TRT 1 Halka - Dizi Yorumları

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Trt seçimini yapmış Kadirin dizisini tutar bunu harcarlar en kötü sezon sonuna ?A:A
Bu diziyi kimsenin harcamaya gücü yetmez. Son yılların en iyi dizisi var karşımızda böyle devam ederse adını altın harflerle yazdıracak tarihe. Şu dönemde böyle özgün iş yapmak büyük iş gerçekten. :A

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Gelmeeez o gemi gitti bu son olaylardan sonra. :A Ellerinde cesur hamleler yapacak çok önemli kozları vardı yine şaşırtmadılar ve komik bir hamle yaptılar. :A
Hain konusunu ellerine bulaştırdılar zaten son hamleleri şu patron kaldı Musa beyin adı geçiyor kaliteli bir isim gelirse bir umut :A :A :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Oda bir bakış açısı :A Çarpışma kurgusuyla mest etti dün :love1::love1::love1:
Çarpışma iyi güzel hoş muazzam ama HALKA demeye devam edeceğim. Çünkü gerçekten bambaşka bir deneyim. :A
İlk iki bölümü izledim, yoldaşımın dediği kadar varmış. Ben de aynı fikirdeyim. Çukur'u zaten şu haliyle kale almaya gerek yok da Çarpışma'nın da çok üstünde şu iki bölüm itibariyle dizi. Özellikle 2. bölüm müthişti. Güncele yetişince yaparız dizinin muhabbetlerini zaten, şu an iki bölümüm var :D

@Sherlock başlamadıysan başla derim sen de, şiddetle tavsiye ediyorum :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
İlk iki bölümü izledim, yoldaşımın dediği kadar varmış. Ben de aynı fikirdeyim. Çukur'u zaten şu haliyle kale almaya gerek yok da Çarpışma'nın da çok üstünde şu iki bölüm itibariyle dizi. Özellikle 2. bölüm müthişti.

Anlaşılan seveceğim türden bir dizi ama salıymış aynı güne iki dizi zor oluyor türk dizilerini fazla kalabalık ettirmek istemiyorum sayı olarak :A :A :A @MEnes

• Güldürdün
Reactions: MEnes and MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Anlaşılan seveceğim türden bir dizi ama salıymış aynı güne iki dizi zor oluyor türk dizilerini fazla kalabalık ettirmek istemiyorum sayı olarak ?A:A @MEnes
Ya dizinin ana hatlarını çok sağlam yapmışlar belli. Ne olacak ne bitecek kestiremiyorsun. Bozmadan devam ederse efsane olur bu dizi. Bir tane netten izlemeyi düşünürsen başla derim ben, ertesi sabah falan izlersin mesela? :A

• Beğendim
Reactions: MEnes and Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ya dizinin ana hatlarını çok sağlam yapmışlar belli. Ne olacak ne bitecek kestiremiyorsun. Bozmadan devam ederse efsane olur bu dizi. Bir tane netten izlemeyi düşünürsen başla derim ben, ertesi sabah falan izlersin mesela? :A
4 dizi izliyorum şuan yılda 4-5 ortalamaya dikkat ediyorum :A Yüzleşmeyi gözüme kestirdim oda değişik bir dizi olacağa benziyor :A :A :A @MEnes @Sherlock

• Beğendim
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Türk dizisini abartmamak lazım :A Yabancı diziler Allah ne verdiyse olmalı ?A:A
Dizilerin süreleri eski, normal hallerine düşse yine neyse ama her bir dizi 2.30 saat arkadaş yani Türk dizilerini abartırsan hayatta dizi izlemekten başka bir şey yapamaz olursun :A

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
İlk iki bölümü izledim, yoldaşımın dediği kadar varmış. Ben de aynı fikirdeyim. Çukur'u zaten şu haliyle kale almaya gerek yok da Çarpışma'nın da çok üstünde şu iki bölüm itibariyle dizi. Özellikle 2. bölüm müthişti. Güncele yetişince yaparız dizinin muhabbetlerini zaten, şu an iki bölümüm var :D

Henüz başlayamadım ya, Çarpışma’nın konusunda da dediğim gibi bir yandan filmleri izliyorum, bir yandan yerli ve yabancı çok dizi var zaten izlediğim. Birde buna başlarsam fazla gelebilir Çiğdem’in de dediği gibi. :A Yerli dizilerin süresi çok uzun ya, Halka’nın ilk bölüm süresi iki buçuk saat. Gözümde büyüyor o yüzden. :A

Yalnız @Çiğdem’in dediği gibi bu dizinin reytingleri pek parlak değil, Kadir’in dizisi tuttu gibi o devam eder de bunun işi zor. O yüzden şimdi başlarım pat diye final kararı verirler, güvenemiyorum. :A @Çiğdem

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Henüz başlayamadım ya, Çarpışma’nın konusunda da dediğim gibi bir yandan filmleri izliyorum, bir yandan yerli ve yabancı çok dizi var zaten izlediğim. Birde buna başlarsam fazla gelebilir Çiğdem’in de dediği gibi. :A Yerli dizilerin süresi çok uzun ya, Halka’nın ilk bölüm süresi iki buçuk saat. Gözümde büyüyor o yüzden. :A

