TRT 1 Halka - Dizi Yorumları

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Yok, şöyle demiştim yukarda :A
6. bölümü güncel izlerim. önceliğim Filmler ve 24 ya da 26. filmi izleyecem birazdan :F sayısını hatırlamıyorum şuan. Özelden @Sherlock a liste atıp duruyorum. aaa dur ya galiba bugün 30 olacaktı yani 28. ye bakacam :F en son 25 listelik puanlarımı yollamıştım, ona pazara 30 olacak demiştim ama dün 3 film izledim :F
Maşallah silip süpürmüşsün filmleri :A Tamam o zaman ben diziyi tamamlarım sen filmleri izlerken, ben o kadar film izlemem zaten :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Maşallah silip süpürmüşsün filmleri :A Tamam o zaman ben diziyi tamamlarım sen filmleri izlerken, ben o kadar film izlemem zaten :A
29.filmimmiş :F Ama harika müthiş bir filmdi. 9.5 verdim ve şuana kadar en yüksek puan verdiğim film oldu.
@Sherlock bu akşam sana 30luk güncel listemi atarım :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Dizilerin süreleri eski, normal hallerine düşse yine neyse ama her bir dizi 2.30 saat arkadaş yani Türk dizilerini abartırsan hayatta dizi izlemekten başka bir şey yapamaz olursun :A
Henüz başlayamadım ya, Çarpışma’nın konusunda da dediğim gibi bir yandan filmleri izliyorum, bir yandan yerli ve yabancı çok dizi var zaten izlediğim. Birde buna başlarsam fazla gelebilir Çiğdem’in de dediği gibi. :A Yerli dizilerin süresi çok uzun ya, Halka’nın ilk bölüm süresi iki buçuk saat. Gözümde büyüyor o yüzden. :A

Yalnız @Çiğdem’in dediği gibi bu dizinin reytingleri pek parlak değil, Kadir’in dizisi tuttu gibi o devam eder de bunun işi zor. O yüzden şimdi başlarım pat diye final kararı verirler, güvenemiyorum. :A @Çiğdem
1 Türk dizisiyle 4-5 yabancı dizi izliyorsun hele yabancı dizilerde biraz atlama ile gidince 7-8 çıkıyor :F

Yani bir solukta bir sürü yabancı dizi izleyebiliyorsun ama türk dizisiyle bir sürü saatin ona odaklı kalıyor hele tv den izleyenler 20:00 12 :30 4.5 saat nedir :A :A :A

Yüzleşmeye bakacam baslayıncada hazirana bitebilir tutmazsa , starda nefes nefese gibi işte bu tür ciddi dizileri izlemiyorlar hep diyorum en güncel örneği Çarpışma :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
1 Türk dizisiyle 4-5 yabancı dizi izliyorsun hele yabancı dizilerde biraz atlama ile gidince 7-8 çıkıyor :F

Yani bir solukta bir sürü yabancı dizi izleyebiliyorsun ama türk dizisiyle bir sürü saatin ona odaklı kalıyor hele tv den izleyenler 20:00 12 :30 4.5 saat nedir ?A:A

Yüzleşmeye bakacam baslayıncada hazirana bitebilir tutmazsa , starda nefes nefese gibi işte bu tür ciddi dizileri izlemiyorlar hep diyorum en güncel örneği Çarpışma :A

“Aynen” butonu tam şu an lazımdı ama kayboldu gitti. :A Söylediklerinin hepsine katılıyorum, Halka’ya başlamayan bir sen bir ben kaldık zaten. :A

• Harika
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
“Aynen” butonu tam şu an lazımdı ama kayboldu gitti. :A Söylediklerinin hepsine katılıyorum, Halka’ya başlamayan bir sen bir ben kaldık zaten. :A
dis üzücü ve sinir bozucu olmak üzere üç tane dislik buton gelmiş bu üçü çok kalabalık aynı anlamdalar zaten :A :A :A

