ben biliyor muyum bilmiyorum ama o kadar korkutucuysa merak ettim doğrusu. :A
Yok birinci derken, bu grupta lider çıkmazda bırakacam dedi. Tuvana dururken Burçin zor, hatta daha başka biride olabilir lider burda.
O detayı bilmiyorsun ama geçen kan dondurucu gibi bir mesaj yazmıştım ben ve sende kesinlikle demiştin. O durumla alakali. Cok merak ediyorsan özele yazayım. Belki seninde kanın donar :F gerçi kesin donar, yok yok vazgeçtim. Birbiriyle bağlantılı durumlar oldu. Senin mesajın, Sherlockun ve benimki o gizlediğim detayın resmi :eek:
ay demez olaydım (biliyorum karışık yazdım :A)

• Güldürdün
Reactions: MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Yok birinci derken, bu grupta lider çıkmazda bırakacam dedi. Tuvana dururken Burçin zor, hatta daha başka biride olabilir lider burda.
O detayı bilmiyorsun ama geçen kan dondurucu gibi bir mesaj yazmıştım ben ve sende kesinlikle demiştin. O durumla alakali. Cok merak ediyorsan özele yazayım. Belki seninde kanın donar :F gerçi kesin donar, yok yok vazgeçtim. Birbiriyle bağlantılı durumlar oldu. Senin mesajın, Sherlockun ve benimki o gizlediğim detayın resmi :eek:
ay demez olaydım (biliyorum karışık yazdım :A)
Ziyadesiyle karışık, gece gece şuan buna akıl yoramayacağım 1 oyun atıp çıkacağım zaten. :A :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,104
Puanı
1,060
Gökçe Bahadır
Hazal Kaya
Özgü Namal
İrem Sak
Funda Eryiğit

• Sinir Bozucu
Reactions: Özgür

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Tuvana Türkay
Sedef Avcı
Gökçe Bahadır
Hazal Kaya
Yağmur Tanrısevsin
Burçin Terzioğlu
Sera Tokdemir
İrem Sak

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,988
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: Yiğitt and serhatt
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...