Yalnız @Çiğdem’in dediği gibi bu dizinin reytingleri pek parlak değil, Kadir’in dizisi tuttu gibi o devam eder de bunun işi zor. O yüzden şimdi başlarım pat diye final kararı verirler, güvenemiyorum. :A @Çiğdem
Evet süresi uzun gerçekten, ama dolu dolu kullanmışlar sürelerini en azından. Çukur gibi yarısı müzik klibinden oluşmuyor yani :A Ben de süreden dolayı tereddütlüydüm açıkçası ama dedim bölümler birikirse hiç başlayamam bu sefer, o yüzden bir an evvel başlamak lazım diye düşündüm ve başladım hemen :A

Reyting konusunda da TRT o kadar katı değil ya. TRT vergisi falan alıyor adamlar o kadar sonuçta, para sıkıntıları yok :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Evet süresi uzun gerçekten, ama dolu dolu kullanmışlar sürelerini en azından. Çukur gibi yarısı müzik klibinden oluşmuyor yani :A Ben de süreden dolayı tereddütlüydüm açıkçası ama dedim bölümler birikirse hiç başlayamam bu sefer, o yüzden bir an evvel başlamak lazım diye düşündüm ve başladım hemen :A

Reyting konusunda da TRT o kadar katı değil ya. TRT vergisi falan alıyor adamlar o kadar sonuçta, para sıkıntıları yok :A

Süresi uzun ama uzun zamandır forumda bu kadar övülen bir dizi hatırlamıyorum, fırsat bulduğum bir ara başlamam lazım o zaman. Madem sürelerini dolu dolu kullanmışlar, bu emeğe ve sanata değer verdiğimizi göstermemiz gerekir Utku Bey. :A

Doğru dedin, adamlar iyi kazanıyor. Bizim sayemizde dizi yapıyorlar. :A

• Harika
Reactions: MasacRE

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060

Süresi uzun ama uzun zamandır forumda bu kadar övülen bir dizi hatırlamıyorum, fırsat bulduğum bir ara başlamam lazım o zaman. Madem sürelerini dolu dolu kullanmışlar, bu emeğe ve sanata değer verdiğimizi göstermemiz gerekir Utku Bey. :A

Doğru dedin, adamlar iyi kazanıyor. Bizim sayemizde dizi yapıyorlar. :A
Vay Utku bey, demek benden önce tamamlayacan bölümleri. Neyse beni bilirsin, başladığım an güncele yetişirim :A Baştan izleyecem ama. Ard arda 5 kaliteli bölüm keyifli olacak ? haftaya, hafta sonu haledecem o işi :A
Sayın Sherlock Bey! Bu reytingin neresi parlak değil? :eek: Trt bu ve Trt'de 2.5 bile devam edilmesini sağlıyor dizileri ve Kanal D mesela bu reyting oranını alıp öpüp başına koyar :A
En son ki reyting ve bence gayet başarılı oran. Böylesine kaliteli kafa patlatılması gereken diziler normalde çok daha az reyting alıyor Türkiye'de
64747

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Vay Utku bey, demek benden önce tamamlayacan bölümleri. Neyse beni bilirsin, başladığım an güncele yetişirim :A Baştan izleyecem ama. Ard arda 5 kaliteli bölüm keyifli olacak ? haftaya, hafta sonu haledecem o işi :A
Sayın Sherlock Bey! Bu reytingin neresi parlak değil? :eek: Trt bu ve Trt'de 2.5 bile devam edilmesini sağlıyor dizileri ve Kanal D mesela bu reyting oranını alıp öpüp başına koyar :A
En son ki reyting ve bence gayet başarılı oran. Böylesine kaliteli kafa patlatılması gereken diziler normalde çok daha az reyting alıyor Türkiye'de
Ekli dosyayı görüntüle 64747

Düşük bu reytingler, Kanal D’nin elinde kaliteli dizileri olsa yayınlayacak bu reytingleri alan dizilerin gözünün yaşına bakmaz normalde. Ancak mecburen değiştirdi Kanal D politikasını. Ancak dediğin gibi TRT için devam etmesi yeterli olabilir bu reytinglerin çünkü maliyeti halk karşılıyor. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ekli dosyayı görüntüle 64747
Sen güncelde değil miydin zaten, ben mi yanlış anlamışım :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Ben kendim sadece 2 bölüm izledim ama ikinci bölümde kalabalık ortamdaydım tekrar izlemem gerekiyor 3. bölüme iyi konsantre olmak için. Şu oscar filmlerini bitirince bu dizinin bölümlerini toptan izleyeceğim :D Çizgisini bozmazsa sonuna kadar izleyeceğim bir dizi olacak.
@MEnes
Sen güncelde değil miydin zaten, ben mi yanlış anlamışım :A
Yok, şöyle demiştim yukarda :A
6. bölümü güncel izlerim. önceliğim Filmler ve 24 ya da 26. filmi izleyecem birazdan :F sayısını hatırlamıyorum şuan. Özelden @Sherlock a liste atıp duruyorum. aaa dur ya galiba bugün 30 olacaktı yani 28. ye bakacam :F en son 25 listelik puanlarımı yollamıştım, ona pazara 30 olacak demiştim ama dün 3 film izledim :F