Aynen bana samimiyetsiz geliyordu ama gözlüğe diskten bile gıcık oluyordum :F İlginçi sevdim şaşkın anlamında bir ifade gerekiyordu :A :A :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
@MasacRE yoldaşım doğru yolu bulmuş ve beğeneceğini tahmin ediyordum. Dizi gerçekten yerli standartların baya üstünde bir iş. Hele 3 ve 4. bölümü izledikten sonra buraya gelince ilk 2 bölüm de neymiş diyeceksin. @Sherlock adaşım hiç bekleme kesinlikle bir an önce başla ne yap et izle bu EFSANE işi. @Çiğdem e bir şey demiyorum ne yaparsa yapsın sanattan mahrum kalsın kendi bilir. :A

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
@MasacRE yoldaşım doğru yolu bulmuş ve beğeneceğini tahmin ediyordum. Dizi gerçekten yerli standartların baya üstünde bir iş. Hele 3 ve 4. bölümü izledikten sonra buraya gelince ilk 2 bölüm de neymiş diyeceksin. @Sherlock adaşım hiç bekleme kesinlikle bir an önce başla ne yap et izle bu EFSANE işi. @Çiğdem e bir şey demiyorum ne yaparsa yapsın sanattan mahrum kalsın kendi bilir. :A
Ben de izliyorum ayıp be :A

• Harika
  • Güldürdün
Reactions: Çiğdem and MEnes

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060

Bölümleri bilgisayarıma indiriyorum sayın Gs’li dostum, bahsettiğiniz kadar kaliteli olduğunu düşünüp Full HD olarak indirip izleyeceğim. :A

• Beğendim
Reactions: MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Bölümleri bilgisayarıma indiriyorum sayın Gs’li dostum, bahsettiğiniz kadar kaliteli olduğunu düşünüp Full HD olarak indirip izleyeceğim. :A
Bak ilk 4 bölüm seviyesinde bu sezon 20 bölüm versin, sadece 20 bölümle bile tarihe geçip en iyi diziler arasında yerini alacaktır. O kadar mükemmel ve kusursuz bir iş. :A

• Beğendim

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Bak ilk 4 bölüm seviyesinde bu sezon 20 bölüm versin, sadece 20 bölümle bile tarihe geçip en iyi diziler arasında yerini alacaktır. O kadar mükemmel ve kusursuz bir iş. :A

Uzun zamandır bir diziyi bu denli övdüğünü hatırlamıyorum, gerçekten kaliteli iş sanırım. :A

• Beğendim

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Uzun zamandır bir diziyi bu denli övdüğünü hatırlamıyorum, gerçekten kaliteli iş sanırım. :A
Kesinlikle ben de hatırlamıyorum. Hani Çarpışma aklıma bile gelmiyor bu diziyi düşününce. İkisinin aynı dönemde yayınlanması ise biz sanatseverler için büyük bir şans gerçekten. :A

• Beğendim

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Demek artık cevap bile yok sadece olmamış var. Vaay be. :D
Sende burdaki etiketkerimi beğeni ile geçiştirip cevap yazma ya da düşüncelerini paylaşma zahmetinde bulunmamıştın :ppp:
Yeni sistemle baya diss aldın. Beni bile gecmişsindir :A Geçen Emre'de vermişti sana diss, farketmiştim etkinlik kısmıbda :A

• Güldürdün

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Sende burdaki etiketkerimi beğeni ile geçiştirip cevap yazma ya da düşüncelerini paylaşma zahmetinde bulunmamıştın :ppp:
Yeni sistemle baya diss aldın. Beni bile gecmişsindir :A Geçen Emre'de vermişti sana diss, farketmiştim etkinlik kısmıbda :A
Aslında düşününce bu sebeple attığını fark ettim dissleri ama tabi geçmiş zamanda kaldığı için çok şaapamadım. :A Şimdi de devam ettirince kaçınılmaz sona ulaşmış oldum. :A Sahi ya ben normalde böyle diss almazdım, yeni düzen bana hiç yaramadı. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi