Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Sorma, yoksa bu kafayı nasıl yaşardık:F

Hepsinide oturur izlerdik :F Yine vardır unuttuklarım bu çeşitler çoktu :A :A :A
hqdefault.jpg

Buyuk-Bulusma-Sezon-1-1283294577.jpg

hqdefault.jpg

hqdefault.jpg

• Harika
Reactions: Forumdash

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bu mahkemeyi izlemezdim. Saçma bulurdum :A Ama bu tarz bizde olmasını isterdim.
Gerçi bu yeni versiyonlar ama eskiden beridir mahkemeli programlar var :A
Komik oluyordu izlemek şarkısıda güzeldi :A :A :A

Bu arada bizimde köyde sırlar dünyası oldu :F Bir kedi tanıdığımız komsularımızdan birisine merdivenden çıkıyor evin kapısı açık içeri miyavlıyor sonra ev halkı geliyor ve kedi yola gidiyor yolda araba ezmiş bir kediyi onun yanına gidip onu gösteriyor :eek::eek::eek: @xemrexxx @Harunnn60 @serhatt

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Komik oluyordu izlemek şarkısıda güzeldi ?A:A

Bu arada bizimde köyde sırlar dünyası oldu :F Bir kedi tanıdığımız komsularımızdan birisine merdivenden çıkıyor evin kapısı açık içeri miyavlıyor sonra ev halkı geliyor ve kedi yola gidiyor yolda araba ezmiş bir kediyi onun yanına gidip onu gösteriyor :eek::eek::eek: @xemrexxx @Harunnn60 @serhatt
Kız o sırlar dünyası mı oluyor :F Kedi yardımaramiş işte öylesi vakalar cok oluyor. Asıl sırlar dünyasını gösteriyim:A

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Siccin filan izleyelim mi bi gece :F Kuran filan geçiyor :F @DarkLegenD ayetlerle karşilaştirma yapar :F
Şu çizik suratlı oğlunun filmini bile mesala @DarkLegenD ın korkudan izleyemedim hiç :F

10 yıl önce falan bir türk filmi izledim bilirsin belki kızın içine şeytan kaçıyor ama supernatural gibi değil yanı saf korku bir adam içinden çıkarmaya çalısıyor kız şeytana dönüşüp basını falan döndürüyor vlla bırak günleri bir kaç yıl etkisinde kaldım :A :A :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Şu çizik suratlı oğlunun filmini bile mesala @DarkLegenD ın korkudan izleyemedim hiç :F

10 yıl önce falan bir türk filmi izledim bilirsin belki kızın içine şeytan kaçıyor ama supernatural gibi değil yanı saf korku bir adam içinden çıkarmaya çalısıyor kız şeytana dönüşüp basını falan döndürüyor vlla bırak günleri bir kaç yıl etkisinde kaldım ?A:A
Yabancılardan zerre korkmuyorum:A Ama türk filmlerinde ayet filan girince işin içinde tırsmıyor değilim :F Fena mı yaa etkinlik olur işte:F

• Güldürdün

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yabancılardan zerre korkmuyorum:A Ama türk filmlerinde ayet filan girince işin içinde tırsmıyor değilim :F Fena mı yaa etkinlik olur işte:F
Yabancı dizilerde avcılar oluyor vsyle yaratıklar oluyor öylelerinde korkmuyorum Supernaturalda ilk sezonlar mesala baya korkutucuydu ama deanlardan dolayı korkmuyordum bu dizi biraz alıştırdı aslında beni :A :A :A

Forumda ilk defa bir yabancı saf korku izledik adını yazamıyorum bilirsin :F Ama dramı falan yüklüydü korkutmuyordu :F

• Güldürdün

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Yabancı dizilerde avcılar oluyor vsyle yaratıklar oluyor öylelerinde korkmuyorum Supernaturalda ilk sezonlar mesala baya korkutucuydu ama deanlardan dolayı korkmuyordum bu dizi biraz alıştırdı aslında beni ?A:A

Forumda ilk defa bir yabancı saf korku izledik adını yazamıyorum bilirsin :F Ama dramı falan yüklüydü korkutmuyordu :F
Dean ? düşmana korku dosta guven verdiği burdan belli ?A
Huntingli dizi mi? Tepedeki Ev miş türkçesi :A Uzun oldugu için ben de yazamıyorum:F

• Güldürdün

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Dean ? düşmana korku dosta guven verdiği burdan belli ?A
Huntingli dizi mi? Tepedeki Ev miş türkçesi :A Uzun oldugu için ben de yazamıyorum:F
Diziyi biliyorum ama ismini hafızamda tutamıyorum :F @MasacRE @Maskeli Fedai beylerle birlikte izlemiştik kıramayıp ama o snra destere dedide demeye başladı size uyup :A :A :A Sankı tek o var :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Valla ben karşilaşamadım bu sene. Siz en azından iki lak lak edip muhabbetin belini kırmışınız:T: Neyse ben gidince gelsin zaten yoksa kötü oacak:F
Ekim ayında geldi erken geldi diye sevinmiştik ama erken kaçacağı için gelmiş şimdi anlıyorum :A :A :A @xemrexxx

Ortak dizileri izledi bizimle MS de katıldı başkan olarak :F Yani evet sen kaçırdın rahmetli ile aktive etmeyi geçen yıl kore dizileri izliyorduk iyidi o :A

• Güldürdün

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Ekim ayında geldi erken geldi diye sevinmiştik ama erken kaçacağı için gelmiş şimdi anlıyorum ?A:A @xemrexxx

Ortak dizileri izledi bizimle MS de katıldı başkan olarak :F Yani evet sen kaçırdın rahmetli ile aktive etmeyi geçen yıl kore dizileri izliyorduk iyidi o :A
Bensiz kore izlemediniz inş:T: Kore dedin de aklıma geçen gün bizim izlediğimiz dizi vardi ya en son adını unuttum. Ondaki oğlanın dizisi başlamiş. bakıcam ben bu hafta:X

• Harika

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bensiz kore izlemediniz inş:T: Kore dedin de aklıma geçen gün bizim izlediğimiz dizi vardi ya en son adını unuttum. Ondaki oğlanın dizisi başlamiş. bakıcam ben bu hafta:X
Castle Rock sonra o korku dizisi vsyle izledik :F

Seni çekiştirip keşke olsada yine kore dizisi izlesek diyorduk :A Rahmetli öyle bir dizi arıyordu hemen başlamada bekle mutlaka gelecektir o foruma :A :A :A

• Güldürdün

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Castle Rock sonra o korku dizisi vsyle izledik :F

Seni çekiştirip keşke olsada yine kore dizisi izlesek diyorduk :A Rahmetli öyle bir dizi arıyordu hemen başlamada bekle mutlaka gelecektir o foruma ?A:A
Haftalık yayınlandiği için takip etmem de ilk bölüm hoşuma giderse bakabilirim:X Ömür mü çürütecez burda gelecek diye:F

• Güldürdün