Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Haftalık yayınlandiği için takip etmem de ilk bölüm hoşuma giderse bakabilirim:X Ömür mü çürütecez burda gelecek diye:F
Haftalık değil birlikte izlenecek dizilerin tüm bölümleri olması gerekiyor :A Nefltx bu bakımdan işte öne çıkıyor :F

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,553
Puanı
1,060
Komik oluyordu izlemek şarkısıda güzeldi ?A:A

Bu arada bizimde köyde sırlar dünyası oldu :F Bir kedi tanıdığımız komsularımızdan birisine merdivenden çıkıyor evin kapısı açık içeri miyavlıyor sonra ev halkı geliyor ve kedi yola gidiyor yolda araba ezmiş bir kediyi onun yanına gidip onu gösteriyor :eek::eek::eek: @xemrexxx @Harunnn60 @serhatt
ayy sen sırlar dünyası görmemişsin :A Gel bizim buraya da gör :A

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Diziyi biliyorum ama ismini hafızamda tutamıyorum :F @MasacRE @Maskeli Fedai beylerle birlikte izlemiştik kıramayıp ama o snra destere dedide demeye başladı size uyup ?A:A Sankı tek o var :F
Şuan yeni dizilere başlatamadiğimıza göre :A Tek ihtimal var o da doğru:F @MasacRE
Yeni dizilere başlayamıyoruz çünkü oy çokluğu oluşmuyor :A destere geldiği zaman aniden oluşuyor o oy çokluğu ve bir bakmışız Çiğdem kendi tabiriyle pancar motoru gibi dizi izlemeye başlamış :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Siccin filan izleyelim mi bi gece :F Kuran filan geçiyor :F @DarkLegenD ayetlerle karşilaştirma yapar :F
Yerli korku filmlerindeki arkadaki anlamsız inek/dana/öküz sesi beni rahatsız ediyor, konsantre olamıyorum. :A Siccin'i izleyecektim de bundan dolayı kapatmıştım. Canım çekti, bi' ara izlerim. :A

Şu çizik suratlı oğlunun filmini bile mesala @DarkLegenD ın korkudan izleyemedim hiç :F

10 yıl önce falan bir türk filmi izledim bilirsin belki kızın içine şeytan kaçıyor ama supernatural gibi değil yanı saf korku bir adam içinden çıkarmaya çalısıyor kız şeytana dönüşüp basını falan döndürüyor vlla bırak günleri bir kaç yıl etkisinde kaldım ?A:A

İzle artık Chucky serisini. :A Hem korkacaksın, hem gerileceksin hem de güleceksin. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yerli korku filmlerindeki arkadaki anlamsız inek/dana/öküz sesi beni rahatsız ediyor, konsantre olamıyorum. :A Siccin'i izleyecektim de bundan dolayı kapatmıştım. Canım çekti, bi' ara izlerim. :A

İzle artık Chucky serisini. :A Hem korkacaksın, hem gerileceksin hem de güleceksin. :A
Senin paylaştığın gifler komik ama o filmin içeriği korkutucu biliyorum :A :A :A @Forumdash

• Güldürdün
Reactions: DarkLegenD

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

Ben bi tane izlemiştim (hangisi oldugunu hatırlamıyorum) ama o sesleri duymadım hiç :X

• Güldürdün
Reactions: DarkLegenD